Авторизация
Меню

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
4
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Так куда ж вы уходите (с)?
SiO2 | 2019-06-20 07:29:21
Сообщение прочтено 694 раз

 Пока осатаневшие порохосолидарники зубами цепляются за уходящие от них вагоны власти, в регионах всё уныло и печально...

Кількість населення Запорізької області продовжує зменшуватися

Якщо на 1 квітня в нашій області проживало 1 701 246 людей, то лише за місяць кількість населення зменшилася до 1 699 635. Такі дані оприлюднило ГУ статистики в Запорізькій області.

За січень-квітень в області народилося значно менше людей, ніж померло. Так, на світ з’явилося 3 778 дітей, а померло – 9 780 людей.

  Скорочення населення Запорізької області спостерігається вже не перший місяць.  На початок року в нашому регіоні нараховувалося 1 705 836 людей, а навесні –  вже 1 702 766 .

*****

 У Запоріжжі в травні подорожчали продукти, паливо та медичні послуги.

 А в остальном всё хорошо. Только не понятно, почему же такая низкая рождаемость? Ведь здобулы же!  Прорвались  же куда то!  Может у 73% из-за предвыборной компании снизилось либидо?  И теперь надежда нации (в  ОРЛьвО страны) только на галицких либидных  порохофилов?

ConfusedКомментарии RSS :


Якщо людина працює і приносить користь - це добре. Але погано, що молоді люди, які не мають власних домівок, яким треба виховувати дітей, мусять ще й утримувати чужих старих людей, платячи їм пенсії. Це ж тебе турбує падіння народжуваності? В африканських країнах, де немає пенсійного навантаження, населення росте і хай там старі люди живуть менше, але молодих більше і вони думають за себе, своїх дітей і своїх батьків, а не за тих хто в молодості не захотів народити собі дітей. Оте молодые майданята одобрили гидность? Так пусть в ней и бултыхатся. У меня в 91м забрали мою страну,забрали мои накопления, на которые я мог купить или машину, или квартиру. Я с хорошей зарплатой завис на съёмной квартире. А мог бы ещё родить и воспитать не одного ребёнка, останься тогда Союз в целости. А в незалэжной всё посыпалось. Начались задержки зарплат на 3 месяца,  реализаторство на базаре ради живых денег, трудоустройство абы куда, где платят. И плевал я на свой диплом, и пошёл на заготовку металла. Тяжёлую, монотонную и опасную работу. Но за неё платили и даже на море путёвку давали.  Мировой кризис 2009 и это типа благополучное равновесие нарушил, Янык как то стабилизировал ситуацию (хотя дурак, что не отдал Юле булаву после кризиса! а ведь нигде не вспоминают, что Янык принял страну после губительного кризиса 2009!) а майдан- 2 добил окончательно...  Пусть и сопляки пройдут наш путь. К станкам, к печам, на стройки! Пусть зарабатывают в реале, а не в сети. Там и без них хватает народа.В 1991 році ти і такі як ти проголосували за незалежність, і ти і такі як ти не стали на захист Союзу від розвалу, тож це у майданців є своя країна яку вони захищають, а у тебе нічого небуло і ти нічого не захистив, тож маєш, що маєш.Та не было мадановцев,там были бендеоровские боевикиVery Happyугу, боєвікі в 1991) комсомольські загони ім. С. Банддери) Ты там в плаваньях почитай про синдром толпы.  Это управляемая масса без разума отдельных личностей. Защитить Союз в одной Украине невозможно было. Зато можно было пойти по пути Белоруси, которая на две головы выше нас во всём (кроме футбола), и готова кармить Украину!!! сало и молочкой! Устроить Тяньаньмэнь в Киеве - 91? Только так можно было остановить тот процесс, запруганного картинками ГКЧМ народа.

 За незалэнисть я не голосовал, так что не фантазируй на вольную тему... Тогда я работал по сменам и, естественно, всякие массовки исключалиь, да ещё при наличии маленького ребёнка. У майданов своя краина, какая то отдельная нация и религия. А что у большей части населения тогда? Дикое поле?Razzнєвазможно било защітіть) Та ти і не намагався. В 2014 році теж багато говорили, що неможливо буде захистити Україну, але ж захистили. А такі як ти работая посмєнно просрали свою державу, а винуватять в цьому інших, тих хто тоді ще в школу ходив. 

Білорусь - колонія росії і хз, що там станеться після смерті Лукашенко. Ты бредишь? Кто кого и от кого захистил??? Кто то нападал на Украину с войной? Это ж карательные батальоны пастора первыми двинулись в Донбасс подавлять несогласных с майданятиной (которых всё больше становятся и о чём уже открыто говорят на эфирах про майдан, как величайшую ошибку в истории Украины). Почему США влезли в Корею, Вьетнам, Панаму, Гренаду, Ирак, Афганимстан и тд??? По этой же причине РФ  оказала заранее обещанную помощь  в Донбассе.А хто нападав на Союз в 1991, що він розпався? Захищати державу, це не тільки по повєсткі воєнкома, після об'явлення мобілізації і після офіційного об'явлення війни (доречі а Союз об'являв війну Німеччині, бо вона напала як і росія без попередження, так може і війни не було). Захищати - це хотіти щоб країна продовжувала існувати, і тут не потрібний дозвіл держави. Принаймні так діяли українці і так не діяв ти, тож твоя країна здохлабез бою, а моя існує. І мені похуй що комусь обіцяв хуйло, сам вірь в його слова.Тебе эту не понять и не поднять. Она очень ёмкая. Основные события: Фейковые Звёздные войны, когда Штаты втянули СССР в гонку космических вооружений. Это оказадось непосильным бременем для Союза. Ну и резкое понижение цен на нефть по международному империалистическому сговору в подходящий момент окончательно ослабили Союз, что и привело к его распаду. Всё остальное было приложением. А какая из великих империй не распалась? Вспомни и назови.Візантія проіснувала 1000 років, а Союз - 69, то якаж це "вєлікая" імперія, це скорвш велике непорозуміння.

Ціни на нафту, космічна гонка, а Україні, що було легко? Чи втрата контролю над вуглем і війна з ядерною державою - це хуйня? Але українці змогли відновити державу, а ти і тобі подібні просто просрали свою і тепер хочете реваншу,  але навіщо, ви ж і інший Союз просрете, коли ціни на нафту впадуть, а росія виріщить потягатись з США в озброєнні.

Коли ти став розумним? Після 1991 чи раніше, чому ти не виступав проти їбонатської влади Союза, щоб вони не руйнували економіку війнами? Ти мовчки заробляв бабло, а мене звинувачуєш в поклонінні тєльцу) Мені не жалко таких як ти, навпаки я б хотів щоб вас фотографували, знімали про вас фільми, показуючи дітям ту ціну яку платить людина за свою жадність і раболєпіє, тому підтвердження кримчани, які за російські пенсії батьківщину продали. " В африканських країнах, де немає пенсійного навантаження, населення росте і хай там старі люди живуть менше, але молодих більше і вони думають за себе, своїх дітей і своїх батьків, а не за тих хто в молодості не захотів народити собі дітей...)))

 Редчайший идиот-без шансов-на выздоровления..Кличка на на барже -"Дуплет"Very HappyКозак,тебе постоянно трахают- в голову саунах.., где подрабатываешь сторожем,что б не натянули-твоих дочек..Выход:-езжай в Африку-там нет саун...))))