<МЕТА> - Україна | Блоги | Русский
<META> - Україна
Інтернет
Реєстр
Новини
Реферати
Товари
Блоги
шукати у блозі Dandy шукати в постах/коментарях користувача
Авторизація
Логiн:
Пароль:
 
#

Календар

 Вересень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Вівторок 15 вересня 2020
Повідомлення прочитано 19 раз
slavuk61 | 2020-09-15 19:34:44

Про молодих та неосвічених ми кажемо "зелений". Про дорослих та неосвічених ми кажемо і"діот". А якщо людина немолода, неосвічена та ще й поводиться як мала дитина. Вчені вивели новий вид у кваліфікації людин и: "З Е Д І О Т".  Цікаво чи приживеться така назва в кваліфікації.

Понеділок 24 серпня 2020
Повідомлення прочитано 201 раз
slavuk61 | 2020-08-24 10:01:09

Події в Беларусі привернуло увагу багатьох людей в різних країнах. Але, як на мене, свідомі українці вбачають в цій події трошки більше, бо таку саму ситуацію ми вже пережили під час помаранчевих подій, Майдану то що. Ті ж самі протести, ті ж самі гасла, той самий сценарій. Тому українцям (свідомим звісно) не треба бути віщунами, щоб передбачити, що буде далі. А буде теж саме, що й в Украні: закриття підприємств, знищення медицини, освіти, високі тарифи, борги перед МВФ.
Лукашенко, звісно не янгол, але добрий господар, й порядок в своїй державі тримав справно. Щоб утриматися на кріслі він робив все, щоб не допустити незадоволення мас. Про що не скажеш про нашу (не люблю цього слова) ВЛАДУ. У наших можновладців інше завдання: прийти, продати трошки України, вчасно втекти.
Тому, на мій погляд, прийшов саме той час, коли зеленій чумі пора змитися, а Лукашенко може прийти навести порядок в нашому хаосі.


Субота 22 серпня 2020
Повідомлення прочитано 295 раз
slavuk61 | 2020-08-22 12:59:56

Не розумію, чому така давня та потужна культура та літопис ніяк не впливає на сучасного українця. Наприклад наші поважні ссусіди росіяни навпаки, якого б походження вони не були вони пишаються російською історією, та піснями на кшалт " валенки-валенки". Любий армянин, чи берят скаже з повагою" я русский".

В Україїні навпаки, українець народжується комплексом меньшовартості. Й ми хочемо достойного життя. Як казав один відомий політик, спочатку створюється потужний народ, а потім потужний народ створює потужну державу.

Неділя 26 липня 2020
Повідомлення прочитано 24 раз
slavuk61 | 2020-07-26 11:41:33

Роботи

    Дивився один фантастичне кіно про штучний інтелект, немає значення що за кіно, але на мене нахлинули думки. Штучний інтелект створюють "за образом" людини, як найкращого відомого людству інтелекту. Роботу задають параметри, що він може робити, а чого не може, задають функцію аналізу події та зворотній зв'язок, що трапилося з певного вчинку (на жаль не кожна людина володіє можливостями синтезу та аналізу).
    Але хочеться загострити увагу на іншому, виховання людини та робота майже однакове по принципу. Й в робота, й в людину треба закласти певний базовий набір сигналів, на які той кого навчають повинен реагувати в певному порядку. Зазвичай це стандартны ситуації та стандартні реакції. В давні часи той хто навчає була спільнота, потім цар, потім релігія, партія та інші інститути які володіли знаннями та силою. Зверніть увагу, в давні часи норму поведінки установлювало суспільство, це були рід, племя, громада, спільнота. Сам колектив людей, на рівних засадах, створювали собі закони, тобто норму поведінки в спільноті, по яких мала жити громада. Спірні моменти вирішували найстаріші люди які обладали велики життєвим досвітом та знали чим може закінчитися той чи інший випадок.
    Тільки з приходом сильного роду, а фактично мафії, стали нав'язували людству ті норми поведінки, які були вигідні царям. Згодом підключилися релігійні організації та каральна система.
    Робимо висновки: людина такий же робот. Все залежить від того яку інформацію заклали в неї, суспільство, держава, політичні чи релігійні організації.
Людину можуть зробити рабом, вбивцею, садистом, чи Богом, залежить від того який програмний продукт людина має в собі.
    Тому будемо розумними, обираємо для себе таку інформацію, яка буде корисна особисто для мене, для суспільства, для світу в цілому.
https://sergiyslavuk.blogspot.com/
Пошук:
ІнформаціяСпілкуванняБізнесДозвілля
додати сайт | реклама на порталі | контекстна реклама | контакти Copyright © 1998-2010 <META> Усі права захищені