<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге skorpio_52 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
4
6
8
9
11
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Понедельник 15 октября 2018

Авторська програма Олега Володарського. Герой програми Владислав Грищенко

 

«Пройдуть літа, загояться рани, приорються ворожі кладовища, забудуться пожарища і многії події поплутаються в сивих головах од частих спогадів і перетворяться уже в оповідання, але одне зостанеться незмінно вірним і незабутнім — високе і благородне почуття товариства і братства всіх УКРАІНЦІВ, що розбили і стерли з лиця землі російське-фашистське божевілля.»

Олександр Довженко «Ніч перед боєм»

Владислав Іванович Грищенко. Позивний «БУЧА». ДУК ПС. Розвідник. Командир.

Голос, знайомий з самого дитинства, умоляв приїхати на пару років і написати книгу, яка накриває мене спогадами, ностальгією, теплими дитячими мріями. Так буває – ти кидаєшся в самий епіцентр катастрофи і саме там починаєш розуміти саму суть існування... тиші... Бога.

За тим страшним і цинічним вбивством двох героїв стояло щось більше, ніж я розумів. Опинившись між двома світами, з одного боку воюючої країни, з іншого – матеріалістичним і вкрай меркантильним і жадібним. Одні – помирали, ховали, воювали і вірили, зриваючи психологічні гальма. Інші... Бог їм суддя. Головне, щоб не було пізно.

Був намір виїхати. Але після такої кількості «Сповідей», після спілкування зі стількома Героями просто не зміг. Вони не дозволили мені покинути Батьківщину в найстрашніший і найнебезпечніший момент. І, найнеймовірніше, з телефону шалено рідний з дитинства голос мені сказав: «Я розумію тебе! Ти все життя жив якось не так, якось відмінно від всіх, якось не дуже спокійно... Бережи себе!»

https://youtu.be/T_cB0nC04wY

У Бермудському трикутнику, де воюють перші, жеруть і гниють заживо інші і скотоложествують зрадники при владі, дуже важко опинитися в цілковитій самотності. Спостерігати за цим процесом ще складніше – ти бачиш як закривавлену і понівечену країну повільно і цинічно знищують. У цьому хаосі і недолугості найважливіше знайти ту країну, яку ми всі так любимо. Ту Батьківщину, про яку ми так мріємо!

Стан козаків почав відроджуватися з перших днів Майдану. Генетика раптом закипіла і почала вириватися назовні, наперекір червоній сволоті. 100-річне мовчання обернулося відродженням Нації. І, як би вони не відволікали і не опиралися цьому процесу, зупинити його не вдасться, він набирає історичних і епохальних обертів.

І тільки ці хлопці здатні змінити СВІТ. Навіжені, неспокійні, реактивні... і до нестями справедливі і чесні. Так уже сталося в цьому житті – і той хлопчисько, який чекав і чекає на мене в Європі, і герой цієї «Сповіді» дуже і дуже схожі. Тільки той розлютився і 15 років тому поїхав. Назавжди! Цей залишився і психує щодня. Хворіє Україною! Носить її в душі, в серці. Думає про передок. І кричить. Душею. Кров’ю. Генетикою. І найважливіше для цього чоловіка – повага Побратимів.

Дивлюся на нього, слухаю, розумію і говорю собі: «Господи, дякую тобі, Батьку Духовний, що ти зупинив мене!». Не зможу без них. І країна не зможе. У них інші очі, інший погляд. Вони живуть по-іншому. Ті, які готові були вмирати. Вони не прогнуться, не зламаються. Ось чому червона мерзота їх так нещадно калічить, вбиває, забиває в тюрми, і боїться... страшенно боїться.

А вони багатозначно мовчать. Дивляться і запам’ятовують, хто торгує їх рідною землею,
Читать

Четверг 13 июня 2019
Сообщение прочтено 22 раз
skorpio_52 | 2019-06-13 18:09:54

Объединившись в ОПГ, многие правоохранители в Украине ведут борьбу с правозащитниками

Примечательно, что после ареста правозащитника Виктора Зайца Шевченковский районный суд г. Киева вынес решение об открытии уголовного дела в его интересах
Редакция нашего интернет-издания провела собственное журналистское расследование истории деятельности и ареста известного правозащитника, юриста, режиссера кино Виктора Зайца и вот что нам стало известно.
Осенью 2018 года адвокат Сергей Шапов в интересах ВОО «Всеукраинский союз народных реформ», лидером которой является Виктор Заец, официально обратился в прокуратуру г. Киева с заявлением о фактах корупции в ДФС г. Киева, Нацполиции Украины и СБУ.
...
Читать

Сообщение прочтено 21 раз
skorpio_52 | 2019-06-13 16:41:01

Отець Юрій дивувався моїй дитячій радості, може, й розділяв мій захват, але виховано не демонстрував свої емоції – Олег Володарський

Молитва перед іконою Успіння Пресвятої Богородиці
О, Діво Маріє, Мати наша, Отець Небесний зробив Тебе Храмом та інструментом Святого Духа, щоб, прийнявши від Тебе плоть, Предвічне Слово увійшло в світ і оселилося з нами. Ти, о Мати, завжди була для нас тією провідною зіркою, яка веде до дому Отця. Як колись в Кані Галілейській Ти говорила до наших праотців, так і нині Ти звертаєшся до нас зі словами: «Зробіть все, що Він вам скаже» (Ін.2,5).
Божий Притулок грішників, будь Господньою поміччю нам, недосконалим і немічним, Своїм Небесним Покровом бережи нас від зла, яке нам постійно загрожує. Скорботним втіха, як Мати, поможи нам, коли в нас вичерпується надія і сили для доброго християнського життя. Разом з нами випроси у Сина Свого хворим зцілення та благодать здоров’я душі і тіла для всіх слабких і страждаючих. Господньою ласкою і премудрістю дітей навчи любові до Бога і людей, до Святої Церкви і до нашої дорогої Батьківщини. Випроси їм у Христа Спасителя любов батьків і вихователів. Зміцни наші родини, щоб вони були сильні Богом.
...
Читать

Среда 12 июня 2019
Сообщение прочтено 31 раз
skorpio_52 | 2019-06-12 10:02:08

Оборотни в погонах 7 месяцев мстят правозащитнику Виктору Зайцу за разоблачение их преступной деятельности

Почему уже больше 7-ми месяцев власть издевается над семьей режиссёра кино, юриста, правозащитника Виктора Васильевича Зайца? Неужели из-за того, что когда-то 20 лет назад он был условно судим?
Вот что нам удалось выяснить в результате журналистского расследования. Чтобы уйти от уголовной ответственности и не понести наказание за совершенное преступление, «оборотни в погонах» из ДФС и НПУ – полковник полиции Скороход Игорь Владимирович, который не стесняется декларировать свое благосостояние и полковник НПУ Шевцов Евгений Александрович.

...
Читать

Понедельник 10 июня 2019
Сообщение прочтено 13 раз
skorpio_52 | 2019-06-10 11:51:53

Правозащитник Виктор Заец сидит в СИЗО, а настоящие преступники гуляют на свободе и продолжают свою незаконную деятельность

Вслед за публикацией цикла материалов о беспределе правоохранительных органов Украины в случае с задержанием адвоката и правозащитника Константина Бильцана из г. Днепр редакция «Нашей версии» провела расследование аналогичной по своей сути полицейско-прокурорской стряпни по отношению к киевскому правозащитнику Виктору Заецу.
Не напрягая свой скудноватый интеллект, отечественные правоохранители по все стране действуют по шаблону времен Януковича. Виктор Заец оказался в аналогичной ситуации на полгода раньше Константина Бильцана.
Так, адвоката и правозащитника из Днепра обвиняют в том, что он, возглавляя общественные организации, проводил митинги под стенами ООО «STEKO», блокируя нормальную работу предприятия, и таким образом вымогал взятку за прекращение организованных протестных акций. Впрочем, доказательств того, что Константин Бильцан вымогал деньги и получил их, у стороны обвинения нет. В момент задержания денег у него обнаружено не было. Их нашли в 100 м от основного места развития событий, и кто их туда доставил, а главное – по чьему негласному распоряжению – еще предстоит узнать в процессе судебного следствия. Константин Бильцан категорически отрицает причастность к данному преступлению, чем очень раздражает не только прокуроров, но и судей. Он расценивает свое задержание исключительно как инструмент борьбы с неугодными власти гражданами.
...
Читать

Пятница 7 июня 2019
Сообщение прочтено 20 раз
skorpio_52 | 2019-06-07 21:37:16

У Дніпрі силовики здійснюють рекет щодо арабської діаспори та іноземних підприємців
І роблять це під виглядом боротьби з Ісламською державою

Правоохоронні органи України, зокрема, СБУ і Прокуратура, використовують свої повноваження для тиску на іноземців-підприємців, що має серйозні наслідки як для міжнародного іміджу України, так і інвестиційної привабливості країни.
Про це йшлося на прес-конференції «Протидія ксенофобії та захист прав етнічних меншин в Україні. Чому правоохоронні органи неефективні?», Яка відбулася в п’ятницю, 31 травня, в приміщенні агентства «Інтерфакс» — Україна.

Особливу увагу було приділено лідеру йорданської діаспори і бізнесменові з Дніпра Дарваішу Факхрі Мустафі Хасану, вбитому на початку 2015 року, компанії якого продовжують піддаватися систематичним нападкам з боку спецслужб і поліції.
За словами представника Українсько-Арабського центру Антона Вершини, другий рік поспіль поліція, СБУ і судді буквально «знущаються», придумуючи все нові і нові неймовірні звинувачення.
«Наприклад, слідчі Соборної відділення поліції Дніпра відкрили кримінальне провадження щодо ТОВ« Світ Освіти », в якому працюють представники арабських діаспор. У документах обвинувачення йдеться про те, Дніпровський інститут традиційної і нетрадиційної медицини працює на базі Дніпровського медичного університету, хоча останнього просто не існує ні в жодних реєстрах », — говорить Антон.
Одна зі справ грунтується на звинуваченні в організації вербування людей для терористичного угрупування «Ісламська держава». Причому під час допитів, на які представників діаспори викликають кожні кілька тижнів, слідчі задають питання тільки про внутрішні операції з надання освітніх послуг іноземцям.
Як каже голова громадської організації «Неурядова медійно-адвокаційна група» Іван Красиков, суди виносять по кілька визначень і інших актів з абсурдними визначеннями.
«Ні суддям, ні правоохоронцям не заважає зміст в судових документах таких визначень, як« сирійсько-іранський конфлікт ». Тобто ТОВ «Світ Освіти» звинувачують у вербуванні та підборі людей для неіснуючого конфлікту», — розповідає Красиков.
До того ж слідчі дії, що проводяться по необґрунтованих звинувачень, порушують закони. Наприклад, 164 ст. КПК, яка забороняє вилучати техніку, але оперативники вилучають все, аж до моніторів, внаслідок чого компанії зазнають колосальних збитків.
«Цю конференцію проводимо ми, тому що представники діаспор настільки залякані, що бояться пересуватися по місту і країні. Деякі з них навіть використовують спеціальні заходи безпеки », — зазначив глава адвокаційної групи.
Представники звернулися до нового керівництва країни і закликали приділити особливу увагу створенню спеціальних органів громадського контролю за правоохоронними структурами.
Джерело

Среда 5 июня 2019
Сообщение прочтено 81 раз
skorpio_52 | 2019-06-05 09:21:40

Отець Михайло пишається синами-воїнами, хоч і неймовірно хвилюється за них – Олег Володарський

Молитва на Зіслання Святого Духа
Коли Ти, Христе Спасителю, вознісся на небо, Ти обіцяв Своїм Апостолам й Ученикам зіслати з неба Утішителя Святого Духа, що мав їх навчити всякої правди. Ти сповнив, Христе, ту обітницю. Ти зіслав з неба Святого Духа на святих Своїх Учеників й Апостолів і ми в величний день Зіслання Святого Духа обходимо ту світлу й велику пам'ятку цієї великої і святочної хвилини. Вона для нас не чужа й не далека, бо кожний з нас стається також учасником цього небесного Дару. Ми приймаємо Твого Святого Духа у св. Тайні Миропомазання, ми приймаємо Його в кожному побільшенні освячуючої благодаті.
Тоді Ти зіслав Свого Святого Духа видимим способом, у вигляді вогнених язиків, але невидимим способом зсилаєш Його на нас усіх при кожному доброму ділі, при кожній молитві, а передовсім тоді, коли з освячуючою благодаттю, з любов’ю дітей звертаємося до Отця Небесного й Дух Твій Святий проливається в наші серця любов’ю до Бога й любов’ю до ближніх. Через те наші тіла й наші душі є храмом Святого Твого Духа. Твій Дух з нами перебуває й наставляє нас на правильні дороги християнського життя. Віднови в наших душах той храм Твого Святого Духа. Віднови в наших душах те перебування Його Божою любов’ю.
...
Читать

Понедельник 3 июня 2019
Сообщение прочтено 4 раза
skorpio_52 | 2019-06-03 01:04:50

Розвідувальна аналітика в системі правоохоронних органів

Роль розвідувальної аналітики в діяльності правоохоронних органів складно переоцінити – попит на такі послуги повсякчас зростає, особливо після 11 вересня 2001 року. Ефективність використання результатів розвідувальної аналітики може стати саме тим компонентом, який визначить успішність чи провал операції. Підрозділи розвідувальної аналітики забезпечують відповідну підтримку в процесі виконання державними інституціями широкого спектру визначених завдань на всіх рівнях від муніципального до загальнодержавного та міжнародного. Особливо сьогодні, коли обсяг інформації є досить значним (дехто навіть вважає його надмірним), але при цьому вона може бути незрозумілою або суперечливою, розвідувальна аналітика здатна забезпечити результативну правоохоронну діяльність.
Відкриваючи друге десятиріччя тієї епохи, яку раніше було прийнято називати «новим тисячоліттям», правоохоронна спільнота отримала нову можливість змінити свій підхід і розуміння специфіки розвідувальної аналітики. Праці провідних іноземних фахівців, офіцерів кримінальної розвідки та аналітиків з трьох континентів: «Базові принципи розвідувальної роботи» (1971, 1976 рр.) (Е. Дрекселя Годфрі та Д. Р. Харріса, «Розвідка-2000: перегляд основних принципів», (2000 р.), «Кримінальна розвідка у ХХІ сторіччі» (2011, 2017 рр.) (Міжнародна асоціація аналітиків правоохоронних структур (IALEIA) та Асоціація розвідувальних відділів правоохоронних структур (LEIU) сформували новий підхід до осмислення концепцій, представлених у «Базових принципах розвідувальної роботи». Він містить огляд історичного розвитку служб кримінальної розвідки та їх поступової інкорпорації в правоохоронні структури, авторську позицію щодо значення кримінальної розвідки, необхідності формулювання місії тактичної та стратегічної розвідки, а також опис розвідувального процесу.
Ефективне залучення підрозділу розвідувальної аналітики є надзвичайно важливим для діяльності правоохоронних органів у контексті забезпечення більш глибокого розуміння кримінального середовища та визначення методів протидії злочинним угрупованням. Зазначений підрозділ надає державним інституціям відповідні знання та рекомендації, що зумовлює ефективне застосування їхніх ресурсів. Завдяки правильному визначенню завдань підрозділ розвідувальної аналітики може бути неоціненно корисним під час розроблення стратегічних планів для підготовки до потенційних викликів.
...
Читать

Воскресенье 2 июня 2019
Сообщение прочтено 16 раз
skorpio_52 | 2019-06-02 13:04:41

«Просвіта» для Степана Волковецького – це спосіб життя, сповнений усвідомлення української культури та історії – Олег Володарський

Волковецький Степан Васильович, Народний депутат України І та ІІ скликань, голова Івано-Ффранківського обласного об’єднання ВУТ «ПРОСВІТА» ім. Т. Шевченка, кандидат технічних наук, доцент, кавалер Ордена «За заслуги» ІІІ, ІІ ступенів. Досконалість вимагає досвіду. Досвід набувається довгими роками невпинної праці та самовдосконалення. І коли це фундаментально пов’язано з внутрішнім голосом рідної української генетики, тоді і з’являється те, чого нам досі так не вистачає – ідентифікація Нації.

Знайти себе як величний народ з величною історією серед величезного. Знайти, відчути та РЕАЛІЗУВАТИ. Ми були, є та будемо. Проте, знаючи нашу кров, – сильну, стрімку, непокірну, нам не дають реалізувати свої генетичні можливості.
...
Читать

Четверг 30 мая 2019
Сообщение прочтено 25 раз
skorpio_52 | 2019-05-30 09:49:28

Отець Роман розмовляв зі мною, наче з братом. Мене переповнювала вдячність – Олег Володарський

Молитва до Пресвятої Богородиці в чудотворній Іконі Зарваницькій
(Складена Митрополитом Атаназієм Шептицьким)
Місце Божого й Твойого вдоволення я прийшов посітити, Мати милосердія, щоби м узрів велич благодати. Тобі дано Богом, непостижиму Твою славу й невисказане милосердя, в котрому я недостойний желаю Тебе почитати.
...
Читать

12345678Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены