Авторизация
Меню

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
7
8
9
10
13
14
15
16
17
18
19
24
27
29


Вторник 5 ноября 2019
Сообщение прочтено 386 раз
За відходом наших сил із Катеринівки уважно спостерігали місцеві. Сказати, що вони радіють –це нічого не сказати. Люди зізнаються, що вже кілька днів на вулицях селища і довкола панує тиша, але їм цього замало. Місцеві хочуть, аби українські війська вийшли з цього району взагалі. "Нам треба, щоби взагалі війська прибрали, нам потрібен мир", - кажуть вони. Розведення закінчилось, ОБСЄ верифікувало пророблену українськими військовими роботу, лінія фронту відсунулась углиб нашої території на кілометр.

 И это не какие то хлебатели кавы на Рынке или мажоры из Буковеля. Это МЕСТНЫЕ!!! Которых никто не спрашивал, хотят ли они майдана, ЕС и главное В НАТО! Если люди радуются, что перестали быть мишенью  на данном участке боевых действий, то неужели они захотят стать мишенью  для ракет противников блока НАТО? Кто их спрашивал об этом? Правда Зеленский недавно что то такое говорил о референдуме, но тут же на вентилятор полетело из крыивок и кавьярень. Типа уже курс записан в Конституции. А на каком основании его туда записали? Опять же всё закручивается  на мнение граждан страны (а не только  ОРЛьвО) и референдуме. Каким образом Порошки решили, что за В НАТО большинство? История уже показала, что и за майдан не было большинства, и за его свершенцев. Итоги выборов все знают...

Як повідомлялося, у районі проведення операції Об’єднаних сил на Донбасі після початку розведення військ у Золотому запровадили режим "Жовтий". Це означає, що перебування та переміщення осіб здійснюється за наявності документів, що посвідчують особу, при цьому здійснюється огляд особистих речей та транспортних засобів. Військовослужбовці та правоохоронці на період дії режиму "Жовтий" мають спеціальні повноваження.


Комментарии (23)