Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Четверг 1 апреля 2010
Сообщение прочтено 174 раз
razomiztoboyu | 2010-04-01 12:30:34

Як повідомив міністр аграрної політики України Микола Присяжнюк, пілотний проект з будівництва оптового сільгоспринку буде реалізовано на Київщині.

На появу таких ринків давно вже чекали фермери, які наразі не мають можливості збувати продукти (в першу чергу овочі та фрукти) безпосередньо споживачам, без участі перекупщиків. Адже відомо, що закупівельні ціни останніх навіть не завжди покривають витрати на вирощування продукту. Будівництво таких ринків по всій країні почнеться саме з Київської області, адже тут, за словами міністра, сконцентровано найбільше споживачів і є хороша транспортна розв’язка.

 

На реалізацію проекту з держбюджету в 2010 році буде виділено 250 млн. грн. Наразі вже є інвестори, зацікавлені у втіленні цього проекту в життя. Фінансову підтримку будівництву готові надавати такі країни як Корея, Італія та інші. В подальшому планується зведення 25 оптових ринків по всій Україні - в кожній області. Фахівці переконані, що це сприятиме стабілізації цін та налагодженню збуту. 

 

«Парадоксально, що ми, аграрна країна, досі не маємо розвинутої інфраструктури ринку сільськогосподарської продукції. До 90% плодоовочевих в Україні вирощується у невеликих приватних господарствах, власники яких в нинішній ситуації просто не мають належних умов, аби вигідно реалізовувати невеликі партії товару і мати стимул розширювати виробництво», – прокоментували новину Громадському руху «Разом із тобою» експерти.

 

На виході маємо нонсенс: в той час, коли вітчизняний виробник не може продати власний товар, вітчизняний супермаркет закуповує ту саму продукцію з-закордону, оскільки там можуть одразу надати велику партію! Оптові ж ринки мають своїм завданням комплектувати затребувані за обсягом товарні партії і виконувати роль оператора оптової торгівлі. Крім того, там проводиться необхідна передпродажна підготовка продукції: миття, фасування, пакування відповідно до вимог оптового покупця, здійснюється контроль якості і формується адекватна ціна, що згодом служить орієнтиром для інших суб’єктів ринку. Крім того, розвинена національна мережа оптових ринків регулює розподіл дефіцитних і надлишкових товарів між регіонами, рівномірно розподіляючи товари за оптимальною вартістю.

 

А отже, якщо такий проект на Київщині буде реалізований, ми матимемо позитивні тенденції - пожвавлення економіки, заохочення вітчизняних виробників, об’єктивність цін. Та й у столичних супермаркетах буде більше свіжого, власного продукту.

Среда 24 марта 2010
Сообщение прочтено 180 раз
razomiztoboyu | 2010-03-24 11:31:35

 

Для кого буде доступним доступне житло

 

 

У 2010 році в Україні збудують 16,3 тисяч м² доступного житла. В рамках цієї державної програми забудова вестиметься і в Київській області – на оборонних землях.

Проект «Доступне житло», розроблений Міністерством регіонального розвитку і будівництва, передбачає, що 30% вартості квартири сплачується державою, а інші 70% - коштами покупців. Автори проекту запевняють, що сьогодні головним завданням Міністерства регіонального розвитку і будівництва є створення таких умов, за яких громадяни зможуть самостійно купувати квартири. Міністерство відповідає за розгортання будівництва в першу чергу для тих людей, чий рівень доходів не дає права на соціальне житло, але й не є достатнім для вирішення житлових проблем власними силами.
Наразі іпотечні кредити залишаються непід'ємним тягарем для громадян - з урахуванням банківських зборів і комісій вартість кредиту складає близько 27% річних. Проте Національний банк України готовий знизити кінцеву кредитну ставку до 15-16% річних шляхом рефінансування комерційних банків, що братимуть участь у програмах будівництва доступного житла.
За словами заступника міністра регіонального розвитку і будівництва Дмитра Ісаєнка, середня вартість квартир у країні зараз становить 4200 грн за 1 м². А за умови запропонованої в проекті 30-відсоткової державної компенсації, житло стане цілком доступним.
Втім, деякі експерти запевняють: у проекті доступного житла є одне дуже слабке місце. В ньому не створено механізму, який дозволятиме виділяти житло саме тим людям, які того потребують, а не тим, хто ближче до годівнички і лише користується привілеями і субсидіями, призначеними для інших. Немає системи контролю, яка покаже, що житло справді надане черговикам, що його потребують.
Ми протягом тривалого часу спостерігаємо парадоксальний принцип, за яким суспільні блага і пільги розподіляються між громадянами, що роками стоять в черзі і сподіваються отримати від держави підтримку, і тими особами, для яких питання фінансової допомоги з боку держави є, щонайменше, соціально некоректним.
Стосовно Київщини Громадський рух «Разом із тобою» вже писав про ситуацію, що складається навколо будівництва житла. Тому певне пожвавлення на ринку не було б зайвим. Тим більше, що доступне житло – все ж надія для людей, перед якими постала перспектива отримати квартири лише через 75 років.
Адже у квартирній черзі існують три підчерги: загальна, першочергова і позачергова, у кожній підчерзі є загальні, першочергові і позачергові члени (а ще ті, кого в ній ніколи «не стояло»).
І за цих умов для молодої сім’ї сьогодні можливість отримати квартиру не через 75 років, а хоч і з доплатою – найближчим часом, є обнадійливою.
«Аби цей проект досяг своєї мети, потрібні не тільки відповідні зміни у законодавчих актах, статтях, прийняття нормативних документів на рівні уряду. – коментує новину голова виконкому Громадського руху «Разом із тобою» Ігор Дармо стук. - Важливим чинником впливу на дії місцеві органи влади також може бути і контроль самої громади».

 

Вторник 9 марта 2010

За даними експертів біля 50% усіх забудов Київщини сьогодні заморожене. Це найбільша кількість законсервованих будинків з-поміж усіх областей України. Лише з початку 2010 року в Київській області призупинено будівництво на 30-ти об’єктах, а це 32% від загальної їх кількості. Часто така зупинка будівництва означає, що чийсь дім залишиться недобудованим на невизначений строк.

Значна кількість не проданих на первинному ринку квартир спричинена спадом попиту на житло в області.
Забудовники опинилися у пастці: в кризу продажі впали і грошей на продовження будівництва у компаній немає.
Ці гроші могли б надійти від покупців майбутніх квартир, однак їх нема якраз через те, що будівництво заморожене. Також питання криється і у цінах на житло. За нашими даними, на території Київської області мінімальна ціна за квадратний метр житла складає біля $1800. А це не зовсім по кишені для потенційного покупця, а це в свою чергу б’є по гаманцю вкладників та будівельних компаній.
Альтернативою, що дала б змогу забудовникам завершити проект, могло б стати банківське кредитування, однак воно переважно згорнуте, а нові кредити отримати нереально.
Саме тому обсяги законсервованого житла за період кризи досягли 4 мільйонів квадратних метрів.
Не райдужна ситуація і у забудовників котеджних містечок Київщини. Із приблизно 70 котеджних містечок, будівництво та продаж обєктів у яких почалися у 2008 році, якоюсь діяльністю можуть порадувати тільки 12 (приміром, «Олімпік-Парк», «Маєток», Green Hiils, «Золоче»). Повільне будівництво йде приблизно у 20 містечках (наприклад, «Іванково», Rivera Villas). Решта ж не тільки заморозили будівництво, але й частково припинили продажі.
Втім, як прокоментував ситуацію Громадському руху «Разом із тобою» Валерій Михайлівський, спеціаліст з продажів компанії-забудовника «САН», ситуація не критична. «Проблема заморожених будівництв викликана лише боязню вітчизняного покупця купувати нерухомість у недобудовах. Криза має на це мінімальний вплив, – вважає пан Михайлівський. - Сьогодні придбати однокімнатну квартиру вже у готовому будинку коштує приблизно $50 тис., натомість двокімнатна у будинку, котрий ще не завершено, коштує $19-20 тис.». Також Валерій розповів, що останнім часом попитом у киян користуються невеликі пристоличні будинки котеджного типу не більше 5-6 поверхів. Конструкція будівлі зумовлює її невисоку ціну і швидке будівництво.
За його словами бити на сполох власникам недобудованих квартир не треба бити на сполох. Будівництва, котрі зараз заморожені, відновляться та здадуться власникам, із затримкою максимум в 1-2 роки. Новенькі квартири все таки ощасливлять своїх власників, і вже скоро житлове питання мешканців області буде вирішено.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены