Авторизация
Меню

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
5
6
7
8
26
30
31


Так наши "патриоты" за дематюкизацию?
SiOi | 2019-07-08 09:19:56
Сообщение прочтено 162 раз

 Или пока воздержаться, особенно после грузинского  эфира...

*****

 На грузинському телеканалі "Руставі 2" ведучий авторської програми "P.S." Георгій Габуніа звернувся до президента РФ Володимира Путіна, назвав його окупантом та обматюкав.
"У першу чергу я хочу передати величезний, величезний привіт нашому великому другу президенту Росії Володимиру Володимировичу Путіну. Вовочко! С*ка ти підпарканна, лайно ти собаче, п*зда ти моржова! На нашій красивій землі немає місця такому вбогому творінню, такому уроду, як ти. Ти - вонючий окупант. Пішов ти в дупу, Володю! Іди на х*й разом зі своїми рабами. *бав я твою мамочку. Ой, твоя мама мертва! Ой, як шкода! Ой, не кажи! Та нехай вона горить  в аду разом з тобою і твоїм батьком. Ср*ти хотів я на вашу могилу. Амінь!", - сказав Габуніа на початку програми.
Саме звернення звучало російською мовою, хоча програма виходить грузинською. 

*****

 Мечта наших нациков, для возобновления мира в УкраинеSmile


Комментарии RSS :


Тобто ти храниш вірність мертвій матері-родіні, чк я і казав. То я к ти можеш бути патрвотом мачухи-України. 

Так школярі впитують і вони вже впитали знання і відчуття того, що вони українці, а ти - ні, тому вони патріоти, а ти - ні. Це те саме, якби піонер чи жовтиня в 1950 му році зустріло царського прихвостня, який би доказував, що він патріот Союза, але хранить вірність царю Ніколаю.

Грузини самі вирішать, щодля них краще: бути пвд російською окупацією, чи зменшити кількісь російських туристів, при тому що авіасполучення, яке заборонив путін, можливе через Туреччину чи Білорусь.