<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Записи

Среда 31 марта 2010
Сообщение прочтено 212 раз
razomiztoboyu | 2010-03-31 20:02:57

У такий спосіб ще можна вберегти те, що залишилося після крижаної зими

З 10 квітня починається період нересту і на водоймах Києва і Київської області працюватимуть пильні патрулі з Київрибохорони, щоби жоден із несвідомих громадян не наніс навколишньому середовищу непоправної шкоди виловом риби, що нереститься.

Обмеження стосується як вилову риби, так і вилову раків.

Нерестилищами в межах Київської області вважаються Київське та Канівське водосховища із притоками та зонами підтоплення, а також озера і ріки, що у ці водосховища впадають.

Київрибохорона заборонила тут будь-який вилов риби на період від 10 квітня до 20 червня; з 10 квітня до 20 червня і з 15 липня до 1 вересня.

Цього року вже не вперше говорять про те, що потрібно рятувати рибу. Як вже писав Громадський рух «Разом із тобою», навесні для запобігання паводку із Київського водосховища було спущено воду, внаслідок чого тонни риби придавило кригою.

Тому посадовці починають говорити про заходи, якими можна було б врятувати ті рибні ресурси, що ще залишилися. Наприклад, нещодавно про необхідність перебування в акваторії Київського водосховища криголама для запобігання загибелі риби через кригу на водній поверхні заговорили в МНС.

Дехто схоче поцікавитися, чому вилов риби в одному разі вважається нанесенням непоправної шкоди навколишньому середовищу, а в іншому - не можуть знайти винного.

Певні рішення влади і справді скидаються на спроби залагодити наслідки попередніх прорахунків.

Втім, сподіваємося, що весняне обмеження вилову риби на водоймах допоможе вберегти хоч трішки риб. Нагадуємо, що протягом цього часу на рибгоспах також заборонено використання плавзасобів із двигунами, проведення змагань зі спортивної рибалки, намив піску та роботи по поглибленню дна. За межами нерестилищ і в межах населених пунктів рибалити дозволяється, проте лише з берега, лише однією вудочкою і не більше 3 кг.

 На прес-конференції  в «Уніан», що пройшла 30 березня міністр з питань надзвичайних ситуацій Нестор ШУФРИЧ заявив, що вірогідність підтоплення Києва і Київської області внаслідок повені дещо знизилась.

 «Сьогодні ми можемо констатувати дещо позитивний прогноз щодо кількості води і рівня підтоплення… Ті рівні, які ми очікуємо, вони зараз є меншими щодо руйнування помешкань, ніж то було тиждень тому. Тим не менше, ми очікуємо приблизно з 10 квітня підняття рівня води, що загрожує … частині населених пунктів у районі села Чапаївка Київської області. Є велика ймовірність підтоплення в районі київських Осокорків. Зараз ми сподіваємось, що дамби, які захищають Поділ, не будуть настільки ушкоджені і вода їх не переллє», - сказав міністр.

Також Нестор Шуфрич повідомив про прийняте рішення  щодо підняття у Київське водосховище третього криголама (наразі там вже працює два криголами) і висловив стурбованість станом усіх гідроспоруд на каскадах Дніпра.

Не тільки Нестор Шуфрич стурбований станом гідроспоруд. Із острахом дивляться на білоцерківські дамби та водосховища жителі Білої Церкви. Не раз і не два у місцевій пресі ставилося питання – що буде, якщо верхнє водосховище відкриє затвори, а середнє, побудоване ще у 1956 році, ремонтоване лише одного разу, не впорається із об’ємами води?

«Тоді вода в річці Рось підніметься на 4,5 м., а значить у воді опиняться усі будівлі понад річкою» - пише місцева газета.

Втім, як стало  відомо журналістам Громадського руху «Разом із тобою», якраз водні ресурси річки Рось (в її басейні розташовано біля 67 водосховищ), не несуть в собі серйозної небезпеки у разі повені.

У разі розливу  існує ймовірність підтоплення  будівель біля «середньої» дамби. І  тільки якщо білоцерківське верхнє водосховище буде вимушене спустити воду на повну - біля 12 т. кубів/с води. Адже «середня» дамба не встигатиме пропускати цю воду, маючи низький пропускний бар’єр.

Натомість пильну увагу МНСників привертають Прип’ять і Десна. У міністерстві запевняють, що ситуація на водних об’єктах залишається контрольованою, очікується, що, починаючи з 10 і до 25 квітня підніметься рівень води.

Резюмуючи, Нестор Шуфрич зазначив, що остаточні прогнози щодо наслідків повені можна буде зробити не раніше, ніж через два тижні.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены