<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге DANDI искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Сентябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Суббота 17 августа 2019
Сообщение прочтено 78 раз
DANDI | 2019-08-17 19:14:02

Купляти іноземні речі, чи купляти наші речі в іноземців, все рівно, що допомагати ворогові.
За ті чи інші товари ми голоссуємо грошима. Як що ми віддаєм свої гроші іноземним людям, які не є прихильниками народу з яким живуть. Купляючи іноземні товари за кордоном, чи товари привезені із-за кордону, ми фінансуємо інші народи, щоб вони жили краще, самі при цьому біднішаєм.
Ми шукаємо дешевші, чи кращі товари у іноземців, не думаємо, що тим самим обкрадаємо самі себе, чи позбавляємо майбутнього своїї дітей. Шукаємо вигіднішого, але це те саме, що людина місячну норму зїсть за тиждень, а потім помре з голоду. Так само приїздять іноземці та роблять тут свій бизнес, заробляють гроші на нашому товарі, а потім із заробленими грошима виїжджають до своєї батьківщини з нашими грошима, тим самим створюючі дефіціт грошової маси, що веде до дефляції. Тобто, гроші проходять крізь наші кордони не затримуючись у наших громадян. А ми плачимо де наші пенсії, де достойна платня за процю, ми самі вбиваємо нашу державу своїми власними руками. Олігархи вбивають багато, але їх меньше, остальні люди вбивають по кріхотці, але нас багато, тому ми також винні, що живемо в злиднях.

Пятница 16 августа 2019
Сообщение прочтено 35 раз
DANDI | 2019-08-16 20:45:38

Цікаво спостерігати в колективах соціальні процеси, не тільки людських, а в любих стайних тварин. Люба содціальна група намагається бути яко мога ближче один до одного тому, що тільки в групі є шанс зберегти власне життя. В групі легше захищатся від хижаків, та чим більше особей в групі є шанс не загинути саме зараз.
Тобто робимо висновок в зграї вижити легше. Але, чи наблюдав хтось як веде себе "дружна сімя" голубів, свіней, коней ( це ті тварини за якими я спостерігав). Всередені зграї постійно скубеться, знаходять слабкішого й клюють, гроизуть, чи лягають копитом.
Те саме трапляєтьсяв людській зграї. Приходить нова людина в колектив, до неї (нової людини) ставляться архівічливо, перший час. Потім розпізнавши людину краще, та відвівши їй місце в соціумі, до людини ставляться так, як вона того заслуговує. Як що людина добра, а це означає слабка, по дасть сдачу, до неї ставляться як до слабкого. Якщо людина може й в зуби заціпити, то боже упаси цю людину як небудь зачепити. Ідентичність з тваринним світом просто приголомшений схожістью поведінки тварин та людей.

Среда 14 августа 2019
Сообщение прочтено 39 раз
DANDI | 2019-08-14 20:05:02

Є таке давнє прислів’я: тільки жінка може зробити хлопця чоловіком. Я не маю на увазі тільки статеву складову. Це повна маячня. Не жінка робить хлопця чоловіком, а родина. Діти, будинок, жінка, ці всі складові роблять чоловіка, чоловіком. Відповідальність за дітей, бо це майбутнє родини, за жінку, бо вона мати та вихованка дітей, берегиня родини. Чоловік зобов’язується оберігати, годувати, одягати, захищати свою родину, дивитися, щоб виконувалася дисципліна в домі, та інші речі які дають родині безпеку та достойне життя. А жінка може зробити з хлопця тільки бабія не стриманого в сексі.

Сообщение прочтено 29 раз
DANDI | 2019-08-14 19:19:00

Дивують деякі спостереження, які трапляються в Україні. Приїздять багато іноземців, в основному з східних та південних країн. Можливо у них там, звідки вони приїхали, справи ще гірше ніж у нас, якщо їдуть сюди, бо українці виїжджають з неньки. Але це не саме дивне, дивне що приїжджають не раби, щоб працювати на господаря, приїжджають господарі. Невже в Україні нема господарів, чим ми так кичимось, невже українці країна німих, покірливих, та безініциативних рабів, здатних тільки на те, щоб виконувати чиїсь накази.

Понедельник 12 августа 2019
Сообщение прочтено 34 раз
DANDI | 2019-08-12 20:47:07

Цікавий феномен спостерігався в радянські часи. Ми жили за колючим дротом, були по своєму щасливі та нещасливі, й нас зробили настільки впевненими у власне майбутнє, що ми відчули себе у повній безпеці. Ми не знали страху, та стали настільки сміливими, що забажали більшого. До чого це призвело, бачимо самі. Люди озлидніли, стали заляканими, та вже нічого не вимагають від влади. Бо злидні хочуть тільки одного, щоб їх не чіпали. Такий собі ефект, коли підвішують за шлю, та ти ледь торкаєшся підлоги, розслабишся – задушишся, от й стоїш на носочках й не пікниш.


Пятница 19 июля 2019
Сообщение прочтено 18 раз
DANDI | 2019-07-19 20:38:13
Знову вибори. Знову недолугі людинки сперечаються кого вибрати. Та перебравши всіх кандидатів, розуміють, що до влади знову йдуть покидьки. Тоді людинки починають вибирати серед покидьок, хто з покидьків найменший покидьок, та в результаті серед депутатів знову збираються негідники.
Може вже досі наступати на ті самі граблі, може потрібно змінювати не депутатів, а державну систему?


Воскресенье 17 февраля 2019
Сообщение прочтено 294 раз
DANDI | 2019-02-17 21:44:22

Снова гонка на выживание, снова претенденты на пост Президента пытаются доказать своим олигархам, кто нужнее. Я для себя давно сделал выбор и не хочу быть тем ослом, который делает богатых еще богаче, а бедных еще беднее. Ни один Президент или депутат еще не доказал, что он будет служить государству, каждый севший в кресло гос.чиновника, лишний раз доказал – «воровал и воровать буду». Причем сейчас он и не врут электорату, каждый лезет с программой, типа «газ дешевле», «жизнь богаче» и пр. Газ дешевле, значит есть готовая схема присвоения гос.бюджета, жизнь богаче, так это не для электората, а для них самих. Спасибо за честность сволочи.
Но самое мерзкое, так это патриоты. Эти, б…ь, играют на самом сокровенном чувстве граждан, на преданности родине, на верности своему народу, на защиту граждан и пр. Дорвавшись до кормушки, становятся такими же сволочами, как и те «честные», только мелкими и бездарными. Получая гроши от «честных» немогут даже грамотно распорядтся деньгами, тратят на скотские утехи, на большее мозгов не хватает. Таких олигарх любят тоже, за ними идет безумная толпа и коштуют они гораздо дешевле.
В общем, друзья, не будьте овцами. Не ищте себе барана, который приведет вас на бойню.Четверг 31 января 2019
Сообщение прочтено 182 раз
DANDI | 2019-01-31 23:01:31

Часто смотрю сайты знакомств и стараюсь интуитивно представить, как та или иная женщина будет со мной рядом. Так сказать примеряю одежку на себя. И не могу представить рядом с собой ни одной кандидатуры. Женщины стали настолько очевидны в своих стремлениях, что можно обойтись без свидания.
Не могу уговорить себя пригласить на свидание ни одной кандидатуры. Все это похоже на самообман. Свидание, цветы, ресторан, такси, приглашение домой, секс, извинения и прощания. Такой сложный сюжет, только для того, чтобы удовлетворить свои животные инстинкты. По-моему гораздо проще выглядит сюжет с проституткой: свидание и секс. Обходится гораздо быстрее и дешевле, мы экономим сразу время и деньги. И главное экономим свой интеллект, экономя совесть на самообман и неестественные воздыхания.
В сущности, чего хочет женщина: защиты и денег. Чего хочет мужчина: только секса. Мужчина может самостоятельно обеспечить себя всем необходимым, деньгами, приготовлением пищи, стиркой. Он просто делегирует эти несложные функции женщинам, чтобы хоть как-то оправдать дороговизну пребывания женщины в жилище мужчины. Жаль, что мужчина позволяет женщины думать, что ее пребывание в жилище так необходимо.

Четверг 17 мая 2018
Сообщение прочтено 103 раз
DANDI | 2018-05-17 19:53:59

Хотів написати про Ррсійські ЗМІ, про Киселева, Соловьева, про те погано живуть в сусідніх країнах та як добре у власній державі. Та як тільки я почав писати та обмірковувати як краще жити у власній країні та як погано в сусідній, до мене завітала думка. А в чому власне різниця? Чим краще моя країна лише тим, що я в неї живу. Так це вагомий аргумент, але далі аргументи закінчуються.
В країні безробіття, мізерні зарплати, високі тарифи, кримінальна влада, свавілля правоохоронців та інше. Але в ЗМІ говорять «як добре що ми живемо в такій чудовій країні, могло бути й гірше при комунізмі було набагато гірше». Чому гірше не зрозуміло. У простих людей була стабільна робота та платня, достойна пенсія, мед. обслуговування безкоштовне та якісне, дешеві ліки, розвинена інфраструктура для відпочинку від дитячих садків до санаторіїв. В загалі все було як в раю. Але кого не спросиш, навіть тих хто жив при совку, а зараз живе на жебрацьку подачку, й ті кажуть що було гірше, бо зараз більше серіалів.
Все негативне що трапляється на теренах України, подається в ЗМІ, таким чино, що народу це весело, це таке собі політичне шоу. Депутат це взагалі цирк на дроті, там є й клоуни, й класичні артисти, спортсмени, наркомани та просто ідіоти. Й народу від цього весело та смішно. Байдуже, що грошей нема, зате яка весела публіка керує державою.
Виходить у народу гроші не на першому плані, головне щоб було весело, більше серіалів, чим дурніших, тим цікавіше, більше танців. Більше невдах, з них зроблять таланти, більше політичних шоу, без зупинку двадцять чотири години на добу, головне щоб було весело. Щоб народ не зміг отямитися від труднощів, та негараздів. Більше свят, парадів, фейерверків, більше помпезності та ходи. Більше бійок між поліціянтами та тітушками. Нам нам мало горя, нам потрібно більше веселості та безглуздя.
1234Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены