Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Пятница 25 июня 2010
Сообщение прочтено 198 раз
razomiztoboyu | 2010-06-25 12:34:56

20 червня у 104 населених пунктах України відбулися позачергові вибори сільських, селищних та міських голів. Не оминув цей процес і Київщину. Але якщо на Харківщині чи Донеччині до влади прийшли керівники, яких лобіювали партії, ситуація навколо столиці була іншою — нових голів-переможців підтримувала ГО “Здорова Київщина”, що входить до Громадського руху “Разом із тобою”.

 

Гасло лідера Громадського руху “Разом із тобою” Кондрука Валерія Петровича “здоровим бути не тільки корисно, а й модно”, тепер будуть впроваджувати в життя не лише активісти руху. Минулого понеділка Київщина отримала трьох нових сільських голів в Макарівському (с. Комарівка, новообраний керманич — Людмила Сич), Іванківському (с.Олизарівка — Сергій Грибанов) та Кагарлицькому (с.Кадомка — Сергій Ільєнко) районах.

Як активнодіюча громадська фундація, “Разом із тобою” долучився до виборчих перегонів, у яких брало участь вищезазначене панство, через свою організацію “Здорова Київщина”, яка допомогла майбутнім сільським головам здобути перемогу.

«Я вже подякував лідерові “Здорової Київщини” Івану Куроченко за те, що його активісти доклалися до цих перегонів і допомогли кандидатам здобути звитягу. Для нас це важливий знак, адже добробут громади складається не лише із гарних доріг, причепурених вулиць, а й з роботи керівників, спрямованої на популяризацію правильних і здорових постулатів життя.

Сьогодні проблеми сіл і містечок криються не тільки в комунальній і бюджетній площинах, а й у моральній площині. Подивіться на звичайну сільську молодь — повальне розпивання, в кращому випадку, пива, паління цигарок, наркоманія, а як наслідок - хронічні хвороби вже 25-річному віці. Можна багато говорити про причини таких негативних явищ, винуватити в цьому кризу, безгрошів'я населення і навіть корумпованих чиновників. Проте насправді коріння проблеми в банальному небажанні місцевих керівників думати про здорову націю. Я розумію, що з радянських часів спортивно-культурна інфраструктура практично не розвивалася, через брак фінансування. Але чи потрібні великі гроші для того, щоб зорганізувати в селі футбольну команду, чи треба іноземні інвестиції для проведення серед жителів містечка аматорських велоперегонів, або чи треба брати кредит в банку для організації чемпіонату з риболовлі? Звичайно, ні — для цього потрібна лише добра воля і небайдужість місцевого керманича.

Сподіваюсь, що новообрані голови будуть стояти на засадах доброї волі і зроблять все від себе залежне, аби здоровий спосіб життя викорінював пияцтво і байдужість. А “Здорова Київщина”, яка трохи допомогла шановним керманичам з виборами, просто зобов'язана перетворити ці три села на зразкові з фізкультурної точки зору населені пункти”, — зазначив лідер Громадського руху “Разом із тобою” Валерій Кондрук.


Читать

Пятница 23 апреля 2010
Сообщение прочтено 234 раз
razomiztoboyu | 2010-04-23 19:36:11

 «Мінздрав попереджає, куріння – це отрута» - так співали ще за радянських часів в улюбленому усіма мультику  «Острів скарбів». Сьогодні про це говорять набагато більше – на бігбордах, на пачках цигарок, однак ми, навіть відчуваючи на собі згубність цієї звички, не кидаємо палити. Курців в Україні не меншає, більше того, нині вона посідає друге місце в світі за кількістю людей, що палять.

  За оприлюдненими Головним управлінням статистики у Київській області даними, опитування щодо самооцінки населенням стану здоров’я, у 2009 році виявилося, що шкідливу звичку курити мають 17% мешканців київської області у віці від 12 років. З них більше половини палять більше 16 років, третина – 6-15 років, восьма частина курить менше 5 років. Майже половина опитаних (47%) викурюють 16-20 сигарет на добу, третина – 6-10, 9% - більше 20, 6% - 11-15 штук і 7% вистачає від 1 до 5 сигарет на добу.  

Читать

 «В той час, коли весь цивілізований світ активно бореться з курінням, серед українців мода на сигарети не проходить, - висловлюється керівник контрольно-ревізійної комісії громадської організації «Здорова Київщина», що входить до Громадського руху «Разом із тобою», Сергій Колишкін. - Про шкоду паління говорять по телевізору, пишуть у пресі і попереджають на пачках з цигарками. На згубності цієї звички вперто наголошують лікарі і численні наукові дослідження, згідно з якими на нашій планеті раз на п’ять секунд одна людина помирає від хвороб, викликаних курінням. Але, не зважаючи на жахаючу статистику, що доводить безперечну шкоду паління, люди продовжують триматися на свою небезпечну звичку».

  Подолати масову моду на куріння можливо лише за умови відповідального ставлення до свого здоров’я. Давайте вже сьогодні докладемо всіх зусиль, аби наступне покоління сприймало тютюн як отруту, а паління – як безвідповідальність відносно себе і оточуючих, а не як невід’ємну частину повсякденного життя.

Вторник 30 марта 2010
Сообщение прочтено 185 раз
razomiztoboyu | 2010-03-30 02:26:03

 Незвичайний прочанин проїхав Київською областю  

Більше тисячі кілометрів проїхав на велосипеді житель Запоріжжя. У такий спосіб він здійснює паломництво українськими лаврами.  

Сьогодні дивак-прочанин зі Святим Миколаєм на рулі проїхав у Київській області, прямуючи до Києво-Печерської Лаври. Наступним місцем, що він відвідає стане Почаївська Лавра у Тернополі.  

Усього диво-прочанин проїде біля 1500 км.  

Мандрівник ночує  переважно у монастирях, не палить і не вживає алкоголю, зупиняється дуже рідко і мало їсть. Громадський рух «Разом із тобою» та ГО «Здорова Київщина» мають надію, що приклад цього незвичайного чоловіка надихне не тільки мешканців Кивщини, а й усіх укранців до здорового способу життя і спорту.

Вторник 23 марта 2010
Сообщение прочтено 228 раз
razomiztoboyu | 2010-03-23 00:39:21

 Після блискучого виступу на Х зимовій Параолімпіаді у Ванкувері повний склад національної збірної України урочисто зустрічатимуть 24 березня в аеропорту Бориспіль представники Київської обласної держадміністрації. За неперевіреними даними, в числі тих, кого на рідній землі параолімпійці побачать в першу чергу, буде і прем’єр-міністр України Микола Азаров. Серед 19 завойованих медалей, що за загальною кількістю нагород поставили Україну на 3 місце серед 44 країн-учасниць, наші спортсмени вибороли і 5 золотих.  

Безумовно, головною героїнею української збірної можна назвати 19-річну лижницю Олександру Кононову з села Шевченкове Київської області, що привезла на Батьківщину три золоті медалі. В завершальний день Олімпіади в жіночій лижній гонці на 5 км (клас стоячих спортсменів із порушенням опорно-рухового апарату) від неї лише на дві секунди відстала ще одна наша землячка Олена Юрковська, яка посіла другу сходинку параолімпійського п’єдесталу. Микола Азаров вже привітав офіційними телеграмами чемпіонів і призерів із завоюванням нагороди «в напруженій боротьбі із гідними суперниками завдяки надзвичайній стійкості і непоборному бажанню перемогти".  

Сьогодні в  Україні проживає близько двох із половиною мільйонів наших співвітчизників із фізичними вадами – це 5,5% населення. Рівень турботи держави про людей з обмеженими можливостями відображає загальний рівень її піклування про своїх громадян. На жаль, наразі Україна практично не має власних забезпечених на належному рівні баз для підготовки спортсменів-параолімпійців до змагань із зимових видів спорту. Проте, за оцінками Міжнародного параолімпійського комітету, сьогодні ми демонструємо найвищі темпи розвитку спорту людей із обмеженими можливостями у Європі. Велику роль в цьому відіграє і ініціативність самих інвалідів, їх громадських організацій, а також допомога благодійників і об’єднань громадян.

«В цьому році через економічну і політичну ситуацію були сильно скорочені кошти, призначені для втілення в життя цілої низки соціальних проектів, спрямованих, в тому числі, і на розвиток спорту на Київщині, на підтримку людей з обмеженими фізичними можливостями у їх спортивній діяльності.  - коментує Іван Куроченко, голова громадської організації «Здорова Київщина» . - Запорукою вражаючого успіху нашої параолімпійської збірної у Ванкувері стали в першу чергу робота членів збірної, наполегливість і орієнтація на результат. Я дуже радий за наші досягнення, наша організація зі свого боку буде намагатися підтримувати належний рівень спортивної підготовки серед людей із обмеженими можливостями, протягом року проводитиме численні акції, змагання, перегони.  

Ми від імені  Громадського руху «Разом із тобою» раді привітати наших спортсменів, адже мужність і успіхи наших параолімпійців вселяють віру і надихають решту людей із обмеженими можливостями у ці нелегкі для країни часи.   

Суббота 20 марта 2010

 

19 березня у спорткомплексі Національного університету харчових технологій пройшла конференція Громадської організації «Здорова Київщина», на якій почесним головою ГО був обраний Кондрук Валерій Петрович, заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики, лідер громадського руху "Разом із тобою".
На зібранні були присутні представники районів Київської області - вчителі, тренери, керівники закладів з розвитку фізичної культури, а також прості люди, що завжди і в усьому дотримуються здорового способу життя.
Доповідачі зазначали, що ГО «Здорова Київщина»  має стати потужним інструментом для поширення розуміння того, що спорт та заняття фізичними вправами – це шлях до створення потужного суспільства, економічно стабільного, заможного і – щасливого.
Так, наприклад, Микола Слободан, тренер з м. Тетієв, наголошував на необхідності підвищувати кваліфікацію вчителів-фізкультурників, а також покращувати умови їхньої праці.
Генадій Грищенчук, голова Білоцерківської районної Федерації футболу (м. Біла Церква), наголосив: «Саме слово рух означає поступ, і я бажаю «Здоровій Київщині» із легкістю досягати своїх завдань, акцентувати увагу влади на проблемах суспільства, адже об’єднання громадських організацій – це можливість достукатися туди, куди не завжди відкритий шлях звичайній людині».
...
Читать

Понедельник 15 марта 2010
Сообщение прочтено 211 раз
razomiztoboyu | 2010-03-15 07:21:15

 У гонитві за збільшенням своїх статків підприємливі люди часто-густо обходять всі можливі  правила, нехтуючи станом довкілля та безпекою своїх співгромадян. За даними Прокуратури Київської області, опублікованими 11 березня, в результаті перевірки підприємств громадського харчування, готельних закладів, АЗС, розташованих на території Васильківського району уздовж автотраси «Київ-Одеса було виявлено численні порушення не лише містобудівного законодавства, але й Водного кодексу України, Законів України «Про відходи», «Про атмосферне повітря» та «Про охорону навколишнього природного середовища». На 16 перевірених об’єктах порушники за відсутності спеціального дозволу експлуатують свердловини, самовільно улаштовують на АЗС резервуари для пального та паливнороздавальні колонки, будують об’єкти в охоронній зоні ліній електропередач тощо. Такі випадки далеко не поодинокі - аналогічні  порушення містобудівного законодавства  виявлено і на території Макарівського  району. В ході перевірки двох АЗС з’ясувалося, що вони були введені в експлуатацію всупереч проекту будівництва. І це лише офіційні дані, що не відображають повної картини. Як стало відомо Громадському рухові «Разом із тобою» прокуратурою Київської області за результатами цієї перевірки було внесено до суду всього 4 позови про визнання недійсними договорів оренди земельних ділянок. Чи вирішить це проблему повсемісного порушення вимог природоохоронного та містобудівного законодавства, чіткої відповіді обвинувачувачі не дають. На думку голови контрольно-ревізійної комісії ГО «Здорова Київщина» Сергія Колишкіна, вихід із цієї ситуації можна знайти лише шляхом посилення санітарного контролю, розширення повноважень екологічної інспекції та подоланням корупції в органах СЕС. «Альтернативою може стати зобов’язування орендарів за власний кошт розвивати зелені зони та офіційно звітуватися про це перед громадами, на території яких вони користуються землею», - запевняє Сергій Колишкін. 

Четверг 18 февраля 2010
Сообщение прочтено 242 раз
razomiztoboyu | 2010-02-18 12:21:25

Серед різноманітних видів спорту на території Київської області чільне місце посідає футбол, багато уваги приділяється і впровадженню новітніх підходів до навчання школярів фізкультурі.
Підтвердженням цього факту стала перемога у Всеукраїнському конкурсі "Кращий інноваційний урок фізичної культури і спорту" та "Кращий урок фізкультури з елементами футболу" учителя іванівської середньої школи і жителя Київщини.

9 лютого на спортивній базі Київської загальноосвітньої школи N78 під час міжнародного семінару "Розвиток шкільного футболу" були підбиті підсумки Всеукраїнського конкурсу "Кращий інноваційний урок фізичної культури і спорту" та "Кращий урок фізкультури з елементами футболу".
Упродовж минулого року практично в усіх куточках нашої держави проходили місцеві етапи конкурсу щодо визначення найкращих фахівців у вищезазначених номінаціях. Всеукраїнське компетентне журі відібрало п'ятеро фіналістів. Серед них знайшовся і наш земляк Микола Ніколаєнко, котрий викладає у Іванківській загальноосвітній середній школі Київської області.
Переважна більшість цьогорічних учасників конкурсу і, зокрема, його фіналісти, працюють у звичайних сільських загальноосвітніх школах. Саме вони готують до різноманітних всеукраїнських змагань команди школярів, формують їхній командний дух, від них залежить фізичний розвиток дітей. Тому так важливо стимулювати учителів фізичної культури у "глибинці", розвивати шкільний футбол у регіонах.
Однак подібні акції не є одиничними. Заходи на підтримку сільського спорту на території Київської області проводяться ледь не щомісяця. Громадський рух “Разом із тобою” та громадська організація “Здорова Київщина” докладають немало зусиль до розбудови сільського спорту. Тільки за останній час у Київській області були проведенні акції з підтримки дитячого футболу та інших видів спорту. Наприклад, минулого місяця у селищі Рудня у рамках акції “Шкіряний м’яч” шкільній команді з футболу подарували комплект м’ячів. Нагадаємо, що ця акція охопила всі райони Київщини, загалом юним футболістам було подаровано близько тисячі м’ячів. Одначе діти цікавляться не тільки футболом. Саме тому громадський рух “Разом із тобою” та громадська організація “Здорова Київщина” виступили меценатами будівництва нового спортивного інтернату для школярів селища Здвижівка Бородянського району, котрі займаються вільною боротьбою. Тепер дітки зможуть відвідувати свої тренування і проводити різні змагання та турніри.
- Наша організація всіляко намагається підтримувати та розвивати дитячі спортивні заклади. Ми маємо надати дітям безліч можливостей, щоб допомогти їм розкритись та дати зрозуміти, що здоровий спосіб життя набагато цікавіший, аніж безперспективна втрата часу на вулицях та у під’їздах, - зазначає голова Громадської організації “Здорова Київщина” Іван Куроченко. - У наших планах запровадження програм будівництва сільських стадіонів та проведення акцій з розвитку сільського спорту, а також багато інших заходів з підтримки здоров’я молоді у селі,” - обіцяє пан Куроченко.
І насправді. Допомога та підтримка молоді — це наше з вами майбутне. Разом ми збудуємо здорову та красиву Україну!

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены