<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Июль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Пятница 2 апреля 2010

Саме так заохотила цьогорічних призерів Ванкувера Київська облдержадміністрація


Вчора, 1 квітня у приміщенні облдержадміністрації відбулося урочисте нагородження спортсменів-параолімпійців. Переможців вітали перший заступник голови Київської обласної ради, голова Києво-Святошинської районної державної адміністрації, голова Броварської районної державної адміністрації, Переяслав-Хмельницький міський голова. На заході також був присутній Кондрук Валерій Петрович, заступник голови Київської обласної державної адміністрації і лідер Громадського руху «Разом із тобою». 

Чотирьом призерам і двом тренерам Х зимових Параолімпійських ігор у Ванкувері були вручені документи на земельні ділянки на території області. В такий спосіб влада Київщини заохотила до подальших змагань спортсменів з Київщини, що із таким успіхом відстояли честь своєї Батьківщини на міжнародних змаганнях найвищого рівня. Нагадаємо, що із 19 медалей, які привезла українська збірна з Ванкувера, 9 завоювали саме паралімпійці з Київської області: 4 золоті, 4 срібні і 1 бронзову. (Детальніше про це Громадський рух «Разом із тобою»  вже писав тут)

За словами Кондрука Валерія Петровича, керівництво Київщини робитиме все необхідне для того, щоб наші спортсмени могли і надалі примножувати спортивну славу України і Київської області.

Представники держадміністрації також запевняють, що завжди знаходитимуть спосіб гідно відзначити тих, хто самовіддано працюватиме у своїй справі на користь своєї великої і малої Батьківщини.

Вторник 23 марта 2010
Сообщение прочтено 223 раз
razomiztoboyu | 2010-03-23 00:39:21

 Після блискучого виступу на Х зимовій Параолімпіаді у Ванкувері повний склад національної збірної України урочисто зустрічатимуть 24 березня в аеропорту Бориспіль представники Київської обласної держадміністрації. За неперевіреними даними, в числі тих, кого на рідній землі параолімпійці побачать в першу чергу, буде і прем’єр-міністр України Микола Азаров. Серед 19 завойованих медалей, що за загальною кількістю нагород поставили Україну на 3 місце серед 44 країн-учасниць, наші спортсмени вибороли і 5 золотих.  

Безумовно, головною героїнею української збірної можна назвати 19-річну лижницю Олександру Кононову з села Шевченкове Київської області, що привезла на Батьківщину три золоті медалі. В завершальний день Олімпіади в жіночій лижній гонці на 5 км (клас стоячих спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату) від неї лише на дві секунди відстала ще одна наша землячка Олена Юрковська, яка посіла другу сходинку параолімпійського п’єдесталу. Микола Азаров вже привітав офіційними телеграмами чемпіонів і призерів із завоюванням нагороди «в напруженій боротьбі із гідними суперниками завдяки надзвичайній стійкості і непоборному бажанню перемогти".  

Сьогодні в  Україні проживає близько двох із половиною мільйонів наших співвітчизників із фізичними вадами – це 5,5% населення. Рівень турботи держави про людей з обмеженими можливостями відображає загальний рівень її піклування про своїх громадян. На жаль, наразі Україна практично не має власних забезпечених на належному рівні баз для підготовки спортсменів-параолімпійців до змагань із зимових видів спорту. Проте, за оцінками Міжнародного параолімпійського комітету, сьогодні ми демонструємо найвищі темпи розвитку спорту людей із обмеженими можливостями у Європі. Велику роль в цьому відіграє і ініціативність самих інвалідів, їх громадських організацій, а також допомога благодійників і об’єднань громадян.

«В цьому році через економічну і політичну ситуацію були сильно скорочені кошти, призначені для втілення в життя цілої низки соціальних проектів, спрямованих, в тому числі, і на розвиток спорту на Київщині, на підтримку людей з обмеженими фізичними можливостями у їх спортивній діяльності.  - коментує Іван Куроченко, голова громадської організації «Здорова Київщина» . - Запорукою вражаючого успіху нашої параолімпійської збірної у Ванкувері стали в першу чергу робота членів збірної, наполегливість і орієнтація на результат. Я дуже радий за наші досягнення, наша організація зі свого боку буде намагатися підтримувати належний рівень спортивної підготовки серед людей із обмеженими можливостями, протягом року проводитиме численні акції, змагання, перегони.  

Ми від імені  Громадського руху «Разом із тобою» раді привітати наших спортсменів, адже мужність і успіхи наших параолімпійців вселяють віру і надихають решту людей із обмеженими можливостями у ці нелегкі для країни часи.   

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены