Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге razomiztoboyu искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Абітурієнту Київщини на замітку

razomiztoboyu | 2010-06-03 18:33:34  
Сообщение прочтено 162 раз

 

Як і по всій Україні, днями на Київщині стартувала вступна кампанія. 2 червня відбулося ЗНО із української мови та літератури – обов’язкове предметнее тестування для всіх, хто в цьому році планує стати студентом. За останніми даними, 87,3% випускників цього року
складали цей тест, що свідчить про те, що кожен із них претендує на місце в одному із вищих навчальних закладів.

 За якістю вітчизняна освіта поступово наближається до європейського рівня, випускники українських шкіл мають достатньо високий рівень знань для подальшого здобуття вищої освіти. Вибір ВНЗ – актуальне питання, яке задають собі школярі, абітурієнти та
стурбовані батькі. В Україні нараховується близько 800 вищих навчальних закладів,
що дуже ускладнює завдання навіть тим, хто визначився зі спеціальністю, майбутньою професією та родом занять. На рішення впливають численні фактории: окрім безпосередньо спрямованості навчального закладу та рівня навчання, враховується його престижність, рівень акредитації, вартість навчання.

За оцінками експертів, все більша кількість абітурієнтів звертає свою увагу на провінційні ВНЗ всупереч тенденції вирватися до Києва – адже віддаленість від столиці означає
меншу вартість за не менш якісні послуги.

 У зв’язку із цим Громадський рух «Разом із тобою» пропонує до Вашої уваги три найбільші розташовані в межах Київщини державних ВНЗ. Вони пропонують досить широкий спектр спеціальностей і надають можливість студентам вчитися за державний рахунок. 

У великому районному місті Київщини Переяслав-Хмельницький знаходиться відомий педагогічний університет ім.. Григорія Сковороди, заснований у 1986 році. Для студентів тут створені всі необхідні умови для проживання: гуртожитки, велика бібліотека, комп’ютерні класи із доступом до інтернету. Навчальний процесс відбувається із використанням нових інформаційних технологій. Використовуютьсярольові ігри, лекції у мезеях, диспути. Університет складається із кількох інститутів, які поділяються на велику кількість спеціалізованих кафедр: інститут мови і літератури, інститут фізичного виховання і природознавства, історичний, економічний та педагогічно-індустріальні факультети,
факультет педагогічки і психології, окремий педагогічний факультет. Крім того, на базі університету працює підготовче відділення для учнів 11-х класів, випускників коледжів, ліцеїв, двотижневі курси для абітурієнтів.

Для випускників Переяслав-Хмельницького університету може стати у нагоді єдиний у своєму роді інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів (КОІПОПК), розташований у м. Біла Церква. Саме проходять столичні та обласні педагоги курси підвищення кваліфікації, і навіть ті із них, хто неодноразово вчився закордоном, залишаються враженими професіонально продуманою навчально-методичною базою для творчого розвитку вчителів, організацією навчального процесу, ошатністю та доглянутістю самого. На базі інституту часто проходять міжнародні наукові конференції, відбуваються виставки, впроваджуються проекти, розробляються фазові авторські курси, нерідко запрошуються відомі освітяни та науковці для читання лекцій.

У Білій Церкві також знаходиться аграрний університет, що є провідним регіональним і освітнім аграрним центром. До нього входять аграрні технікуми, наукові установи та виробничі сільгосппідприємства, 5 науково-дослідницький інститутів, 7 лабораторій, Інститут європейської інтеграції, навчальний методично-виробничий центр. Крім того, ВНЗ співпрацює із багатьма зарубіжними університетами. Університет пропонує абітурієнтам вступати на агрономічний, економічний, біолого-технологічний, екологічний, юридичний, лінгвістичний факультети, а також на факультет ветеринарної медицини. 

 В Ірпіні знаходиться Національний університет державної податкової служби України, що пропонує студентам долучення до наукової спільноти та навчання у висококваліфікованих викладачів. ВНЗ є базовим навчальним закладом Державної податкової служби України і співпрацює із університетами Росії, Франції, Іспанії, Польщі, США, Німеччини. Абітурієнти можуть подавати свої документи за такими напрямками: економіка і підприємство, право, інформатика та обчислювальна техніка, соціально-політичні науки, факультет податкової міліції, факультет фінансів та банківської справи.

 Громадський рух «Разом із тобою» бажає абітурієнтам Київщини вдалого вибору ВНЗ та успішного проходження вступної кампанії!

 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены