Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
#

Записи

Среда 31 марта 2010
Сообщение прочтено 221 раз
razomiztoboyu | 2010-03-31 20:02:57

У такий спосіб ще можна вберегти те, що залишилося після крижаної зими

З 10 квітня починається період нересту і на водоймах Києва і Київської області працюватимуть пильні патрулі з Київрибохорони, щоби жоден із несвідомих громадян не наніс навколишньому середовищу непоправної шкоди виловом риби, що нереститься.

Обмеження стосується як вилову риби, так і вилову раків.

Нерестилищами в межах Київської області вважаються Київське та Канівське водосховища із притоками та зонами підтоплення, а також озера і ріки, що у ці водосховища впадають.

Київрибохорона заборонила тут будь-який вилов риби на період від 10 квітня до 20 червня; з 10 квітня до 20 червня і з 15 липня до 1 вересня.

Цього року вже не вперше говорять про те, що потрібно рятувати рибу. Як вже писав Громадський рух «Разом із тобою», навесні для запобігання паводку із Київського водосховища було спущено воду, внаслідок чого тонни риби придавило кригою.

Тому посадовці починають говорити про заходи, якими можна було б врятувати ті рибні ресурси, що ще залишилися. Наприклад, нещодавно про необхідність перебування в акваторії Київського водосховища криголама для запобігання загибелі риби через кригу на водній поверхні заговорили в МНС.

Дехто схоче поцікавитися, чому вилов риби в одному разі вважається нанесенням непоправної шкоди навколишньому середовищу, а в іншому - не можуть знайти винного.

Певні рішення влади і справді скидаються на спроби залагодити наслідки попередніх прорахунків.

Втім, сподіваємося, що весняне обмеження вилову риби на водоймах допоможе вберегти хоч трішки риб. Нагадуємо, що протягом цього часу на рибгоспах також заборонено використання плавзасобів із двигунами, проведення змагань зі спортивної рибалки, намив піску та роботи по поглибленню дна. За межами нерестилищ і в межах населених пунктів рибалити дозволяється, проте лише з берега, лише однією вудочкою і не більше 3 кг.

Вторник 16 марта 2010
Сообщение прочтено 181 раз
razomiztoboyu | 2010-03-16 00:11:06

 На  водосховищі рибу збирали мішками. Дехто говорить, що мертвою вона була давно

Поселення у Конча-Заспі збережені, втім, унаслідок спуску води із Київського водосховища знищені тонни риби. Очевидці розповідають: картина була вражаючою. Рівень води у водосховищі знизився на 3-4 метри і крига опустилася просто на рибу, подекуди – на цілу товщу риб, що повільно здихали.

Люди зійшли на берег із мішками, пакетами та сачками, збираючи її кілограмами. Утім, за свідченнями рибалок, далеко не уся риба загинула саме від спуску води.

«Риба поснула  і здохла ще до того, як спустили воду – поділився із громадським рухом «Разом із тобою» рибалка Валерій із Лютіжа. – Ми назбирали двадцять п’ять кіло, і ще б унесли. Однак за зябрами, за тим, як легко відстає луска, стало видно, що чимало риби у водоймі вже було мертвою».

Рибалки впевнені, що усього цього можна було б уникнути, аби влада, як і обіцяла, зламала  кригу на водосховищі минулого місяця. Тоді риба не збиралася б біля рибацьких лунок на мілководді. Також масового знищення риби можна було б уникнути, якби воду спускали повільно, дозволяючи їй піти на глибину.

Погоджуються  із цією думкою і самі посадовці, відмічаючи між тим, що зробили усе можливе, щоби врятувати рибу. У коментарі, наданому газеті «Сегодня», директор каскаду київських ГЕС и ГАЕС Микола Бідний відмітив: «Рішення спускати воду було прийняте міжвідомчою комісією при Держкомводгоспі в інтересах усієї країни. І ми понизили рівень води на півтора метри і не робили цього одночасно, а по два-три сантиметри на добу. Так, це мінус, що на мілководді придавило рибу, однак ми рятували людей! І якби на водосховище прийшов криголам, то масового вимирання риби не сталося б». «На цьому тижні судно візьметься до роботи» - додав він.

Можна тільки уявити, що станеться із водою у кранах після того, як  продукти розкладу мертвих риб потраплять до водозаборів, звідки п’ють воду Київ та міста  Київської області, розташовані над Дніпром. Цього року містяни вже неодноразово помічали неприємний запах та некондиційний колір води у себе в домівках. Тепер Київводоканал знову проситиме грошей на її очистку. Можливо, вони їх таки допросяться, однак чи зрадіють цьому жителі інших міст, які також питимуть цю воду після Києва, а також чи будуть щасливі кияни, які знову заплатять за бездіяльність влади та спасіння кончазаспівських домівок -  громадському рухові «Разом із тобою» невідомо.

Єдине, що можна  додати, наслідуючи керівника ЦОС  Київдержрибохорони Ігоря Тихолаза – на п’ять років про рибалку можемо забути.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены