Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
#

Записи

Среда 14 апреля 2010

Із настанням теплої пори року мандри стають все більш актуальною темою. Україна – справжня скарбниця для тих, хто не любить сидіти на місці. Тож для вас Громадський рух «Разом із тобою» починає серію матеріалів про цікаві туристичні маршрути Київської області.

 

Окрім величезної культурної спадщини самого Києва, велику цінність представляють архітектурні та природні пам’ятки Переяслав-Хмельницького, Білої Церкви, Богуслава та інших місцинок нашої області.

Однак серед усіх міст області насамперед виокремлюють, звичайно ж, Білу Церкву. Цікаво, що тут жили і працювали свого часу Лесь Курбас та Таїсія Повалій.

Плануючи сюди поїздку, краще розраховувати на один день, за цей час ви можете відвідати всесвітньовідомий білоцерківський дендропарк, а також прогулятися містом, розглядаючи пам’ятки архітектури.

 

Дендропарк «Олександрія»

«Біла Церква і «Олександрія» були дійсним феодальним герцогством з двором, з величезною кількістю людей, котрі харчувалися навколо двору, з великими конюшнями породистих коней, з полюваннями, на які з'їжджалася вся аристократія Південно-Західного краю». –  писав про часи Браницьких у Білій Церкві Микола Бердяєв в своєму «Самопізнанні».

Розташований  на 200 гектарах білоцерківської землі, був і залишається одним із найвизначніших місць Білої Церкви і цікавий перш за все більше ніж 600-ма видами екзотичних рослин, численними статуями, містками, мініатюрними водоспадами.

Заснований більше ніж 200 років тому, парк був резиденцією Браницьких, дочка яких Єлизавета Воронцова стала для Олександра Пушкіна, що бував тут, прообразом Тетяни Ларіної.

Прогулюючись парком, ви зможете пройти дорогами, де бував імператор Олександр І, Муравйов-Апостол, Пестель та інші декабристи, що саме тут обдумували  замах на царя.

 «Олександрія» прославилася у Європі завдяки багатству флори, лабіринтам доріжок, численним каскадам озер. Його красою захоплювалися Пушкін, Міцкевич, Державін, Шевченко.  

Також парк вважається зразком садово-паркового мистецтва англійського романтичного ландшафтного стилю XVIII – XIX віків. Перебуваючи на його території, варто звернути увагу на будинок графського садівника Станге.

Є тут і свої легенди. Вони свідчать, що під ротондою дендропарку захоронений князь Потьомкін-Таврійський. А за другою легендою графські озера Браницьких були засаджені отруйними плющами та папороттю, щоби місцеві не виловлювали там екзотичних риб.

Біля входу до парку встановлені пам’ятники Пушкіну і Шевченку. Відомою є Сонячна галявина дендропарку розміром 7 гектарів, а також збудована у стилі стародавнього грецького амфітеатру колонада «Луна» з унікальною акустикою.

 

Мандруючи містом


Читать

Четверг 11 марта 2010
Сообщение прочтено 340 раз
razomiztoboyu | 2010-03-11 12:40:54

Найбільше людям заборгували в Білій Церкві, Броварах і Вишгороді

 

Більше за інші міста заборгували працівникам підприємства міст Біла Церква, Бровари та Вишгородського району. На сьогодні загальна сума заборгованості по зарплаті у Київській області становить 46,8 млн.грн. 11,4-28,9% від загальної суми боргу припадають на вищезазначені міста та Вишгородський район.

 

Як повідомили Громадському руху «Разом із тобою» у ГУ Статистики у Київській області, кількість працівників області, яким не була своєчасно виплачена зарплата, станом на січень складала 17,4 тис.осіб, і найбільше недоотримали заробленого працівники підприємств промисловості (8,6 тис. осіб)  і будівельної сфери (3,4 тис. осіб).

В середньому кожному працівникові Київської області було невиплачено біля 2340 грн.

 

Також в ГУ Статистики наголошують на невтішних тенденціях: на кінець зими зареєстровано значне зростання заборгованості - загальна сума боргів з зарплати на Київщині за лютий збільшилася на 31,7%, або на 11,3 млн.грн.

Найбільше, як зазначалося, серед економічно-активних підприємств заборгували людям в промисловості (на 6,6 млн.грн.), на підприємствах авіаційного транспорту (1,5 млн.грн.) та в організаціях, що займаються операціями з нерухомим майном, орендою та наданням послуг підприємствам (1,4 млн.грн.).

З іншого боку, борги скоротилися в галузях охорони здоров’я, освіти, державного управління.

На початок лютого 2010р. сума боргу підприємств-банкрутів складала 3,6 млн.грн. Основна частка невиплат (87,3%) припадала на підприємства сільського господарства та промисловості, в територіальному розрізі (46,0%) – на підприємства Баришівського району.

Среда 10 марта 2010

 

В Ужгороді затримано  двоє жителів Білої Церкви, що везли  на продаж до Київської області 25 тисяч  першоцвітів – підсніжників та шафрану, повідомляє UA-Reporter.com.

Цьогорічна холодна  зима зумовила те, що на весняні свята ще не розквітли першоцвіти в області, тож першими до Київщини поїхали квіти з Криму та Закарпаття.

Двоє білоцерківчан  можуть бути оштрафовані на кругленьку суму. Так, за один підсніжник передбачається штраф у розмірі 9 грн., а за один шафран у розмірі 12 грн.

Пятница 26 февраля 2010
Сообщение прочтено 196 раз
razomiztoboyu | 2010-02-26 16:08:23

Протягом першого березневого тижня молодь Київщини подарує мешканцям обласних міст тепло, любов і радість вільних обійм. Святкова весняна акція “Весна разом із тобою” пройде з 2 по 5 березня у найбільших містах Київської області    Борисполі, Переяслав-Хмельницькому, Броварах, Ірпіні, Обухові, Фастові та Білій Церкві.

 

Кожен, хто з 10 до 17 зустрічатиметься на вулиці із командами волонтерів, може  узяти участь, просто обіймаючи вісника весни і приймаючи від нього вітання і невеличкий подарунок — святкову кульку.

 

Організаторами заходу виступлять Громадський Рух “Разом із тобою” та Громадська організація “Здорова Київщина”.

 

Забудьте про холодні та сірі зимові дні разом з нами!

Будемо  щиро раді Вас бачити на нашому заході у центрі Вашого міста.

 

Акції проводитимуться:

2 березня — Бориспіль (10.30 - 13-30), Переяслав-Хмельницький (15.00 — 18.00)

3 березня — Ірпінь (10.30 - 13-30), Бровари (15.00 — 18.00)

4 березня — Обухів (10.30 - 13-30), Фастів (15.00 — 18.00)

5 березня  — Біла Церква (13.00 — 16.00).


Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены