Авторизация
Меню

Календарь
 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
14
19
21
23
24
25
26
27
28
29


Пятница 6 сентября 2019
SiOi | 2019-09-06 12:20:04 Труба Порошенку.
Сообщение прочтено 536 раз

 Звучит? Как траурный марш пятому... На самом деле это типа как  Юстас Алексу в известном кино. Такой выкрутас речи из-за одной фамилии. Труба нагадав Порошенку, що з січня його можуть доставити на допит примусово. Прикидываю такую картину))) Пороха за шкирку тащат в ДБР!

 Колишнього президента, нардепа від Євросолідарності Петра  Поронека викликали на допит   у п'ятницю, 6 вересня, у справі про можливе втручання в діяльність суддів Окружного адмінсуду Києва. Про це повідомив директор Держбюро розслідувань Роман Труба в Телеграм каналі.

 
"Як і передбачалося, п'ятий президент України знову проігнорував допит у ДБР. До речі, направляти повістки тепер стало простіше - ми робимо це через Апарат Верховної Ради України", - написав він.
 
"Відхід від допитів з використанням сумнівних причин - сценарій не дуже ефективний як для людини, якій нема чого приховувати і є що сказати на свій захист. Тим більше, коли ходити на допити все одно доведеться, якщо не зараз, то з січня 2020 року", - додав Труба.
 
Як повідомила прес-секретар ДБР Анжеліка Іванова, Порошенку направили п'ять повісток на допит: на 10, 13, 18, 27 вересня і 3 жовтня.
 
Наразі Порошенко фігурує у 13 справах ДБР.

 Вот так пятый стал фигуристом, фигурируя в ДБР. И как по мне это в 100  раз важнее какого то липового алкаша Цемаха, которого ФСБ подсунула всем на смех. И всё основывается на "запиканом" на видео слове, которое совсем не "бук", а скорее всего матRazz. А вот Пороху "запикаться" будет трудно. Валить ему  надо. За бугор или в пэчэры.

Комментарии (27)