Авторизація
Меню

Календар
 Липень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
12
21
22
23
24
26
29
31


Вівторок 30 липня 2019
Повідомлення прочитано 61 раз

 Всем известно (надеюсь), что кто брешет в малом , тот брешет всегда и во всём!

*****

Попередній президент України Петро Порошенко заявив, що під час парламентської кампанії поліція працювала проти його партії «Європейська солідарність». Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков звинуватив його у брехні.

«Чи можу я сказати, що була робота проти нас? Була. Була робота проти нас поліції. Була робота проти нас організованих груп, на кшталт Шарія, організовані зсередини країни», —заявив Порошенко в інтерв’ю «Українській правді».

Аваков оперативно відреагував на цю заяву колишнього президента, заявивши, що «Порошенко безсовісно бреше, виправдовуючи свою поразку на виборах тим, що проти нього була робота поліції». 

«Поліція, як і МВС в цілому не працювали на нього, а працювали на чесні вибори, на Україну. На жаль, для Порошенко брехати — як дихати, і тому він програє»Razz, —написав  глава МВС у Facebook.

*****

 Совсем не жалко тех лапшеносцев ушастых, которые все 5 лет глорили главного брехуна страны, но оказались баранами.  Они то себя не обидели, где то пристроились и работали челюстями и кишечником вместо мозгов.  Жалко ещё 5 потерянных лет жизни  для большинства граждан страны, да и самой Украины в постмайданском хаосе  среди навязываемых ложных ценностей...
Коментарі (3)