<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге DANDI искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
#

Записи

Воскресенье 2 февраля 2020
Сообщение прочтено 45 раз
DANDI | 2020-02-02 19:01:26

Мало того, что менеджеры ходят как сонные курицы, что ни спросишь ничего не знают, никто не обучает их каким товаром они торгуют, чем можно заменить тот или иной товар на аналогичный, так еще и хамство на каждом шагу.
Потерял карточку клиента от Эпицентр. На кассе сказали подойдете к администратору и вам выдадут другую карточку.
Так я и сделал. В окошке «Администратор» сидит белокурая курица в наморднике (медицинская повязка» и начинает фыркать: что за карточка, зачем карточка, как вы потеряли и прочую лабуду. Что то начинаешь спрашивать фыркает, показывает свой гонор, мол она тут самая главная, а покупатели все гавно по сравнению с ней.
Я конечно ответил ей как подобает, то есть по-французки на рязанском наречии, швырнул анкету и стал уходить. Так меня дверные псы остановили, стали вопросы задавать, мол почему зачем, как вы могли и прочее. Отослал и эту свору к белокурой курице в окошке «Администратор».
Так вот я задаю себе вопрос: какого черта я, за свои деньги, должен выслушивать хамство со стороны кого бы то ни было. Когда мы, простые граждане начнем уважать, прежде всего себя, перестать лебезить перед хамами и теми кто обладает хоть какой то привилегией или властью. Пока каждый человек не начнет отстаивать свои права, пока в каждом не проснется его человеческое достоинство, мы так и будет рабами каждого проходимца и негодяя.

Понедельник 16 декабря 2019
Сообщение прочтено 74 раз
DANDI | 2019-12-16 19:32:04
А хтось взагалі замислювався, навіщо нам держава?
Наприклад, я доросла людина, яка працює, надаю послуги людям; за це я отримую плату за свої послуги. Щоб вижити я мушу працювати, я мушу бути корисним для суспільства. Так само люди, яким я надаю послуги надають послуги мені. Хтось шиє, хтось пре, хтось випікає хліб. Таким чином ми співіснуємо. Ми існуємо тільки тому, що можемо бути корисними для свого оточення. Навіть крадії надають послуги тим, хто недбало ставиться до свого майна.
Але я не можу зрозуміти до чого тут державні установи. Держава в особі держслужбовці вимагають від мене сплачувати їм податки, за послуги яких я не потребую. Якщо я не буду сплачувати податки інші держслужбовці прийдуть до мене зі зброєю та віднімуть моє майно, а можливо й свободу. Теж саме ми бачили у дев'яності роки від кримінальних елементів. То виходить, що держава, в особі держслужбовців є ті самі "братки" з лихих дев'яностих.
Якщо братки дуже нахабніли, я міг позвати до себе кума взяти зброю та захиститися від них, від братків у погонах я так зробити не можу, бо вони передбачувано заборонили мені боронитися від свавілля, так званої влади.
Виходить держава це й є справжнісіньке кримінальне угрупування, при чому настільки жорстоке, що спасу від них немає.
Вторник 29 октября 2019
Сообщение прочтено 24 раз
DANDI | 2019-10-29 21:11:09

Був час, в молоді роки, сидів на наркоті, коловся опіумом з маковиння. Сидів на системі, хто розуміє про що я, була й ломка. Роки були молоді, тому кожен грішив як міг. Але коли зрозумів, що це шлях в нікуди, та що крім загубленого здоров'я та майбутнього це не принесе, "зпригнув" з наркоти, як важко це не було.
Але зараз в літньому віці хочу кинути палити, та що за дивина, не можу, як я тільки не намагався, перепробував різні системи, та все без результату.
Тому виникає цілком слушне запитання, так що таке наркотики, проти яких так ретельно бореться влада всіх країн? Це опіум, маріхуана, чи все ж таки цигарки та алкоголь?

Пятница 11 октября 2019
Сообщение прочтено 231 раз
DANDI | 2019-10-11 19:15:51

Від прес-конференції не чекав щось надзвичайного, але трохи почув маячню від Зе. Річ йшла про ринок азартної гри. На питання, чи буде впроваджуватися ринок азартної гри, Зе відповів щось подібне: "Ми будемо розвивати бізнес у п'ятизіркових готелях, ми не можемо допустити, щоб проста людина, витрачала свої невеликі, останні гроші на ігрові автомати". Мається на увазі, що азартна гра привілея тільки еліти, бідло не може допускатися до вищого світу. Зе вважає, що бидло настільки тупе та безмозге, що не може відповідати за власні вчинки. Є ми, еліта, та є безмозге стадо вівців, якими потрібно керувати.

Суббота 17 августа 2019
Сообщение прочтено 93 раз
DANDI | 2019-08-17 19:14:02

Купляти іноземні речі, чи купляти наші речі в іноземців, все рівно, що допомагати ворогові.
За ті чи інші товари ми голоссуємо грошима. Як що ми віддаєм свої гроші іноземним людям, які не є прихильниками народу з яким живуть. Купляючи іноземні товари за кордоном, чи товари привезені із-за кордону, ми фінансуємо інші народи, щоб вони жили краще, самі при цьому біднішаєм.
Ми шукаємо дешевші, чи кращі товари у іноземців, не думаємо, що тим самим обкрадаємо самі себе, чи позбавляємо майбутнього своїї дітей. Шукаємо вигіднішого, але це те саме, що людина місячну норму зїсть за тиждень, а потім помре з голоду. Так само приїздять іноземці та роблять тут свій бизнес, заробляють гроші на нашому товарі, а потім із заробленими грошима виїжджають до своєї батьківщини з нашими грошима, тим самим створюючі дефіціт грошової маси, що веде до дефляції. Тобто, гроші проходять крізь наші кордони не затримуючись у наших громадян. А ми плачимо де наші пенсії, де достойна платня за процю, ми самі вбиваємо нашу державу своїми власними руками. Олігархи вбивають багато, але їх меньше, остальні люди вбивають по кріхотці, але нас багато, тому ми також винні, що живемо в злиднях.

Пятница 16 августа 2019
Сообщение прочтено 37 раз
DANDI | 2019-08-16 20:45:38

Цікаво спостерігати в колективах соціальні процеси, не тільки людських, а в любих стайних тварин. Люба содціальна група намагається бути яко мога ближче один до одного тому, що тільки в групі є шанс зберегти власне життя. В групі легше захищатся від хижаків, та чим більше особей в групі є шанс не загинути саме зараз.
Тобто робимо висновок в зграї вижити легше. Але, чи наблюдав хтось як веде себе "дружна сімя" голубів, свіней, коней ( це ті тварини за якими я спостерігав). Всередені зграї постійно скубеться, знаходять слабкішого й клюють, гроизуть, чи лягають копитом.
Те саме трапляєтьсяв людській зграї. Приходить нова людина в колектив, до неї (нової людини) ставляться архівічливо, перший час. Потім розпізнавши людину краще, та відвівши їй місце в соціумі, до людини ставляться так, як вона того заслуговує. Як що людина добра, а це означає слабка, по дасть сдачу, до неї ставляться як до слабкого. Якщо людина може й в зуби заціпити, то боже упаси цю людину як небудь зачепити. Ідентичність з тваринним світом просто приголомшений схожістью поведінки тварин та людей.

Среда 14 августа 2019
Сообщение прочтено 44 раз
DANDI | 2019-08-14 20:05:02

Є таке давнє прислів’я: тільки жінка може зробити хлопця чоловіком. Я не маю на увазі тільки статеву складову. Це повна маячня. Не жінка робить хлопця чоловіком, а родина. Діти, будинок, жінка, ці всі складові роблять чоловіка, чоловіком. Відповідальність за дітей, бо це майбутнє родини, за жінку, бо вона мати та вихованка дітей, берегиня родини. Чоловік зобов’язується оберігати, годувати, одягати, захищати свою родину, дивитися, щоб виконувалася дисципліна в домі, та інші речі які дають родині безпеку та достойне життя. А жінка може зробити з хлопця тільки бабія не стриманого в сексі.

Сообщение прочтено 32 раз
DANDI | 2019-08-14 19:19:00

Дивують деякі спостереження, які трапляються в Україні. Приїздять багато іноземців, в основному з східних та південних країн. Можливо у них там, звідки вони приїхали, справи ще гірше ніж у нас, якщо їдуть сюди, бо українці виїжджають з неньки. Але це не саме дивне, дивне що приїжджають не раби, щоб працювати на господаря, приїжджають господарі. Невже в Україні нема господарів, чим ми так кичимось, невже українці країна німих, покірливих, та безініциативних рабів, здатних тільки на те, щоб виконувати чиїсь накази.

Понедельник 12 августа 2019
Сообщение прочтено 39 раз
DANDI | 2019-08-12 20:47:07

Цікавий феномен спостерігався в радянські часи. Ми жили за колючим дротом, були по своєму щасливі та нещасливі, й нас зробили настільки впевненими у власне майбутнє, що ми відчули себе у повній безпеці. Ми не знали страху, та стали настільки сміливими, що забажали більшого. До чого це призвело, бачимо самі. Люди озлидніли, стали заляканими, та вже нічого не вимагають від влади. Бо злидні хочуть тільки одного, щоб їх не чіпали. Такий собі ефект, коли підвішують за шлю, та ти ледь торкаєшся підлоги, розслабишся – задушишся, от й стоїш на носочках й не пікниш.


12345Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены