Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
#

Записи

Вторник 23 марта 2010
Сообщение прочтено 227 раз
razomiztoboyu | 2010-03-23 00:39:21

 Після блискучого виступу на Х зимовій Параолімпіаді у Ванкувері повний склад національної збірної України урочисто зустрічатимуть 24 березня в аеропорту Бориспіль представники Київської обласної держадміністрації. За неперевіреними даними, в числі тих, кого на рідній землі параолімпійці побачать в першу чергу, буде і прем’єр-міністр України Микола Азаров. Серед 19 завойованих медалей, що за загальною кількістю нагород поставили Україну на 3 місце серед 44 країн-учасниць, наші спортсмени вибороли і 5 золотих.  

Безумовно, головною героїнею української збірної можна назвати 19-річну лижницю Олександру Кононову з села Шевченкове Київської області, що привезла на Батьківщину три золоті медалі. В завершальний день Олімпіади в жіночій лижній гонці на 5 км (клас стоячих спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату) від неї лише на дві секунди відстала ще одна наша землячка Олена Юрковська, яка посіла другу сходинку параолімпійського п’єдесталу. Микола Азаров вже привітав офіційними телеграмами чемпіонів і призерів із завоюванням нагороди «в напруженій боротьбі із гідними суперниками завдяки надзвичайній стійкості і непоборному бажанню перемогти".  

Сьогодні в  Україні проживає близько двох із половиною мільйонів наших співвітчизників із фізичними вадами – це 5,5% населення. Рівень турботи держави про людей з обмеженими можливостями відображає загальний рівень її піклування про своїх громадян. На жаль, наразі Україна практично не має власних забезпечених на належному рівні баз для підготовки спортсменів-параолімпійців до змагань із зимових видів спорту. Проте, за оцінками Міжнародного параолімпійського комітету, сьогодні ми демонструємо найвищі темпи розвитку спорту людей із обмеженими можливостями у Європі. Велику роль в цьому відіграє і ініціативність самих інвалідів, їх громадських організацій, а також допомога благодійників і об’єднань громадян.

«В цьому році через економічну і політичну ситуацію були сильно скорочені кошти, призначені для втілення в життя цілої низки соціальних проектів, спрямованих, в тому числі, і на розвиток спорту на Київщині, на підтримку людей з обмеженими фізичними можливостями у їх спортивній діяльності.  - коментує Іван Куроченко, голова громадської організації «Здорова Київщина» . - Запорукою вражаючого успіху нашої параолімпійської збірної у Ванкувері стали в першу чергу робота членів збірної, наполегливість і орієнтація на результат. Я дуже радий за наші досягнення, наша організація зі свого боку буде намагатися підтримувати належний рівень спортивної підготовки серед людей із обмеженими можливостями, протягом року проводитиме численні акції, змагання, перегони.  

Ми від імені  Громадського руху «Разом із тобою» раді привітати наших спортсменів, адже мужність і успіхи наших параолімпійців вселяють віру і надихають решту людей із обмеженими можливостями у ці нелегкі для країни часи.   

Сообщение прочтено 257 раз
razomiztoboyu | 2010-03-23 00:14:02

 Досвід  із соціалізації дітей  з особливостями  психофізичного розвитку перейматимуть вчителі  Київщини.  

Більше 15 тисяч  дітей з особливостями психофізичного розвитку живе сьогодні в Київській  області. Для їхнього нормального розвитку необхідні правильні програми навчання, які дозволять цим дітям влитись у суспільство і знайти себе в житті.

Що таке «правильно», як водиться, знають іноземці. Так, наприклад, у Кагарлику (Кагарлицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №3) стартував на днях проект «Соціалізація дітей-інвалідів», програма, що базується на досвіді італійських благодійників.

Основний постулат програми полягає в тому, що інтеграція інвалідів у суспільство має базуватися на наданні їм повної громадянської рівноправності.

І справді, багато хто із вчителів помічає, наскільки людяніші західні програми роботи із дітьми з особливостями психофізичного розвитку. Їх від нашого підходу відрізняє прагнення вчителів знайти для дитини заняття, яке зробить її щасливою і надасть можливість рівноправно працювати у суспільстві. У нас же, навпаки, дітей намагаються навчити якомога більше – усьому.

 «Виховуючи цих дітей, ми маємо перш за все думати про їхнє щасливе майбутнє, а не про те, скільки різноманітних знань можна їм передати. – говорить Галина Якименкова, голова фонду «Милосердя і здоров’я» . – На жаль, наразі змінити ставлення суспільства до інвалідів дуже складно; влада поверхово опікується цим питанням, а вчителі балансують на межі бідності. Тому не дивно, що єдиною опорою, на яку ще можуть розраховувати люди із особливими потребами – не тільки діти, дорослі також -  стають благодійні фонди, іноземні благодійні організації. У Київській області наш фонд «Милосердя і здоров’я» за підтримки міжнародних організацій та Громадського руху «Разом із тобою» всіма можливими шляхами намагається допомагати людям, що опинилися в скрутному становищі. І ми раді, що певний поступ у соціалізації людей із особливими потребами є.

Сьогодні громадянська відповідальність кожного полягає також у тому, щоби не відвертати очей та не залишатися байдужими до людей, що через певні вади та ставлення оточуючих опиняються на соціальному узбіччі. Лише об’єднавши наші зусилля ми зможемо допомогти їм стати повноцінними членами суспільства.

 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены