<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге проект перун искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

я передав інформацію в конструкторське бюро городецький сьогодні в ранці.

Sanya229987 | 2020-06-30 14:35:52  
Сообщение прочтено 33 раз

суть цієї інформації.

1. електрети, можно виробляти з трьох листів пластика і двох листів металу... робить високовольтний конденсатор. заряжать конденсатор високою напругою, і використовувати його як магніт. він притягуватиме цемент, пил різний, золото, метали, папір.... можно використовувати для очистки будинків та повітря від пилу та інших цілей.

2. передав інформацію, про те, що атоми складаються із трьох видів заряджених частинок... магнітних, електричних та квантових частинок ядра атома, та магнітних, електричних та квантових частинок, довкола ядра атома.

відповідно існує три типи хімічних звязків... електричні, магнітні та квантові.

якщо омагнічувать воду(це не моє дослідження) але передавав, і заколочувати на омагніченій воді, бетон, то бетон має майже в два рази більшу міцність, ніж заколочений на звичайній воді.

далі знову мої інтелектуальні дослідження. отже у воді, є магнітно заряджені молекули води, а отже Н2О, має позитивні магнітні іони водню, та негативні магнітні іони кисню... і при омагніченні, магніт збира до себе магнітну воду.... котра дає підсилення хімічних звязків, при виробництві бетону.

-звідси висновок, я передав, що якщо розплавлені метали та сплави, підавати дії потужного магнітного поля, то до магніта, притягнеться омагнічена частина металу... охолодить метал.... омагнічена частина металу, буде в кілька раз міцнішою, на приклад для сталі, а решта металу сталі, буде мякою, і легко різатиметься ножем, наче натрій...

я писав куди більше. коротко передав зміст... страхуюся, що б не запатентували без мене.... вони після передачі, заморозилися, перестали відповідать на дзвінки.

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены