<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
#

Під Києвом полюють на чупакабру

razomiztoboyu | 2010-03-12 18:53:14  
Сообщение прочтено 806 раз

Що це - жахливий монстр  чи фантазії місцевих жителів?

 

«Кілька місяців тому звістки про загадкові загибелі кролів стали надходити із сіл Прикарпаття та Волині, згодом про «нетипові» кролячі смерті заговорили на Київщині, Черкащині і Чернігівщині…Влітку 2009 року чупакабра «з’явилася» на Бориспільщині. У селі Велика Олександрівка, що неподалік столиці виявлені ті ж ознаки чудовиська» - пише газета «Юрївська земля». Про надзвичайну подію повідомив і телеканал СТБ: «Десятки замучених кролів, сотні вбитих курчат, покусані свині, знівечені козенята…». Також долучилася до чупакабрівської тематики і газета «Сегодня», з’являлися повідомлення навіть на стрічках державного інформаційного агентства «Укрінформ» (у лютому писали про черкаську, чернігівську та львівську чупакабру).

За версією газети «Юрївська Земля» (№10 від 11 березня 2010) чупакабра вбивала кролів та курчат в Олександрівці та інших селах Бориспільського району. Як це трапляється завжди, паніка почала поширюватися  - повідомлення про загадкові кролячі та курячі смерті поширилися на всю область. Почали виявляти сліди істоти ще й Баришівському, Васильківському, Сквирському та Києво-Святошинському районах. За даними газети, перелякані мешканці сіл навіть згуртувалися в загони, щоб із рушницями в руках вполювати підступну чупакабру. Легенда про латиноамериканську істоту (а саме до латиноамериканського фольклору належить ця істота) швидко була обговорена у пресі та на всіх сільських базарах.

 Як кажуть очевидці, потвора нагадує чудовисько без хвоста і шерсті, пересувається на двох кінцівках і схожа на пацюка і  собаку одночасно. Нишком пробираючись до дворів селян, вона вбиває  свійських тварин, переламує їм хребти та повністю висмоктує кров, не залишаючи жодних слідів. І що найцікавіше, очевидці заявляють, що чупакабра вбиває не так, як звичайні хижаки – задля їжі, а заради самого вбивства. Селяни дивуються: домашні собаки ніяк не реагують на хижака, навіть коли знаходяться неподалік від кліток із живністю.  

Однак чи не дарма мешканці Київської області нарікають на невідому тварину? Можливо, це лише чергове залякування та провокація?

Щоб дізнатися правду, журналісти громадського руху «Разом із тобою» звернулися до Володимира Борейка, директора Київського еколого-культурного центру. За його словами, новини про чудернацьку чупакабру – це лише чергова вигадка преси. «На території України не існує тварин здатних висмоктувати кров із свійської худоби. В світі вони, звичайно, існують, наприклад летючі миші-вампіри з Північної Америки. А нападати на худобу могли тхори, рисі чи навіть дикі кішки. Таку «жовтуху», роздуту журналістами про чупакабру, можна поставити в один ряд із минулорічними газетними вутками про мільйонні навали вовків та граків на Київ». - переконує еколог. За його словами, це не могла бути навіть пост-Чорнобильська генна мутація, адже на такі зміни виду потрібно багато тисяч років. А відхилення, котрі інколи зустрічаються зараз у тварин, (декілька хвостів, лап, голів тощо) не мають масового характеру і не могли призвести до виникнення такого монстра. 

Досі нікому не вдавалося побачити чупакабру наживо. Більше того, це стовідсотково схоже на гарний спосіб підняти рейтинги для видань і відволікти людей від буденності. Тож ми не виключаємо, що після такого масового обговорення цієї теми, в ЗМІ та інтернеті вже найближчим часом з’являться нові фото або малюнки чупакабри.

 

Комментарии rss
Гость | 13.03.2010 22:38 |

 м-да.. то не від хорошого життя людям таке бачиться. ну або чорнобильська радіація просто починає проявлятись у всій красі. казали ж, що тільки через 30 років видно наслідки буде.

razomiztoboyu | 16.03.2010 12:59 |

на такі складні мутації потрібно більше за 30 років.

така ситуація пародоксальна - це факт.

подивимося як будуть розвиватися події.

Milana | 28.03.2010 13:32 |

мой брат живёт в ровенской области , там тоже охотятся за этим невиданным зверем . К нему зять приезжал , так он с ружьём встречать его ходил . (у брата хатка в лесу) А 15-го апреля , мой сын к нему собирается , будут вместе бояться SmileLaughingLaughing

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены