Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге skorpio_52 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
5
6
7
9
10
12
13
14
15
16
17
19
20
21
23
24
27
28
30
#

Записи

Воскресенье 8 сентября 2019
Сообщение прочтено 33 раз
skorpio_52 | 2019-09-08 12:11:28

У нас вже інші і країна, і люди. Я це остаточно усвідомив після «Сповіді» з Христиною – Олег Володарський


Чи знаєте ви, що таке «чорна діра»? Ні, мова не йде про ваш сімейний бюджет, а про астрофізичний об’єкт, який створює настільки потужну силу тяжіння, що жодні, як завгодно швидкі частинки, не можуть покинути його поверхню, навіть світло. Складно уявити собі, як все це відбувається в глибинах Всесвіту, бо ж безпосередньо спостерігати чорну діру неможливо, її наявність можна лише встановити через поведінку космічних об’єктів та полів, наприклад, за швидкостями руху зірок. А тепер поясніть це своїй дитині чи учневі в школі. Важко? А отож. Але, якщо ви завітаєте до недавно відкритого Центру науки Тернополя, там вам продемонструють модель чорної діри, яка наочно і вельми дохідливо демонструє, що відбувається з космічними об’єктами на тлі уявної поверхні цього космічного монстра. Навіть якщо ви так і не засвоїте зміст складних понять на кшталт «енергосфера» та «сингулярність», уявлення про поведінку чорної діри у вас тепер залишиться на все життя. Науково-демонстраційний навчальний «Центр науки Тернополя» − це сучасний спосіб репрезентації складних законів науки та явищ природи. Цільова аудиторія центру – школярі, але і дорослим там буде теж цікаво.

Джерело https: //ternopil .te.ua/u-t ernopoli-j e-mistse-d e-mozhna-p obachyty-n avit-nemoz hlyve/  


Голова громадської організації «Центр науки Тернополя» Христина Білінська. Тернопільщина зустріла нас привітно та гостинно. Поїздки, зустрічі, знайомства…

Ми поспішали обійняти цей край, почути стук його серця, відчути його через знайомство з неймовірними тернополянами. Ззовні стриманий і поміркований край, він сяє вольовими очима людей. Тернопільщина – це твердиня духу. І цей дух яскраво квітне в серцях дітей цієї землі. Вони великодушні, гостинні, виховані, освічені. В них є принципи та переконання. І найсвятіше із цих категоричних переконань – Україна.


Місто сповнене волею. Воно шумить, поспішає, метушиться… і вірує. Свято вірує. І в цьому місті нам випало щастя познайомитися з Христиною Білінською. Масштабне приміщення «Центру науки Тернополя», численні експонати, зібрати які допомагали науковці з усієї України. Та, дивлячись на численні проекти, цікаві активності, неймовірні ідеї, котрі народжуються під цим дахом, усвідомлюєш, що ціна та цінність – абсолютно не співмірні речі. Тут в серцях маленьких і дорослих українців зароджують новітню Україну – освічену, розумну, креативну, небайдужу.


Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены