Зрозуміло / Понятно
Шановний користувач!
На жаль, ми вимушені закрити цей проект і з 30 листопада 2020 він перестане працювати. Просимо свої вибачення за можливі незручності.

Уважаемый пользователь!
К сожалению, мы вынуждены закрыть этот проект и с 30 ноября 2020 он перестанет работать. Приносим свои извинения за возможные неудобства.
<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге skorpio_52 искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
2
3
4
5
7
8
9
10
14
15
17
18
19
21
22
24
25
26
28
29
31
#

Записи

Воскресенье 20 октября 2019
Сообщение прочтено 28 раз
skorpio_52 | 2019-10-20 13:32:33

Бете, та ніжність, з якою ти звертаєшся до нашої Нації, я ледве стримувався – Олег Володарський

 

Молитва за зцілення

(складена за книгою псалмів)

Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! Всі провини твої Він прощає, всі недуги твої оздоровляє. Від могили життя твоє Він визволяє, Він милістю та милосердям тебе коронує. Господи, вислухай молитву мою, і благання моє нехай дійде до Тебе! Помилуй мене, Господи, – я ж бо слабий, оздоров мене, Господи, бо тремтять мої кості, і душа моя сильно стривожена ... Гине тіло моє й моє серце, та Бог – скеля серця мого й моя доля навіки.

Я в ім’я Господа кличу: О Господи, визволи ж душу мою! Господь милостивий та справедливий, і наш Бог милосердний! Пильнує Господь недосвідчених, – став я недужий, та Він допоможе мені! Вернися, о душе моя, до свого відпочинку, бо Господь робить добре тобі, бо від смерті Ти визволяєш душу мою, від сльози моє око, ногу мою від спотикання. Я ходитиму перед обличчям Господнім на землях живих!

Господь очі живим відкриє, Господь випростовує зігнутих, Господь милує праведних! Господь любить тих, що бояться Його, що надію складають на милість Його! Благословенний. Господь навіки. Амінь!

 

Учасник російсько-української війни, боєць БСП батальону «Донбас» НГУ Микола Приходько, позивний «Бет»

Дуже приємно читати такі листи. Справді, колектив КЗ «Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни» Рівненської обласної ради, що у селищі Клевань, його головний лікар Андрій Бурачик заслуговують на те, щоб про них так схвально відгукувалися пацієнти, до яких вони ставляться з усією душею. Це і їхня велика заслуга у тому, що нині госпіталь — один з кращих в Україні. Пригадався 2003-й, коли тодішній голова Рівненської ОДА Микола Сорока зумів організувати обласну толоку, під час якої найбільш економічно розвинуті підприємства області взялися в порядку шефської допомоги побудувати на території госпіталю 41 котедж й обладнати їх меблями, побутовою технікою.

Ветерани й інваліди війни, які першими їх «випробували», були задоволені, бо у багатоповерховий корпус багатьом, з огляду на поважний вік, важко підніматися. А тут облаштована територія, біля котеджів квітники, дерева, декоративні насадження. Та ще й затишні альтанки, де пацієнти можуть подихати чистим повітрям, почитати періодику, поспілкуватися між собою.

Роки довели, що задум навести лад і доповнити госпіталь котеджним містечком, новими лікувальними корпусами був далекоглядним. Адже нині у госпіталі, який може прийняти одночасно 240 осіб, крім учасників війни, бойових дій, дітей війни з інвалідністю, осіб, прирівняних до них за пільгами, лікуються й отримують медикаментозну, фізико-терапевтичну допомогу і психологічну реабілітацію ще й бійці АТО.

Джерело http://www.golos.com.ua/article/278672 

 
Читать

Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены