<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Январь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Кондрук Валерій Петрович обраний Почесним головою Громадської організації «Здорова Київщина»

razomiztoboyu | 2010-03-20 01:46:43  
Сообщение прочтено 373 раз

 

19 березня у спорткомплексі Національного університету харчових технологій пройшла конференція Громадської організації «Здорова Київщина», на якій почесним головою ГО був обраний Кондрук Валерій Петрович, заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики, лідер громадського руху "Разом із тобою".
На зібранні були присутні представники районів Київської області - вчителі, тренери, керівники закладів з розвитку фізичної культури, а також прості люди, що завжди і в усьому дотримуються здорового способу життя.
Доповідачі зазначали, що ГО «Здорова Київщина»  має стати потужним інструментом для поширення розуміння того, що спорт та заняття фізичними вправами – це шлях до створення потужного суспільства, економічно стабільного, заможного і – щасливого.
Так, наприклад, Микола Слободан, тренер з м. Тетієв, наголошував на необхідності підвищувати кваліфікацію вчителів-фізкультурників, а також покращувати умови їхньої праці.
Генадій Грищенчук, голова Білоцерківської районної Федерації футболу (м. Біла Церква), наголосив: «Саме слово рух означає поступ, і я бажаю «Здоровій Київщині» із легкістю досягати своїх завдань, акцентувати увагу влади на проблемах суспільства, адже об’єднання громадських організацій – це можливість достукатися туди, куди не завжди відкритий шлях звичайній людині».
 
- Я тішуся з того, що Громадський рух «Разом із тобою» і «Здорову Київщину» об’єднує наша небайдужість до завтрашнього дня, - говорить Валерій Кондрук, заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної політики, лідер Громадського руху "Разом із тобою". -  У цій організації працюватимуть люди, що не будуть мовчати про ситуацію, що склалася у царині спорту і здоров’я у Київській області.
Завдання перед громадською організацією стоїть непросте:  відновити в області повагу до простої людини, адже вона проявляється чи не в першу чергу через ставлення влади і нас самих до нашого здоров’я.
Ця організація, скажу без перебільшень, – локомотив Громадського руху «Разом із тобою». Адже люди, які пройшли спорт – це люди, які не здаються.
Ми занадто добре знаємо, як мало уваги приділяє країна питанню фізичної культури звичайної людини. Здається, для спорту багато грошей не треба - що заважає сільському чи міському голові проводити чемпіонати з перегонів на велосипедах? Однак багатьом можновладцям на місцях земельні чи майнові питання застилають очі.
Тому я є впевнений, що роботи, які ведуться  у руслі здоров’я по області, можуть бути достатніми лише тоді, коли громада долучиться до них.
 
- Основна мета створення нашої організації – залучати до здорового способу життя людей, які прагнуть бути здоровими. Ми будемо об’єднувати усіх тих, для кого здоров’я - це кредо життя, не залежно від віку, професії і вподобань, – говорить Іван Куроченко, керівник ГО «Здорова Київщина». -  Для нас важливо, щоб здоровий спосіб життя став обов’язковим для кожного українця, і принаймні в Київській області ГО «Здорова Київщина» створить для цього усі передумови. 
 
–        Ми повинні залучати до вирішення проблем громади, здоров’я, звичайних людей, - резюмує Валерій Кондрук. – «Здорова Київщина», як громадська організація, вже показала свою ефективність, свою спроможність вирішувати конкретні завдання для впровадження здорового способу життя в Київській області.
 
 
Довідка:
ГО «Здорова Київщина» була створена за підтримки Громадського руху «Разом із тобою» восени 2009 року керівником Національного олімпійського комітету Київської області Іваном Опанасовичем Куроченко та спортсменами-ентузіастами. 
Основною метою створення ГО «Здорова Київщина» є розвиток та популяризація здорового способу життя серед населення Київської області, підтримка розвитку дитячо-юнацького спорту, сприяння збереженню існуючої мережі і будівництву нових дитячо-юнацьких спортивних шкіл. А також розвиток масової фізичної культури за місцем проживання, роботи, навчання, популяризація та впровадження в повсякденний побут здорового способу життя серед населення Київщини, захист законних професійних, соціальних, економічних, творчих, вікових, національно-культурних та інших спільних інтересів працівників фізичної культури і спорту, спортсменів, фізкультурників, педагогів, державних службовців, а також представників інших професій, що виступають за підтримку та впровадження здорового способу життя.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены