Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
3
16
20
23
24
25
26


Воскресенье 18 августа 2019
SiO2 | 2019-08-18 08:02:36 Кипучая и могучая?
Сообщение прочтено 110 раз

Или всего лишь кипучая? По части организовать заваруху, шоу, ходу и тд...

В Офісі президента Володимира Зеленського запевнили, що формування у регіонах делегацій до Дня незалежності не означає примусове звезення бюджетників у Київ.

Про це  повiдомили  в прес-службі ОПУ.

«Інформація про те, що Офіс Президента нібито примусово збирає вчителів, лікарів і представників громадськості на генеральну репетицію святкування, не відповідає дійсності», — йдеться у повідомленні.

В ОПУ розповіли, що формування делегацій у регіонах має допомогти тим, хто добровільно хоче приєднатися до святкування Дня незалежності.

«Підкреслюємо, що йдеться не про глядачів, а саме про учасників заходів, які представлятимуть усі регіони країни. Значну частину запрошених буде відзначено нагородами», — пояснили в Офісі президента.

Також у ОПУ розповіли, що місцеві органи влади повинні зібрати інформацію щодо складу делегацій для того, щоб учасники не відчували проблем з тим, як дістатися до Києва.

 Это смутно мне напоминает моё детствоVery Happy , ну и начало майдана.  ..."йдеться про учасників заходів, які представлятимуть усі регіони країни."  Вот ОНО новое и неповторимое!!! Опять будут идти шахтёры с молотками отбойными, вуйки с сопилками и трембитами, одесситы с жареными бычками, Полесье с бурштыном, а Прикарпатье с контрабандойRazz.  Но вот будут ли там пенсионеры представлены из всех регионов?  Лично я бы и за зарплату президента туда не попёрся. Меня устраивает гороховое пюре с ливеркой. Но тут, домаConfused.  Лучше посмотрю очередной Квартал по телевизору. Ведь возле него  возможен свободный комментарий действа!


Комментарии (7)