<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге проект перун искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

не порно!!!! сексуальне життя майбутнього...

Sanya229987 | 2020-06-29 12:16:06  
Сообщение прочтено 10 раз

наполегливо прошу, не сміятися панове, все це є дуже і дуже серйозна тема.

уявіть у майбутньому, нано технології, дойдуть до такого, що труси, ліфчики, і інший одяг, будут самі одягатися, і зніматися з людини, за її командою... на приклад, ліфчик зможе перетворюватися в носок, або кульку для гольфу... бо складатиметься з нано роботів...

і от, в майбутньому, для жінок розроблять захист... коли чоловік намагається вдарить, жінку по жопі, то з жопи вилазять голки, і чоловік травмується, і це відбива бажання, знову бить по жопі.... з приводу, жопи, забув уточнить, із одягу на жопі, вилазитимуть голки...

ліфчики, будуть кусати чоловіків, за руки, якщо намагаються ухопить за груди....

також, на ліфчиках і трусиках, стоятиме сигналізація, функція виклику поліції, омону, мчс, беркута і так далі... ще стоятиме  батьківський контроль.

на приклад, спробував хлопчик схопить дівчинку за груди... ліфчик покусав, погавкав, викликав батьків та поліцію в школу... хлопчика арештували, і значить на суд... інкримінують... замах на ліву цицьку однокласниці, сьогодні він замахнувся на одну цицьку, завтра замахнеться на другу цицьку, а після завтра замахнеться на вагіну однокласниці... тому прокурор, пропонує, направить на три роки, у виправну колонію суворого режиму.

- у явіть, в байбутньому, будуть живі автомобілі... типу трансформерів... і на приклад запорожець хлопчик, закохався в запорожця дівчинку... вечері, після роботи, пішли запорожці в ліс гулять... значить, запорожець дівчинка, не сміло повільно, стриптиз танцювала, колеса по троху із себе скидала, і двері ьічні із себе знімала... і ось, вирішили запорожці, дитинку завести, маленьку запорожченя - кущі риплять, кущі трясутся, два запорожця там.... товчуться вобщем)

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены