Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
#

Записи

Понедельник 12 июля 2010
Сообщение прочтено 158 раз
razomiztoboyu | 2010-07-12 14:51:18

Не встигли вщухнути пристрасті після фінального матчу чемпіонату світу з футболу у ПАР, як бізнесмени та урядовці взяли до своїх рук калькулятори аби вирахувати суму грошей, яку вдалося заробити на Мундіалі. Таке зовсім скоро чекає на Україну, адже через два роки наша держава разом із Польщею прийматиме чемпіонат Європи. Громадський рух “Разом із тобою” вирішив підрахувати видатки і прибутки африканців і прикинути у скільки ж зможе заробити Україна у 2012-му році.

 

Отже почнемо з грошової арифметики Мундіалю. За даними уряду Південної Африки, з державного бюджету на організацію чемпіонату світу з футболу було витрачено 33,6 млрд. південно-африканських рандів. (EUR 3,5 млрд.). Так, витрати на стадіони становили 1,2 млрд. євро. Аеропорт в Йоганнесбурзі обійшовся південно-африканцям у 700 млн. євро. Витрати на безпеку, за словами Бхекі Келі, національного комісару поліції, становили 174 млн. доларів.

Приємно зауважити, що інвестиції вже “відбили”. Міністр фінансів ПАР Правін Гордхан заявив, що прибутки від проведення чемпіонату вже перевищили витрати. Дохід становить 3,9 млрд. євро. Чиновник заявив, що ця сума більша, ніж та, яка пішла на організацію чемпіонату. Урядовець відзначив, що приїзд туристів виявився більшим, ніж очікувався. Африканська земля планувала прийняти близько 200-300 тис. туристів, але вже зараз можна казати про пів мільйона. Крім цього чемпіонат світу посприяв створенню в ПАР додаткових 130 тис. робочих місць.

У свою чергу, Бразилія, яка вже перейняла естафету від ПАР, готова витратити на проведення домашнього чемпіонату світу у 2014 році ще більше — до 5 млрд. доларів.

А що ж у нас? У 2010 році Україна на підготовку до Євро 2012 планує витратити понад 26 млрд. грн. Про це заявив віце-прем’єр-міністр з питань підготовки та проведення змагання Борис Колесніков. Тільки на оновлення електротранспорту у містах, що прийматимуть матчі, держава планує витратити 1 млрд. грн. На гарантування безпеки під час форуму витрати становитимуть 1,52 млрд. грн. Ці гроші мають піти на закупівлю необхідної техніки, устаткування, на навчання представників правоохоронних органів іноземними мовами. Столиця виділяє на Євро більше 27 мільярдів гривень. Щоправда, з цієї суми лише близько 7 млрд. грн. йдуть з міського та державного бюджетів, а решта — кошти інвесторів. Майже у 700 млн. євро обійдеться будівництво і реконструкція українських футбольних арен. У 217 млн. євро має обійтися реконструкція арени, де має пройти фінальний матч турніру — НСК “Олімпійський”. Львівський стадіон обійдеться державі в 1,7 млрд. грн. Колесніков говорить, що на підготовку чемпіонату вже витратили 4,5 млрд. грн, а до кінця планується витратити ще 6 млрд. грн.

Але незважаючи на такий колосальний обсяг інвестицій заробити, чи хоча б відбити вкладені кошти, ми, на жаль, не зможемо. УЕФА розраховує на доходи від Євро 2012 у сумі 1,3 млрд. Євро. А ось наша влада, взагалі, не змогла підрахувати скільки ж держава заробить. На минулому тижні в інтерв'ю одному з видань профільний віце-прем'єр Борис Колесніков лишень наголосив, що за його прогнозами прибутки України від Євро будуть нижчими, ніж витрати, але біди в цьому не побачив...

Четверг 18 февраля 2010
Сообщение прочтено 241 раз
razomiztoboyu | 2010-02-18 12:21:25

Серед різноманітних видів спорту на території Київської області чільне місце посідає футбол, багато уваги приділяється і впровадженню новітніх підходів до навчання школярів фізкультурі.
Підтвердженням цього факту стала перемога у Всеукраїнському конкурсі "Кращий інноваційний урок фізичної культури і спорту" та "Кращий урок фізкультури з елементами футболу" учителя іванівської середньої школи і жителя Київщини.

9 лютого на спортивній базі Київської загальноосвітньої школи N78 під час міжнародного семінару "Розвиток шкільного футболу" були підбиті підсумки Всеукраїнського конкурсу "Кращий інноваційний урок фізичної культури і спорту" та "Кращий урок фізкультури з елементами футболу".
Упродовж минулого року практично в усіх куточках нашої держави проходили місцеві етапи конкурсу щодо визначення найкращих фахівців у вищезазначених номінаціях. Всеукраїнське компетентне журі відібрало п'ятеро фіналістів. Серед них знайшовся і наш земляк Микола Ніколаєнко, котрий викладає у Іванківській загальноосвітній середній школі Київської області.
Переважна більшість цьогорічних учасників конкурсу і, зокрема, його фіналісти, працюють у звичайних сільських загальноосвітніх школах. Саме вони готують до різноманітних всеукраїнських змагань команди школярів, формують їхній командний дух, від них залежить фізичний розвиток дітей. Тому так важливо стимулювати учителів фізичної культури у "глибинці", розвивати шкільний футбол у регіонах.
Однак подібні акції не є одиничними. Заходи на підтримку сільського спорту на території Київської області проводяться ледь не щомісяця. Громадський рух “Разом із тобою” та громадська організація “Здорова Київщина” докладають немало зусиль до розбудови сільського спорту. Тільки за останній час у Київській області були проведенні акції з підтримки дитячого футболу та інших видів спорту. Наприклад, минулого місяця у селищі Рудня у рамках акції “Шкіряний м’яч” шкільній команді з футболу подарували комплект м’ячів. Нагадаємо, що ця акція охопила всі райони Київщини, загалом юним футболістам було подаровано близько тисячі м’ячів. Одначе діти цікавляться не тільки футболом. Саме тому громадський рух “Разом із тобою” та громадська організація “Здорова Київщина” виступили меценатами будівництва нового спортивного інтернату для школярів селища Здвижівка Бородянського району, котрі займаються вільною боротьбою. Тепер дітки зможуть відвідувати свої тренування і проводити різні змагання та турніри.
- Наша організація всіляко намагається підтримувати та розвивати дитячі спортивні заклади. Ми маємо надати дітям безліч можливостей, щоб допомогти їм розкритись та дати зрозуміти, що здоровий спосіб життя набагато цікавіший, аніж безперспективна втрата часу на вулицях та у під’їздах, - зазначає голова Громадської організації “Здорова Київщина” Іван Куроченко. - У наших планах запровадження програм будівництва сільських стадіонів та проведення акцій з розвитку сільського спорту, а також багато інших заходів з підтримки здоров’я молоді у селі,” - обіцяє пан Куроченко.
І насправді. Допомога та підтримка молоді — це наше з вами майбутне. Разом ми збудуємо здорову та красиву Україну!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены