Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Подарунок для параолімпійця

razomiztoboyu | 2010-04-14 17:23:26  
Сообщение прочтено 193 раз


Чи часто ми замислюємося над тим, як живуть сьогодні спортсмени-спінальники? Про те, якою ціною даються нагороди параолімпійцям? Наскільки доступним є спорт для людей із обмеженими можливостями?Параолімпієць Руслан Самченко пересувається тільки на візку. Мешканець міста Переяслав-Хмельницький, він, не покладаючи рук, працює над собою, веде активне, насичене, повне життя.

Переяславці захоплюються своїм співвітчизником, підтримують його. Довгий час посильну допомогу Русланові надавав місцевий Центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів: для тренувань параолімпійцю надавали реабілітаційне відділення центру, а для поїздок за межі міста - спеціальний мікроавтобус для перевезення інвалідів-колясочників. 

Втім, та неймовірно велика кількість обладнання, що необхідна спінальникові, доступна далеко не кожному. А параолімпійці, що ведуть активний спосіб життя, потребують ще досконаліших технічно допоміжних засобів пересування.

6 квітня Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів разом із благодійним Фондом «Милосердя і здоров’я» та за підтримки Громадського руху «Разом із тобою» передали Руслану Самченко новий удосконалений візок американського виробництва.

 

- Ми, на жаль, не маємо тої кількості візків для спінальників, якої б хотіли. Це обладнання, яке не кожен може отримати, з удосконаленою конструкцією. – розповідає Галина Екименкова, керівник обласного фонду «Милосердя і Здоров’я». – Сьогодні спінальникам дуже важко забезпечити собі належні умови для пересування, візки коштують дорого, за ними роками стоїть черга у закладах соціального забезпечення. Тому ми раді, що можемо хоч трошки допомогти цим людям,  вручивши їм обладнання з партії візків, що передав Фонду із США благодійний фонд «Емануіл».

 

Вручила візок генеральний директор центру Раїса Голованова, додавши, що містяни пишаються параолімпійцем, цей юнак заслуговує на пошану і всебічну допомогу, оскільки знайшов у собі сили жити повноцінно і перемагати.

 

- Ми дуже багато уваги приділяємо питанням доступності та проблемам людей із обмеженими можливостями пересування. Наш лідер, Валерій Петрович Кондрук, заступник голови Київської облдержадміністрації із питань соціальної та гуманітарної політики, є головою Комітету доступності у Київській області. – резюмує Ігор Дармостук, керівник виконкому Громадського руху «Разом із тобою». Саме тому для нас є радісним той факт, що Громадський рух «Разом із тобою», Фонд «Милосердя і здоров’я» та Переяслав-Хмельницький центр соціального захисту пенсіонерів та інвалідів провели цей захід.

 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены