<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Hell искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
5
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Так куда ж вы уходите (с)?

SiOi | 2019-06-20 07:29:21  
Сообщение прочтено 301 раз

 Пока осатаневшие порохосолидарники зубами цепляются за уходящие от них вагоны власти, в регионах всё уныло и печально...

Кількість населення Запорізької області продовжує зменшуватися

Якщо на 1 квітня в нашій області проживало 1 701 246 людей, то лише за місяць кількість населення зменшилася до 1 699 635. Такі дані оприлюднило ГУ статистики в Запорізькій області.

За січень-квітень в області народилося значно менше людей, ніж померло. Так, на світ з’явилося 3 778 дітей, а померло – 9 780 людей.

  Скорочення населення Запорізької області спостерігається вже не перший місяць.  На початок року в нашому регіоні нараховувалося 1 705 836 людей, а навесні –  вже 1 702 766 .

*****

 У Запоріжжі в травні подорожчали продукти, паливо та медичні послуги.

 А в остальном всё хорошо. Только не понятно, почему же такая низкая рождаемость? Ведь здобулы же!  Прорвались  же куда то!  Может у 73% из-за предвыборной компании снизилось либидо?  И теперь надежда нации (в  ОРЛьвО страны) только на галицких либидных  порохофилов?

Confused


Комментарии rss

нєвазможно било защітіть) Та ти і не намагався. В 2014 році теж багато говорили, що неможливо буде захистити Україну, але ж захистили. А такі як ти работая посмєнно просрали свою державу, а винуватять в цьому інших, тих хто тоді ще в школу ходив. 

Білорусь - колонія росії і хз, що там станеться після смерті Лукашенко. 

Ты бредишь? Кто кого и от кого захистил??? Кто то нападал на Украину с войной? Это ж карательные батальоны пастора первыми двинулись в Донбасс подавлять несогласных с майданятиной (которых всё больше становятся и о чём уже открыто говорят на эфирах про майдан, как величайшую ошибку в истории Украины). Почему США влезли в Корею, Вьетнам, Панаму, Гренаду, Ирак, Афганимстан и тд??? По этой же причине РФ  оказала заранее обещанную помощь  в Донбассе.

А хто нападав на Союз в 1991, що він розпався? Захищати державу, це не тільки по повєсткі воєнкома, після об'явлення мобілізації і після офіційного об'явлення війни (доречі а Союз об'являв війну Німеччині, бо вона напала як і росія без попередження, так може і війни не було). Захищати - це хотіти щоб країна продовжувала існувати, і тут не потрібний дозвіл держави. Принаймні так діяли українці і так не діяв ти, тож твоя країна здохлабез бою, а моя існує. І мені похуй що комусь обіцяв хуйло, сам вірь в його слова.

Тебе эту не понять и не поднять. Она очень ёмкая. Основные события: Фейковые Звёздные войны, когда Штаты втянули СССР в гонку космических вооружений. Это оказадось непосильным бременем для Союза. Ну и резкое понижение цен на нефть по международному империалистическому сговору в подходящий момент окончательно ослабили Союз, что и привело к его распаду. Всё остальное было приложением. А какая из великих империй не распалась? Вспомни и назови.

Візантія проіснувала 1000 років, а Союз - 69, то якаж це "вєлікая" імперія, це скорвш велике непорозуміння.

Ціни на нафту, космічна гонка, а Україні, що було легко? Чи втрата контролю над вуглем і війна з ядерною державою - це хуйня? Але українці змогли відновити державу, а ти і тобі подібні просто просрали свою і тепер хочете реваншу,  але навіщо, ви ж і інший Союз просрете, коли ціни на нафту впадуть, а росія виріщить потягатись з США в озброєнні.

Коли ти став розумним? Після 1991 чи раніше, чому ти не виступав проти їбонатської влади Союза, щоб вони не руйнували економіку війнами? Ти мовчки заробляв бабло, а мене звинувачуєш в поклонінні тєльцу) Мені не жалко таких як ти, навпаки я б хотів щоб вас фотографували, знімали про вас фільми, показуючи дітям ту ціну яку платить людина за свою жадність і раболєпіє, тому підтвердження кримчани, які за російські пенсії батьківщину продали. 

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены