<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге skorpio_52 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
2
3
4
5
6
7
8
9
10
13
14
16
17
18
19
20
21
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 1 апреля 2020
Сообщение прочтено 20 раз
skorpio_52 | 2020-04-01 14:26:53

Олег Володарський: «У Івана Гешка є сила виховувати чемпіонів і рано чи пізно ми почуємо рідний гімн на честь його вихованців»
Перемога Давида над Голіафом

Якось, коли царював Саул, у євреїв була війна з филистимлянами. Перед битвою війська вишикувались одне навпроти одного, із филистимського табору вийшов велетень на імя Голіаф. Він кричав євреям: «Навіщо нам усім воювати? Нехай хтось з ваших вийде і побореться зі мною, і якщо він убє мене, филистимляни будуть вашими рабами. Якщо ж я поборю його і вбю, то ви будете нашими рабами». Сорок днів вранці і ввечері виходив цей велетень і глузував з євреїв, лаючи полки ізраїльські. Цар Саул обіцяв велику нагороду тому, хто поборе Голіафа, та ніхто з євреїв не насмілювався виходити проти велетня. У цей час у табір єврейський прийшов Давид відвідати своїх старших братів і приніс їм їжу від батька. Почувши Голіафові слова, Давид зголосився вийти на поєдинок з цим велетнем і просив царя, щоб той дозволив йому. Однак Саул відповів: «Ти ще молодий, а він сильний і з дитячих років звик до війни». Давид же сказав: «Коли я пас овець у свого батька, то траплялось, що приходив лев чи ведмідь і хапав вівцю із отари. Я здоганяв його і видирав з пащі вівцю, а якщо він кидався на мене- то я вбивав його. Якщо Господь раніше рятував мене від лева і ведмедя, то врятує і тепер від руки цього филистимлянина». Саул погодився і сказав: «Іди, і нехай буде Господь з тобою». 

Давид поклав пять гладеньких каменів у свою пастушу торбину, взяв пращу, тобто знаряддя для кидання каміння, і пішов проти Голіафа. Велетень з презирством поглянув на Давида, який був ще дуже молодим, і з насмішкою сказав: «Хіба я пес, що ти йдеш на мене з камінням і палкою?» Давид відповів: «Ти йдеш проти мене з мечем, списом і щитом, а я йду проти тебе в імя Господа Саваофа, Бога воїнств ізраїльських, які ти ганьбив.
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены