Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Четверг 8 июля 2010
Сообщение прочтено 149 раз
razomiztoboyu | 2010-07-08 12:08:30

На Київщині на повноцінне життя вистачає далеко не всім стареньким, однак свої пенсії справно отримують деякі померлі

 

Останнім часом в Київській області зросли випадки отримання громадянами пенсій померлих людей на підставі довідок сільських голів з недостовірними даними про їх спільне проживання та ведення господарства. За результатами перевірок додержання вимог пенсійного законодавства прокурорами Богуславського, Володарського та Миронівського районів складено 6 протоколів про правопорушення, пов'язане з корупцією, передбачене п. «г» ч. 1 ст. 5 Закону України «Про боротьбу з корупцією», які перебувають на розгляді. Так, після реєстрації смерті громадянина, місцеві управлінці підписували фальшиві довідки, що підтверджують близькість певної особи до померлого і дають право на отримання його пенсії.  

 Подібні махінації із пенсійними коштами у різних варіаціях проводяться посадовцями Київської області. Наприклад, посадовець Головного управління Пенсійного фонду України в Київській області було притягнуто до адміністративної відповідальності за виплату зайвих грошей. Внаслідок порушення порядку визначення надбавки до пенсії за вислугу років та по інвалідності непрацюючих пенсіонерів, які мають на своєму утриманні непрацездатних членів сім’ї (пенсія призначалась працюючим пенсіонерам військовослужбовцям), зайво виплачено пенсій на загальну суму 61,1 тис. грн. Скільки ще схем нецільового використання призначених для пенсіонерів коштів функціонує з нашими спинами та яким був би розмір середньої пенсії, якби гроші розподілялись за призначенням, залишається лише здогадуватись. 

 Як повідомляють експерти, теоретично нарахування пенсій померлим людям неможливо. На основі запровадженої системи ведення обласного рівня інтегрованої бази даних осіб, що одержують пенсії в органах Пенсійного фонду України, має проводитися щомісячне опрацювання списків померлих громадян, які надаються відділами реєстрації актів громадянського стану. Крім того, має здійснюватися обмін даними від районного до обласного і далі до центрального республіканського рівнів задля забезпечення системного контролю за своєчасним закриттям особових рахунків та припиненням виплати пенсій. Отож недарма наше пенсійне законодавство навіть в Євросоюзі вважають зразковим – все продумано, обґрунтовано, розписано. Щоправда, втілення в життя дещо кульгає – от і отримують державні гроші не завжди ті, кому вони найбільше потрібні. 

 Громадський рух «Разом із тобою» вже підраховував приблизні місячні потреби пенсіонера та його можливості у відповідності до середньої пенсії. Зауважмо, що третина зарплати українського працівника йде у Пенсійний фонд. Для порівняння - у країнах з найкраще розвиненою системою соціального захисту, наприклад, в Скандинавських, цей відсоток, який працюючий громадянин відає державі, складає
Читать

Пятница 16 апреля 2010
Сообщение прочтено 154 раз
razomiztoboyu | 2010-04-16 18:26:14

Від проблем із формуванням бюджету, схоже, знову постраждають пенсіонери. Як повідомила вчора перший заступник голови Адміністрації Президента України Ірина Акімова, на сьогодні загальний дефіцит пенсійного фонду України становить 30 млрд. грн.

Крім того, днями прем’єр-міністр України Микола Азаров заявив про те, що пенсіонери, що працюють, отримуватимуть пенсію у розмірі 50% відсотків від звичайної, проте не нижче прожиткового мінімуму.

Варто відмітити, що згідно офіційних даних в 2009 році розмір повної пенсії 6 285 мешканців Київщини складав суму, дуже наближену до цього самого мінімуму. А зважаючи на підвищення цін, про що Громадський рух «Разом із тобою» писав ось тут, виникає резонне питання: чи можливо взагалі сьогодні вижити на пенсію?

В нашій країні сьогодні виникла парадоксальна ситуація: при тому, що на пенсійні виплати витрачаються незвично високі для європейських країн 18% ВВП, кінцеві результати ми отримуємо набагато гірші.

 100 гривень на тиждень

Як вже повідомляв Громадський рух «Разом із тобою», ціни на продукти харчування щомісячно зростають разом із розміром державного боргу по соціальних виплатах. Сьогодні на території Київської області  проживає 533 355 пенсіонерів, у тому числі 238 тисяч (44,7%) мешкають у сільській місцевості та понад 25 тис. пенсіонерів - колишніх військових.

Середній розмір пенсії на сьогодні складає: у чоловіків  1 000 грн, у жінок 600. Уявімо, як же можуть прожити люди на ці гроші протягом місяця.

В середньому витрати на житлово-комунальні послуги для мешканця однокімнатної квартири у Київській області складають близько 200 грн. на місяць без врахування пільг для учасників війни, чорнобильців та учасників бойових дій. За решту грошей людині необхідно забезпечити собі нормальне харчування, купувати продовольчі товари та одяг, організовувати своє дозвілля, слідкувати за здоров’ям, відкладати гроші на ліки, щорічний відпочинок, непередбачувані витрати, мати можливість зробити онукам подарунки на День народження – тобто, вести повноцінне життя середнього пенсіонера європейської країни.

Що ж маємо на виході в нас?  Пенсіонерка Київської області за тиждень може дозволити собі придбати: десяток яєць, 1 упаковку прального порошку, 1 хліб, декілька морквин, 3-4 голівки цибулі, упаковку гречки, засоби гігієни на 29 гривень, хліб та цукор. Зрештою, якщо витрачати на тиждень лише 100 гривень, то за місяць не назбирається жодної вільної гривні, на які можна придбати одяг, або ж подарунок
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены