<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге skorpio_52 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
13
14
15
17
18
20
21
22
24
25
27
28
29
#

Записи

Воскресенье 16 февраля 2020
Сообщение прочтено 21 раз
skorpio_52 | 2020-02-16 16:33:33

З Владикою Онуфрієм ми чули один одного. Він дивився не в очі, а одразу в душу – Олег Володарський

Молитва перед іконою Пресвятої Богородиці «Пом'якшення злих сердець»

О, багатостраждальна Мати Божа, вища за всіх дочок землі, за Своєю чистотою і за безліччю страждань, що перетерпіла Ти на землі, прийми багатоболісні зітхання наші і збережи нас під покровом милості Твоєї. Іншого бо пристановища і теплого заступництва крім Тебе ми не маємо, але як Та, що має сміливість перед Тобою Народженим, допоможи і спаси нас молитвами Твоїми, щоб ми безперешкодно досягли Царства Небесного, де зі всіма святими будемо оспівувати в Тройці єдиного Бога нині, і повсякчас, і навіки віків. Амінь!

Архієпископ Чернівецький і Кіцманський Онуфрій

Білим по білому. Ми їхали засніженими Чернівцями до архієпископа Черновицького і Кицьманського Онуфрія. Великий красивий храм, в якому Владика чекав на нас, навіював думки про монументальність та непохитність нашої матінки-церкви.

У просторій та світлій приймальні першим, на що я звернув увагу, була ікона Матері Божої Семистрільної. Мені повіяло таким теплом та затишком від цього образу Богородиці, адже схожа ікона стоїть у мене вдома і через неї я звертаюся до Господа в своїй вранішній та вечірній молитвах. Тому я, наче дитина, просив Владику зробити спільне фото саме на фоні цієї ікони.

Та найважливішим для мене стало те, що архієпископ Онуфрій не тільки почув мене, а скоріше навіть відчув та зрозумів. Він дивився не в очі, а одразу в душу.

Під час «Сповіді» він говорив про мораль. Моральну сторону виховання Нації. Сім’я. Діти. Стосунки з Богом. Історія і сучасність. Минуле і сьогодення. Війна.

Ми чули один одного. Бесіда плинула легко. Щирість та тепло. І нічого зайвого. Складалося відчуття, що люблячі очі Богородиці приязно споглядають за нашим діалогом. Звісно, торкалися і болю. Адже лише зачерствіле серце може залишатися байдужим до тієї біди, якої стало так багато посеред Нації. Віра в Бога, любов до Бога пробуджує в нас соціальну совість, про яку ми забуваємо в буденній метушні, котра похована під гнітом байдужості та розчарувань.

В країні, в якій день починається та закінчується молитвою, не буде чужих, непотрібних дітей, недоглянутих могил, голодних пенсіонерів. Не
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены