Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Категории

free hugs (5)
АЗС (1)
вода (1)
діти (2)
Киев (5)
Київ (9)
риба (1)
суд (1)
ціни (2)
юмор (1)
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Среда 7 июля 2010
Сообщение прочтено 187 раз
razomiztoboyu | 2010-07-07 15:27:11

            Рівень населення в Україні в довгостроковій перспективі буде становити 36-39 мільйонів осіб, якщо не буде стрімкого міграційного припливу. Про це сьогодні 7 липня заявила Елла Лібанова, директор Інституту демографії та соціальних досліджень НАН Україні під час відео-моста «Депопуляція в Україні і Росії - схожість і відмінність». Вона заявила, що  рівень народжуваності протягом двох років підніматися не буде. "Що стосується смертності, думаю, що ми зможемо трохи виграти за рахунок сільської місцевості, якщо надамо можливість людям отримувати своєчасно хоча б першу медичну допомогу", - додала Лібанова. Тенденцію перевищення рівня смертності над народжуваністю в Україні у сільській місцевості вчені простежують ще з 1979 р., в містах - з 1991 р. ООН прогнозує, якщо динаміка збільшення смертності населення не зменшиться і до 2030 року , то Україні буде проживати 39 млн .населення. Згідно з даними Держкомстату, в Україні проживає 45,9 млн осіб.

            Громадський Рух “Разом із тобою” стоїть на тих позиціях, що держава має приділяти значної уваги підтримці та пропаганді здорового способу життя, культурі спортивного виховання та культивуванню образу здорової людини. Фінансування медичної  галузі, безперечно, має бути пріоритетним для країни, але не менш важливо, щоб нація мала змогу та можливість підтримувати належним чином своє здоров’я, а кожен індивід вів здоровий та активний спосіб життя. Пропаганда здорового способу життя має розпочинатися для молодих людей ще з дитсадка, адже ще змалечку дитина має усвідомити, що бути здоровим та сильним – це  модно !

            Президент України Віктор Янукович обіцяв, що до 2020 року населення України збільшиться до 50 мільйонів. Як бачимо, прогнози для реалізації главою держави однієї із ключових своїх  обіцянок, є  досить невтішними.

 

Суббота 20 марта 2010

 

19 березня у спорткомплексі Національного університету харчових технологій пройшла конференція Громадської організації «Здорова Київщина», на якій почесним головою ГО був обраний Кондрук Валерій Петрович, заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики, лідер громадського руху "Разом із тобою".
На зібранні були присутні представники районів Київської області - вчителі, тренери, керівники закладів з розвитку фізичної культури, а також прості люди, що завжди і в усьому дотримуються здорового способу життя.
Доповідачі зазначали, що ГО «Здорова Київщина»  має стати потужним інструментом для поширення розуміння того, що спорт та заняття фізичними вправами – це шлях до створення потужного суспільства, економічно стабільного, заможного і – щасливого.
Так, наприклад, Микола Слободан, тренер з м. Тетієв, наголошував на необхідності підвищувати кваліфікацію вчителів-фізкультурників, а також покращувати умови їхньої праці.
Генадій Грищенчук, голова Білоцерківської районної Федерації футболу (м. Біла Церква), наголосив: «Саме слово рух означає поступ, і я бажаю «Здоровій Київщині» із легкістю досягати своїх завдань, акцентувати увагу влади на проблемах суспільства, адже об’єднання громадських організацій – це можливість достукатися туди, куди не завжди відкритий шлях звичайній людині».
...
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены