Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 24 февраля 2010
Сообщение прочтено 248 раз
razomiztoboyu | 2010-02-24 22:39:49

За роки незалежності історичної спадщини винищено більше, ніж за час першої світової війни.

В ніч з 23 на 24 лютого Київ втратив найважливіший пам'ятник міста, куди щодня приходили тисячі людей — від гостей міста до молодят. Частково зруйнований пам'ятник засновникам Києва — Кию, Щеку, Хориву та Либіді - ще напередодні, одразу після руйнації, забороняли фотографувати журналістам та просто жителям міста, аж до наступного дня, коли були готові офіційні позиції влади з цього приводу.

За чисельними публікаціями у ЗМІ причиною цього лиха у міськраді називають то “втрату бетоном несучих властивостей”, то “плановим демонтажем”. Заяви посадовців Київради виглядають суперечливо - то руйнація пам'ятника була давно очікуваною, то жодних руйнацій не було, а був ремонт. Зрештою об'єднати обидва бачення спробував Голова комісії Київради з питань культури та туризму Олександр Бригінець, зкомпонувавши в одну обидві причини. “Насправді руйнування пам'ятника таки відбулося, але демонтаж його все ж можна назвати плановим” - заявив він.

Між тим руйнування пам'ятників є звичним не тільки для Києва та Київської області, але й для усієї України. За роки незалежності від вандалізму та просто недбалого ставлення влади до пам'яток історичної старовини постраждали Полтавська область - понад 64 %, Слобожанщина - понад 45 %, Одеська область - 1,39 %; Поділля - 4,68 %, Київська область — біля 23%.

В середньому по Україні коефіцієнт втрат об'єктів архітектурної спадщини становить трохи більше 11 %.

Експерти свідчать: за останні 16 років пам'яток архітектури було втрачено більше, ніж у роки першої світової війни і лише трохи менше, ніж в роки другої світової війни.

Кричущих випадків руйнації пам'ятників чимало, і далеко не повсюди причинами знищення є нестача коштів (чи уваги) у місцевої влади на відбудову.

Так, наприклад, у березні 2008 кияни обурювалися через плани будівництва багатоповерхівки біля Аскольдової могили та меморіалу жертвам голодомору "Калиновий гай", у квітні 2009 говорили про аварійний стан Андріївської церкви на Подолі, фундамент якої дав тріщини (шоб уберегти духовний символ Києва було потрібно біля 25 млн. грн).

У жовтні били на сполох працівники Інституту Археології ті Історії України щодо незаконного будівництва на території Хотинського городища, де було розташоване унікальне скіфське поселення. Потерпає й Одеса — там вже 27 грудня зруйновано колонну атланта по вулиці Буніна,
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены