Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Понедельник 9 августа 2010
Сообщение прочтено 221 раз
razomiztoboyu | 2010-08-09 18:00:37

        Провідні експерти відзначають, що через різке подорожчання зерна на світових ринках Україну очікує ріст цін на продукти харчування.

       Так, за місяць виростуть ціни на цукор, овочі та м’ясо. За прогнозами аналітика Міжнародного центру перспективних досліджень  Олександра Жолудя, цього місяця ріст буде невеликим - 0,1-0,2%, через подорожчання газу, але загальний індекс інфляції знизять дешеві овочі і фрукти. "А ось з вересня потрібно чекати різкого прискорення росту цін - до 2%. Його дасть зерно, а значить, подорожчають хліб і м'ясо, адже тваринних і птахів годують зерном", - вважає Жолудь.

        Зараз ціни на зерно у світі швидко ростуть і, як пояснив начальник аналітичної служби "АПК-Інформ" Родіон Рибчинський, селяни не везуть зерно на елеватори, а притримують на токах, користуючись хорошою погодою. "Із зібраних 17 мільйонів тонн урожаю пшениці на елеваторах всього 5 мільйонів тонн, при цьому продовольча пшениця вже коштує 1600-1650 гривень за тонну, а зазвичай в цей час - не вище 1000 гривень. Це означає, що є усі економічні підстави говорити про подорожчання хліба, - відмічає Рибчинський. - Тут має місце "куркульський" підхід - аграрії говорять, мовляв, продаватимемо по 2000 гривень за тонну. Разом з низьким світовим урожаєм і забороною Росії на експорт зерна усе це породжує деяку паніку, хоча насправді хліба Україні вистачить з лишком".

          У свою чергу,  прем'єр-міністр Микола Азаров  вкотре заявив, що хліб дорожчати не буде. Судячи з усього, він має на увазі соціальні сорти - батони і чорний хліб (їх в асортименті більше 80% об'єму).  Ціна на них регулюється владою, і її утримуватимуть до виборів 31 жовтня. Але, на думку директора інформаційної компанії "ПроАгро" Миколи Верницького, це викличе ріст на 20-25% цін на несоціальні сорти.

           Громадський рух “Разом із тобою” вважає, що замовчування владою реального стану справ в економіці і фальшиве запевнення людей в тому, що восени все буде добре, призведе ще до більш критичної ситуації, аніж попередження суспільства про можливі соціально-економічні проблеми. Користуючись виключно політичною доцільністю та наближенням місцевих виборів у жовтні цього року, влада не має наміру псувати свої рейтинги, висловлюючи виключно заспокійливі, подекуди занадто обнадійливі аргументи.

Можновладці, які говорили про покращення життя людей не мають змоги зреалізувати свій передвиборчий постулат, наївно розраховуючи, що їхньому позитивізму люди віритимуть довго.

 

Четверг 5 августа 2010
Сообщение прочтено 434 раз
razomiztoboyu | 2010-08-05 15:30:38

 Україна повинна нести відповідальність за глобальне потепління на планеті. Таку думку висловила Наталія Рудницька, координатор програми по зміні клімату Національного екологічного центру України.

 

За її словами, Україна  одна із найбільших забруднювачів навколишнього середовища. “Україна за фактичними та абсолютними величинами викидів парникових газів входить у двадцятку найбільших забруднювачів атмосфери у світі”, - наголосила Рудницька.

 

Вона висловила впевненість, що Україна, як і інші держави, несе відповідальність за глобальне потепління.

 

Експерт констатувала, що на даний момент на державному рівні відсутній план дій щодо зменшення викидів парникового газу.

 

Громадський рух “Разом із тобою” вважає, що влада має розробити державну екологічну програму і докласти усіх зусиль, щоб політика країни у сфері екології відповідала необхідним міжнародним стандартам. Вважаємо, що така ситуація лише псує імідж України на світовій арені. Сподіваємося, що можновладці зможуть вжити таких заходів, які б виправили нинішній стан справ.

Среда 4 августа 2010
Сообщение прочтено 175 раз
razomiztoboyu | 2010-08-04 19:52:03

 За останні десять років кількість українців, які живуть на доходи нижчі за прожитковий мінімум зменшилося з 39, 2 млн. до 9,5млн. осіб.

 Так, за даними Держкомстату, на початку двохтисячних років кількість українських громадян, які живуть на мізерні доходи, складала переважну більшість населення. Наприклад, у 2000 році на 270 грн у місяць (прожитковий мінімум на той період) зводили кінці з кінцями 80% населення України.

 До 2003 року цей відсоток жебраків тільки зростав. А ось з 2003 року населення України почало різкими темпами багатіти і вже лише половина українців жили на доходи, які були рівні 427 грн (прожитковий мінімум на той час).

 Держкомстат зафіксував, що у минулому році вперше з 2003 року в Україні знову почав збільшуватися відсоток українців, які знаходяться на межі виживання.

 Так, якщо у 2008 році всього 18,1 % українців жили на доходи, які нижче прожиткового мінімуму (626 грн на той період), то у минулому році цей показник виріс до 21,4 %. іншими словами, 9,5 млн наших співвітчизників живуть на доходи нижчі 700 грн.

 Минула влада обіцяла, що багаті поділяться з бідними, теперішня декларувала про покращення життя вже сьогодні, а нинішній Президент клявся будувати Україну для людей. З огляду, на результати цього дослідження Громадський рух “Разом із тобою”  констатує, що бідні опинилися з носом, життя, яке було таке й залишилося не покращеним, а ось чи будує Янукович Україну для людей, зможемо переконатися найближчим часом.

Сообщение прочтено 229 раз
razomiztoboyu | 2010-08-04 19:12:47

Компанією іVOX Ukraine було проведене дослідження відповідно до результатів якого 40% громадян України готові емігрувати за один мільйон гривень. Назавжди залишити рідну домівку зголосилися 39, 7 % учасників опитування.

Усього були опитані 1000 Інтернет - користувачів з різних регіонів України. Респонденти відповідали на запитання, чи погодилися б вони виїхати з України в іншу країну і не повертатися ніколи, якби їм заплатили за це один мільйон гривень.

У результаті 39, 7 % опитаних відповіли на це запитання ствердно. 8,4 % самі б доплатили, щоб ніколи не повертатися в Україну. Натомість 51,8% не погодилися б за мільйон гривень назавжди залишати державу.

Більш молоді респонденти частіше заявляють про свою готовність залишити батьківщину за мільйон (41% опитаних у віці від 18 до 29 років).

Доплатити за виїзд серед молоді готові 9, 1 %. При цьому 57% респондентів у віці від 45 до 59 років проти того, щоб змінити Україну на іншу державу навіть за мільйон гривень.

У той же час більшість жителів Києва (61,1%) не погодилися б переїхати в іншу країну за мільйон. Проте 31% киян відповіли ствердно на питання соціологів. Схожа тенденція спостерігається і в західних областях (36,8% - погодилися б, 56,1% - ні).

Безумовно, ознайомившись з даними цього опитування важко вести мову про якийсь патріотизм та патріотичні почуття. Громадський рух “Разом із тобою” вважає, що ці результати перш за все свідчать про про невпевненість громадян у своєму подальшому майбутньому. Суспільство, яке готове за 1 млн. грн. покинути рідну домівку та рідну землю, перебуває в глибокій психологічній кризі з наявними ознаками апатії та зневіри. Народ, який живе у власній державі, але не бачить жодних для себе перспектив, починає створювати ілюзії щодо того, що там десь, можливо, за океаном, можна знайти “місце під сонцем” і реалізувати себе. Українці втратили сенс жити саме на території України, а значить незабаром настане той час, коли українці не бачитимуть жодної користі для себе жити з паспортом громадянина України. А це вже тривожно!


Вторник 27 июля 2010
Сообщение прочтено 180 раз
razomiztoboyu | 2010-07-27 17:21:04

 Прем’єр-міністр України Микола Азаров висловив впевненість, що Україна має увесь потенціал, щоб випередити за рівнем життя не лише Росію, але і Європу. Глава уряду під час прес - конференції у Києві  нагадав, що колись Україна була найбагатшою республікою Радянського Союзу. Азаров підкреслив, що ми маємо прекрасних людей та можливості перегнати Росію. “З такими можливостями зможемо перегнати Європу. Попереду – непроста робота, але вона обов’язково закінчиться успішно. Ми обіцяли, ми зробимо”, - сказав керівник Кабміну.

Громадський рух “Разом із тобою” вирішив проаналізувати наскільки виправданими є такі оптимістичні заяви Миколи Азарова, які за своїм тоном дещо нагадують одну із настанов Микити Хрущова - “Наздогнати та перегнати Америку.

Так, за сумарними показниками рівня життя, Україна посідає 69-те місце. Це навесні цього року засвідчили рейтинги країн з рівня життя, оприлюднені Інститутом прикладного системного аналізу й Міжнародною базою даних WDC. За даними міжнародної мережі наукових баз даних, Україна посідає 73 місце у світі за сумою категорій економіки, екології та соціального рівня життя. У цьому ж рейтингу “безпека життя” наша країна посіла 69 місце, тоді, як перші місця дісталися двом європейським державам - Швеції та Норвегії, а також Канаді. За даними ООН, Україна посідає 83 місце за рівнем розвитку суспільства. За межею бідності в країні перебувають 78% людей. 

У свою чергу, Російська Федерація за рівнем життя посідає 65 місце. Сусідками Росії у рейтингу є Лівія та Республіка Македонія.

 

Громадський рух “Разом із тобою” вважає, що не дивлячись на посткризовий період, Україна може оговтатися від економічних потрясінь шляхом втілення у життя владою необхідних реформ. Хотілося б вірити, що такі оптимістичні репліки з боку глави уряду, є не пустими та порожніми словами, а за ними в недалекому майбутньому стоятимуть врешті - решт конкретні справи, адже колись обіцяне “покращення життя вже сьогодні” так

і не настало. А люди очікують !

 

Среда 21 июля 2010
Сообщение прочтено 162 раз
razomiztoboyu | 2010-07-21 17:13:12

           У супермаркетах столиці збували сир, виготовлений під Чорнобилем, з молока корів, хворих на лейкоз.

На території Київщини в 35 кілометрах від Чорнобиля співробітники відділу ветеринарної міліції виявили підпільний цех з виготовлення сиру. Він розташовувався у будівлі магазину, який з часу чорнобильської аварії, залишився у занедбаному стані. Документів, що дозволяли виробляти відповідну продукцію, у підприємця не знайшлося.

Юлія Сінчак, співробітник прес-служби обласної міліції розповіла, що господар виробництва - 35 річний житель Миколаївської області, який для виготовлення продукту збирав молоко за зараженим радіацією селах Поліського району. Там усі корови хворі лейкозом. Вживання такого сиру, на думку працівниці обласної міліції,  може призвести до різних захворювань. За її словами, виробляли сир у непристосованому для того приміщенні, без водопроводу. Пакували у вакуумні упаковки без маркування.

            Лейкозний сир протягом року збувався на полиці столичних та обласних супермаркетів. Зараз працівники міліції закрили підпільний цех, а власнику вручили припис про заборону займатися даним видом діяльності. За фактом міліція готує матеріали для передачі їх у прокуратуру.

Громадський рух “Разом із тобою” вважає, що врешті-решт треба почати боротьбу з корупцією у санстанціях та прийняти усіх необхідних заходів, які б унеможливили подібні прецеденти.  Хочемо нагадати той факт, що Україна посідає перше місце за рівнем смертності та останнє за рівнем тривалості життя. Кожного року сотні тисяч людей помирають від споживання неякісних продуктів харчування. Статистика говорить, що щороку від різноманітних харчових отруєнь у світі помирає 1, 5 млн. людей. З огляду на ситуацію, яка складається на вітчизняному ринку, аби уберегти себе від небажаних наслідків споживання їжі, ми закликаємо громадян просити у продавців сертифікати про відповідність продукції. Також продавець зобов'язаний мати при собі санітарну книжку зі звітом про проходження медичного огляду для роботи з харчовими продуктами і допуском до цієї роботи. Пам’ятайте, що найдорожчою після життя цінністю у людини є її здоров’я.

 

Сообщение прочтено 550 раз
razomiztoboyu | 2010-07-21 11:20:11

ДК «Газ України» попередив представників теплокомуненерго Київської області, що якщо вони не погасять борг за газ за попередній опалювальний сезон, із ними не будуть вкладати договори про постачання газу на зиму 2010-2011.

 Станом на 16 липня 2010 року заборгованість підприємств ТКЕ Київської області за газ, спожитий протягом опалювального сезону 2009-2010 рр., перевищує 101 млн. грн. (рівень сплати – 76%). Велика кількість порівняно невеликих компаній-теплопостачальників розраховуються за вжитий для виробництва газ лише на 20-30%. Серед таких підприємств Богданівське комунальне підприємство (25%), Боярське головне виробниче комунальне підприємство (26%), комунальне підприємство Вишгородської міськради (26%), Бучанське сільськогосподарське підприємство (23%) та інші. Вони не лише порушують договірні зобовязання стосовно стовідсоткових розрахунків за газ, але й не виконують стверджені графіки погашення заборгованості і не проводять сплату за блакитне паливо через відповідні рахунки зі спеціальним режимом використання коштів. В той же час, побутові споживачі справно розраховуються за комунальні послуги, зокрема, використане тепло, однак, отримані від населення гроші до ДК «Газ України» не доходять. 

 Загальна заборгованість теплопостачальних підприємств України перед ДК «Газ України» за газ, використаний протягом опалювального сезону 2009-2010 рр. (з 1.10.09), перевищує 2, 46 млрд. грн. Керівництво «Газ України» повідомило, що в разі наявності у підприємств ТКЕ заборгованості за природний газ, використаний від 1 жовтня 2009 року, не буде вкладати із ними договори про постачання газу в новому опалювальному сезоні. Керівникам підприємств ТКЕ області було запропоновано більш активно залучати кредитні тарифи і проводити претензійно-позовну роботу із боржниками. Віце-прем’єр з економічних питань Сергій Тігіпко заявив про плани ввести систему штрафів для боржників за комунальні послуги.

 Нагадаємо, що на минулому тижні Національна комісія з регулювання електроенергетики прийняло постанову про підвищення роздрібної ціни на газ на 50% не лише для населення, що опалює житло газовими колонками, але й для підприємств теплокомуненерго, які постачають в квартири містян гарячу воду і опалення. Постанова набирає сили від 1 серпня. За підрахунками експертів тарифи на опалення і гарячу воду зростуть на 25%. Таке рішення Міністерство палива і енергетики пояснює необхідністю привести ціни на газ до економічно виправданого рівня. Крім того, проблема підвищення цін для населення і підприємств ТКЕ є актуальною для України у зв’язку із різким підвищенням ціни на імпортований природний газ (від $179 за тис.куб.м у 2009 році до $264,4 у першому півріччі 2010 року). Нинішня ціна на газ для підприємств ТКЕ, за оцінками Міністерства, складає 30,5% від її економічно обгрунтованого рівня.

 «Поступове зростання внутрішніх цін на природний газ до економічно виправданого рівня» - це один із обов’язків України перед Міжнародним валютним фондом, який згодився надати країні багатоміліардний кредит для підтримання її економіки. Отже, згідно із новою постановою відпускна ціна на газ для українців залежатиме від наявності або відсутності газового лічильника та середньього річного обсягу споживання блакитного палива.
Читать

Вторник 20 июля 2010
Сообщение прочтено 192 раз
razomiztoboyu | 2010-07-20 17:26:05

 Наприкінці буремного для України 2004 року все частіше лунали заклики щодо порушення суверенітету та територіальної цілісності України. Апогеєм цього став славнозвісний Всеукраїнський з’їд депутатів рад усіх рівнів у Сєверодонецьку Луганської області. Саме на цьому зібранні було запропоновано покінчити з незалежною Україною та утворити Південно-Східну Українську Автономну Республіку, яку у народі одразу охрестили, як “ПІСУАР”. Сепаратистські заклики та заяви одразу вщухли після перемоги тодішньої опозиції на президентських виборах. Щоправда, сьогодні сепаратистська тема чомусь знову опанувала розумом українських можновладців. Громадський рух “Разом із тобою” спробував розібратися чому?

За останні кілька місяців ми не раз чули дискусію навколо статусу російської мови, як другої державної, введення подвійного громадянства та передачі міста Севастополь до складу Російської Федерації. Здається, що ці з одного боку утопічні, але з іншого боку, цілком реальні для втілення у життя ідеї за нинішніх умов, пропагуються виключно для збурення суспільства.

Для прикладу наведемо кілька останніх фактів. Так, глава Донецької облдержадміністрації Анатолій Близнюк виступив за законодавчу легалізацію подвійного громадянства. Губернатор вважає, що подвійне громадянство – це правильний шлях. Щоправда, ця заява прозвучала напередодні візиту до України Патріарха Московського і всієї Русі Кирила, який озвучив ще минулого року свій намір стати громадянином України. Проте, щоб стати українцем Кирилу доведеться відмовитися від російського громадянства, адже за чинним українським законодавством, подвійне громадянство заборонене. Тож, невже лише через намір Кирила стати українцем, влада серйозно взялася за введення подвійного громадянства?

Чи ще приклад. Вчора, 19 липня, мер Москви Юрій Лужков заявив, що його позиція щодо статусу міста Севастополь залишилася незмінною. У травні 2008 року очільник столиці Росії заявив, що Севастополь необхідно повернути до РФ. Служба безпеки України швидко відреагувала і заборонила Лужкову в’їзд до України. У червні цього року ЗМІ повідомили, що меру Москви дозволили перетинати кордон нашої держави і про це йому повідомив особисто Президент Янукович.

Погодьтесь, вельми суперечлива ситуація. Проте, хіба дружньо налаштований посадовець, який через свої колишні заяви вже поплатився, стане просто так наступати на ті самі граблі? Можливо його хтось про це попросив?

Але разом із цим виникає питання, навіщо можновладці різного рівня активно вкидають в маси різного штибу розкольницькі послання? Невже заради задоволення своєї пихи? Відповідей на це питання може бути безліч, щоправда найвірогіднішим стане одна: вся ця метушня зачинена для замилювання українцям очей. Комусь дуже вигідно, аби більшість населення обговорювала розколи, сепаратизм, мову, героїв УПА, Сталіна і разом із цим менше звертала уваги на відсутність реформ, зниження рівня життя, спеку, хвороби і місцеву владу. Як би не прикро це пролунало, але багатьом експертам здається, що сьогодні в Україні запроваджується нова формула: “Дайте людям таких видовищ, від яких вони точно на певний час забудуть про хліб”!.

 

Понедельник 19 июля 2010
Сообщение прочтено 196 раз
razomiztoboyu | 2010-07-19 17:32:07

          Американським інститутом громадської думки Gallup було проведено дослідження, відповідно до якого визначали найщасливішу націю на планеті серед 155 держав світу.   Україна опинилася на 73 місці. Поруч з українцями у цьому рейтингу росіяни, словаки, румуни, ліванці та південноафриканці.

         Респондентам було запропоновано  віднести себе до однієї з груп: щасливі, нещасні або ж ті, що борються з життєвими труднощами. В Україні щасливими себе вважають      21 % опитаних, трохи більше чверті сказали, що вони нещасні, понад половини респондентів обрали третій варіант.

Держава, в якій живе найщасливіша нація у світі, якщо вірити дослідженню,  є Данія. До нещасних себе зарахували лише 1 % датчан. Радіють і отримують задоволення від життя фіни та норвежці – друга та третя сходинки рейтингу відповідно. Найгірше живеться населенню африканської держави Того. Лише 1 % тоголезців зізналися, що справді є щасливими по життю.

Громадський рух “Разом із тобою”  переконаний, що український народ повинен бути щасливим і в майбутньому Україна входитиме до першої десятки цього опитування. Якщо українці будуть оптимістами та з впевненістю дивитимуться у завтрашній день, то нація не буде входити до когорти  песимістів поруч з росіянами, румунами та іншими, а насолоджуватиметься життям, як це роблять жителі Данії, Фінляндії та Норвегії.

Четверг 15 июля 2010

             У той час, коли переважна більшість українців працюють у спекотних містах,  українські парламентарії можуть уже на повну відпочивати.  Минулої суботи, 10 липня, Верховна Рада закрила шосту сесію і відпустила на свободу народних обранців, аби ті нарешті розвіялися на різноманітних  курортах. Держава подбала, аби 450 народних депутата якісно відпочили під час літніх канікул і  виділила на кожного з них по 38 тис. відпускних. Загалом же депутатський відпочинок обійдеться платникам податків у 17 млн. грн.

            За підсумками шостої сесії, серед депутатів Верховної Ради виявилися ті, які не подали жодного законопроекту. Таких ледарів із депутатським значком у парламенті майже третина – 174 депутати проігнорували законотворчу діяльність. До складу фракції Партії регіонів входять 85 двієчників, у Блоці Юлії Тимошенко не взялися до написання законів 52 депутати, 25 “нунсівців” мали, мабуть, більш важливі справі, аніж виконання свої прямих обов’язків. У спікерській фракції Литвина не мали бажання працювати семеро депутатів, а серед комуністів про “труд на благо отечества ” забули п’ятеро народних обранців.

 

 

             Як стало відомо журналістам Громадського руху “Разом із тобою”, поки народні депутати отримали свої заслужені або незаслужені відпускні (нехай кожен сам судить по своєму ), працівники двох шахт у Донецькій області через борги із зарплат мають намір зупиняти роботу водовідливів, що може призвети до підтоплення рідного міста Президента Януковича Єнакієвого, а також Селидова та Новогродівки. Так, працівники шахти “Червоний Жовтень” у Єнакієвому отримали востаннє свою заробітну плату в квітні, і  майже 4 місяці працівники живуть без зарплати. В аналогічній критичній ситуації перебувають й інші підприємства держпідприємства "Укршахтгідрозахист". 13 гідрозахисних шахт у Донецькій та Луганській областях залишені для захисту гірничих виробок та навколишньої місцевості від затоплення.  Фінансування практично кожного з цих підприємств в 2010 році або відсутнє зовсім, або настільки мале, що на шахтах не вирішуються питання охорони праці, промислової безпеки, зростає заборгованість із заробітної плати.

 

              Проте таке становище відчути народним депутатам явно не світить. Питання охорони їхньої праці закріплене недоторканістю та відповідною статтею Конституції, а зростання заборгованості із заробітної плати, безперечно, їм  не загрожує.

12345678910Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены