Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Понедельник 26 апреля 2010
Сообщение прочтено 234 раз
razomiztoboyu | 2010-04-26 20:13:18

В Білій Церкві пройшла благодійна акція «Рівний доступ до зору» для дітей сільських шкіл Київської області

 Щохвилини в світі сліпне дитина. Кожної хвилини ще одне дитя не може більше бачити світла і фарб. Ця страшна тенденція набирає обертів, і фахівці Всесвітньої організації охорони здоров’я прогнозують, що до 2020 року дітей, що житимуть у цілковитій темряві, буде вже 2 мільйони.

24 квітня у Білій Церкві Громадська організація «Освітянська трибуна», що входить до Громадського руху «Разом із тобою» та Всеукраїнська асоціація дитячих офтальмологів провели благодійну профілактичну діагностику зору серед учнів сільських шкіл Київської області. Акцію, покликану стати на заваді збільшенню сліпоти та хвороб зору серед наших дітей.

 Юних пацієнтів у Білій Церкві в суботу оглядали висококваліфіковані лікарі відділення Національної дитячої спеціалізованої лікарні «ОХМАТДИТ» на чолі з головним дитячим офтальмологом МОЗ України Юрієм Баріновим та на базі обласного санаторію-профілакторію «Гармонія» Київського обласного інституту післядипломної освіти педагогічних кадрів (головний лікар Ігор Лютий). Акція проходила протягом усього дня і за цей час більше дев’яноста діточок пройшли огляд, а їхні батьки отримали консультації щодо стану їхнього зору. На жаль, за результатами огляду лікарі отримали невтішні висновки. Так, серед оглянутих дітей, що приїхали сюди із сіл Київської області, 5% потребували хірургічного втручання, більше 60% - окулярної корекції зору, 30% потребували подальшого лікування, і тільки 3% дітей були справді здоровими….

 - Нинішня наша акція проводиться в рамках реалізації глобальної всесвітньої програми «Зір-2020, право на зір», – розповідає Барінов Юрій Вікторович, Головний дитячий офтальмолог Міністерства охорони здоров'я України, кандидат медичних наук, завідувач відділенням дитячої офтальмології та мікрохірургії ока НДСЛ «ОХМАТДИТ». – Сьогодні ситуація, що склалася навколо проблем зору у дітей в Україні, вкрай невтішна. Так, близько 10 000 наших дітей – інваліди зору, майже тисяча дітей сліпі на обидва ока і близько 2,5 тис. – на одне.

Одначе у разі вчасної діагностики проблем зору 80% дитячої інвалідності може бути  вилікувано! Втім, дефіцит медичних кадрів робить це практично неможливим. На всю Україну ми маємо лише 661 дитячого офтальмолога, що негативно впливає в першу чергу на віддалені регіони.

Стосовно Київщини, то тут ситуація схожа: з 25 передбачених державою посад дитячих офтальмологів зайняті лише 15. А очна дитяча захворюваність має стійку тенденцію до зростання. Так, нині 329 дітей Київщини є інвалідами зору.

Наша сьогоднішня благодійна акція спрямована на діагностику зору дітей з сільських районів Київської області. Завдяки невтомній енергії таких людей, як Наталія Клокар, голова Громадської організації «Освітянська трибуна» і Ігор Лютий, головний лікар санаторію-профілакторію, цей захід є вже третьою великою профілактичною перевіркою дітей в цьому році.

 - В Білій Церкві ми не маємо стаціонарного офтальмологічного відділення – лише поліклінічне. Працює 4 дитячих окулісти, що не дозволяє приділити увагу усім дітям, вчасно виявити патології та хвороби, а це призводить до стрімкого зниження зору і сліпоти, – погоджується Лютий Ігор Михайлович, лікар-офтальмолог вищої категорії, головний лікар санаторію-профілакторію «Гармонія» КОІПОПК. – Сьогодні разом із громадською організацією «Освітянська трибуна», що входить до Громадського руху «Разом із тобою», та Всеукраїнською асоціацією дитячих офтальмологів ми надаємо дітям ту допомогу,
Читать

Четверг 11 марта 2010
Сообщение прочтено 340 раз
razomiztoboyu | 2010-03-11 12:40:54

Найбільше людям заборгували в Білій Церкві, Броварах і Вишгороді

 

Більше за інші міста заборгували працівникам підприємства міст Біла Церква, Бровари та Вишгородського району. На сьогодні загальна сума заборгованості по зарплаті у Київській області становить 46,8 млн.грн. 11,4-28,9% від загальної суми боргу припадають на вищезазначені міста та Вишгородський район.

 

Як повідомили Громадському руху «Разом із тобою» у ГУ Статистики у Київській області, кількість працівників області, яким не була своєчасно виплачена зарплата, станом на січень складала 17,4 тис.осіб, і найбільше недоотримали заробленого працівники підприємств промисловості (8,6 тис. осіб)  і будівельної сфери (3,4 тис. осіб).

В середньому кожному працівникові Київської області було невиплачено біля 2340 грн.

 

Також в ГУ Статистики наголошують на невтішних тенденціях: на кінець зими зареєстровано значне зростання заборгованості - загальна сума боргів з зарплати на Київщині за лютий збільшилася на 31,7%, або на 11,3 млн.грн.

Найбільше, як зазначалося, серед економічно-активних підприємств заборгували людям в промисловості (на 6,6 млн.грн.), на підприємствах авіаційного транспорту (1,5 млн.грн.) та в організаціях, що займаються операціями з нерухомим майном, орендою та наданням послуг підприємствам (1,4 млн.грн.).

З іншого боку, борги скоротилися в галузях охорони здоров’я, освіти, державного управління.

На початок лютого 2010р. сума боргу підприємств-банкрутів складала 3,6 млн.грн. Основна частка невиплат (87,3%) припадала на підприємства сільського господарства та промисловості, в територіальному розрізі (46,0%) – на підприємства Баришівського району.

Пятница 26 февраля 2010
Сообщение прочтено 177 раз
razomiztoboyu | 2010-02-26 18:03:19

У Білій Церкві приватизовано дитячий табір

Мешканці Білоцерківщини занепокоєні і обурені масштабною приватизацією комунальної власності, що відбувається за сприяння міської влади і набуває загрозливих обертів. Особливий спротив громади викликав нещодавній продаж дитячого оздоровчого табору "Лісова казка", що розташований в с. Логвин Володарського району.

Табір, що займає 7,6 га соснового лісу із річкою, впродовж багатьох років приймав дітей, в тому числі й із неблагополучних родин. Розвинутий лікувально-оздоровчий комплекс санаторного типу на земельній ділянці має власний спортивний комплекс з футбольним полем, чотирма баскетбольними, трьома волейбольними майданчиками, пляж на березі р. Рось, сауну і басейн. У поточному році за кошти з міського бюджету мали змогу оздоровитися понад 300 дітей. Соснові ліси на території закладу справді казкові, принаймні, люди, що відпочивали там дітьми, сьогодні із ностальгією згадують величні дерева і здорове повітря. 

“Лісову казку” разом із узбережжям Дніпра було викуплено ТОВ "Аримп" за 2 млн. 200 тис. грн. разом із ПДВ, хоча його реальна вартість принаймні вдвічі перевищує цю суму, адже лише на газифікацію закладу було витрачено 4 млн. грн. з міського бюджету.

Своє рішення міськрада пояснює неспроможністю місцевої влади фінансувати та підтримувати заклад власними коштами, адже корпуси табору потребують ремонту, працівникам необхідно платити зарплати тощо.

Натомість білоцерківці згадують, скільки ще державних установ потребують фінансування і можуть бути без жодної користі для громади, за безцінь, приватизовані саме з цієї причини. Ми говоримо “без жодної користі”, оскільки якби ціна продажу була адекватною, то виручені кошти могли б поповнити бюджет розвитку і виправдати жертву покращенням в інших справах.

Наприклад, Білоцерківщина потребує капітального ремонту триповерхового приміщення міської дитячої поліклініки, модернізації рентгенкабінету, оснащення лабораторії, сучасного денного стаціонару для дітей. З огляду на цю подію постає питання: дармові умови продажу комунальної власності справді здатні покращити становище, чи це всього-навсього спосіб збагачення членів місцевого правління? Жителі Білоцерківщини вкрай стурбовані діями влади.

В нашій державі ініціатива щодо продажу об'єктів соціально-побутового призначення належить у першу чергу органам приватизації, тобто Фонду державного майна України і його регіональним відділенням. На жаль, через роки функціонування установи, ми можемо тільки засвідчити, що із обласного фонду - сотень дитячих оздоровчих таборів - у кожній області сьогодні функціонують одиниці.
Громадський рух "Разом із тобою" переконаний, що в ситуації з неконтрольованою приватизацією дитячо-оздоровчої інфраструктури держава зобов'язана ввести мораторій на відчуження державних об'єктів, це необхідний крок у напрямі захисту населення від свавілля влади.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены