<МЕТА> - Украина | Блоги | Українська
<META> - Украина
Интернет
Реестр
Новости
Рефераты
Товары
Блоги
искать в блоге Socialist Party of Ukraine искать в постах/комментариях пользователя
Авторизация
Логин:
Пароль:
 
#

Календарь

 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
2
3
4
6
8
9
10
11
12
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
#

Записи

Среда 14 ноября 2018

Вартість проїзду в громадському транспорті Полтави до кінця року зросте, всупереч обіцянкам нардепа С.Капліна, який незаконно захопив владу в місті, повідомив голова Полтавської облорганізації СПУ Сергій Чередниченко.

«Обіцянки С.Капліна і його команди, які незаконно прийшли до влади, не підвищувати тарифи на транспорт - це брехня і популізм. Ці заяви були лише для того, щоб захопити владу. До нового року вартість проїзду зросте. Відповідне рішення буде розглянуто 21 листопада на засіданні міськвиконкому», - повідомив він.

За словами С.Чередніченко, перевізники вже відмовляються працювати за чинним тарифом і не виходять на маршрути.

«14 листопада в місті був колапс. Люди не могли дістатися на роботу, на зупинках стояли по 200-300 чоловік», - зазначив глава облорганізації.

Як повідомлялося, з 1 жовтня перевізники повернулися до старого тарифу в 4 грн. Після цього окремі «дрібні» перевізники оголосили страйк проти повернення до старого тарифу, адже в їх рівня не доходила компенсація за перевезення пільговиків. Після протестів транспортний відділ почав укладати з ними тимчасові договори напряму.

Відсутність опалення в містах України, несвоєчасний початок опалювального сезону та інші проблеми тепло-енергетичної сфери викликані монополією окремих компаній, вважає голова політради Соціалістичної партії України Віктор Слиш.

«У нас немає порядку і дисципліни. Країна і, зокрема, газовий сектор у нас неконтрольовані. Як би не було, всі підкоряються «Нафтогазу». В першу чергу необхідно націоналізувати стратегічні об'єкти і демонополізувати ринок. Потрібно запросити компанії, які здатні забезпечити здорову конкуренцію на ринку і тоді будуть справедливі тарифи на все, в тому числі і газ», - сказав він в ефірі телеканалу «Еспрессо».

На думку В.Слиша, необхідно також істотно скоротити кількість членів Кабінету Міністрів, що сприятиме децентралізації влади.

«Кабмін сьогодні недалекоглядний. Вони не можуть планувати більше, ніж на рік вперед, а так наша економіка ніколи не підніметься. Сьогодні Кабмін передає повноваження місцевим органам, проте за Конституцією цього бути не повинно. Зокрема, це стосується погашення заборгованості перед теплопостачальними компаніями або ж компенсації коштів після підвищення тарифів в середині бюджетного року», - підкреслив глава політради.

Він також додав, що бюджет, який планують прийняти 22 листопада, також буде «нікчемний», а постійне внесення змін до нього спричинить проблеми для малого і середнього підприємництва.

«Постійно змінюючи бюджет, стабільності в країні не буде», - підсумував В.Слиш.

Як повідомлялося, в Смілі, Шепетівці, Кривий Розі, Херсоні та інших населених пунктах введено надзвичайний стан через відсутність опалення. Деякі навчальні заклади закриті на невизначений час. Без тепла залишаються житлові будинки, лікарні, дитячі сади і школи.

Вторник 13 ноября 2018

Держава зобов'язана створити комфортні умови життя для всіх громадян і в тому числі для людей, у яких є проблеми із зором і слухом, вважає голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті.

«... Держава зобов'язана створити такі умови, в яких комфортно буде жити всім. Особливо людям, у яких є проблеми із зором і слухом. Ми зобов'язані розробити державні програми підтримки для таких людей», - написав він на своїй Facebook-сторінці.

Політик повідомив, що Соцпартія має намір провести відповідний форум і докласти максимум зусиль для вирішення проблем сліпих і глухих.

«Найближчим часом за підтримки СПУ пройде форум з питань людей з проблемами зору і слуху. Ми будемо боротися за їх права. Ми змусимо владу прозріти і почути нарешті проблеми сотень тисяч українців», - підкреслив І.Кива

Голова СПУ додав, що всі громадяни мають рівні права на гідне життя.

«Вони (сліпі - ред.) Не повинні бути викинуті на узбіччя життя, як це відбувається зараз. Вони не повинні просити і намагатися хоч якось звернути на себе увагу. Вони мають право на гідне життя, на можливість заробляти», - зазначив він.

Як повідомлялося, представник товариства слабочуючих Херсонської області Таран Ольга і голова профспілки Херсонського УТОС Обертайло Владислав призначені радниками глави Соціалістичної партії України.

 13 листопада у всьому світі відзначають Міжнародний день сліпих.
Среда 7 ноября 2018

Створення нових органів контролю, зокрема Національного антикорупційного бюро та Національного агентства протидії корупції, не знижують шахрайство в країні, а навпаки породжують, і спустошують держбюджет, вважає глава Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті.

«Після створення НАЗК і НАБУ хіба рівень корупції знизився? Можна скільки завгодно створювати органів, але поки не працює закон, судова система, це будуть тільки додаткові «двері», куди потрібно занести хабар», - сказав він в ефірі телеканалу «112».

Політик підкреслив, що зараз на створення нових установ нагляду нібито для боротьби корупцією витрачаються бюджетні кошти, які могли б бути спрямовані на вирішення інших актуальних проблем.

«Витрачаються величезні гроші з держбюджету, які могли б піти на медичне забезпечення, освіту, виплату пенсій», - зазначив він.

На думку І.Киви, всьому виною відсутність закону і системи покарання за злочини.

«Ми будуємо державну машину, але основа гнила. Необхідно змінити суть. Є суд, прокуратура і поліція - цього достатньо щоб знищити злочинність, корупцію, якщо її не очолювати», - підсумував він.

Понедельник 5 ноября 2018

Якщо «Укрпошта» припинить доставку пенсій та ліквідує тисячі відділень, це стане черговим етапом геноциду українського народу з боку влади, заявив голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті партії.

«Масова ліквідація сільських поштових відділень – це ще одна афера сьогоднішньої влади. Вони придумали, як можна законно обдурити, обікрасти український народ», - сказав він в прямому ефірі телеканала «NewsOne».

На думку політика, люди в селах позбавлені уваги і підтримки з боку влади та в цілому сільське населення поступово вимирає.

 «Спочатку вони провели медичну реформу і зробили з українських сіл резервації, в яких помирають люди. Медичне обслуговування там давним-давно припинилося. Тому що один доктор на 10 сіл і 18 тисяч осіб – це нереальна ситуація. Вже практично і нікому на сьогоднішній день носити ці пенсії. Це питання геноциду українського народу», — зазначив голова СПУ.

Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» оголосило, що 1 січня 2019 року компанія закриє приблизно 7 тисяч стаціонарних відділень, перестане доставляти пенсії та значно скоротить частину персоналу.

Сообщение прочтено 23 раз
Socialist Party | 2018-11-05 16:57:28

Невідомі 4 листопада напали на офіс Соціалістичної партії України у Львові, повідомив голова обласної організації СПУ Богдан Кобрин.

«На львівський офіс напали невідомі. Розгромили все: облили фарбою фасад, зламали двері, вікна, жалюзі, обірвали табличку. На щастя, співробітників в офісі не було, постраждалих немає», - зазначив він.

Як уточнив глава облорганізації, робота офісу припинена. Наразізаяву про напад зареєстровано в поліції, проводяться слідчі дії, підозрювані поки не встановлені.

«Це можуть бути і конкуренти. Адже ми знаємо, яка у нас і місцева влада, і обласна ... І взагалі ситуація в країні. Однак на нашу діяльність це не вплине. Навіть навпаки стимулюватиме бути більш активними. Ми не будемо опускати руки, будемо продовжувати боротися з цим злом», - підкреслив Б.Кобрин.

Полтавські соціалісти почали безстрокову акцію для наведення порядку в місті та вирішення проблемних питань, в тому числі пільгового проїзду в громадському транспорті, повідомив голова Полтавської обласної організації СПУ Сергій Чередніченко на своїй сторінці в Facebook.

«Сьогодні ми починаємо нашу безстрокову акцію. Ми вимагаємо реформування транспортної системи міста, в тому числі вирішити проблему з пільговиками та перевізниками. Також відкритої роботи Полтавської міськради», - зазначив він.

Крім того, СПУ вимагає прозорості при призначенні на посади у виконавчі органи.

«Нам обіцяли, що будуть конкурси, все буде відкрито, проте на сьогоднішній день цього немає. Соцпартія вимагає відкриті призначення на посади в Полтавській міськраді», - підкреслив С.Чередніченко.

Він також додав, що сьогодні СПУ звернулася до профільного заступника Олексія Чепурко і знову вказала на порушення законодавства в транспортній сфері. При цьому Олександр Шамота не вийшов і захотів спілкуватися.

Полтавські соціалісти розмістили свої вимоги біля міськради. Крім того, в місті в якості нагадування транслюватимуть обіцянки чиновників, які до цих пір не виконані.

«Ми записали всі висловлювання популістів Каплина, Удовиченко, Шамоти. Все, що вони обіцяли і не зробили. Щоб нагадати людям», - сказав він.

Як повідомлялося, перевізники в Полтаві 16 жовтня провели акцію протесту біля стін міської ради і вимагали вирішити питання пільгового проїзду.

Крім того в середині вересня в Полтаві відбулася спроба відсторонення від посади мера Полтави А.Мамая і зміщення з поста секретаря міської ради О.Деркач. Соціалістична партія бачить в цьому початок кампанії Адміністрації президента по фальсифікації майбутніх парламентських і президентських виборів.

Четверг 1 ноября 2018

Народ України бідніє, країна змушена просити нові кредити у МВФ для покриття попередніх боргів, а чиновники збільшують свої доходи і статки, заявив голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті.

«Народу нема за що жити і нічим годувати дітей. З такими зарплатами і пенсіями українці скоро зникнуть як нація. При цьому чиновники продовжують наживатися і збільшувати своїх доходи», - сказав він в ефірі телеканалу «112».

Політик підкреслив, що народні депутати змушують Україну брати нові кредити МВФ, для погашення раніше взятих боргів, а українців «вимолювати» субсидії, що мати можливість «хоч якось прожити».

«Все кредити, які Україна отримує від МВФ йдуть на погашення раніше взятих боргів, а не використовуються для відновлення економіки країни. Субсидії сьогодні - це приниження! Це подачка, яка нібито повинна допомогти людям вижити, лише відбирає у них честь. Субсидії доводиться вимолювати на колінах», - зазначив І.Кива.

На його думку, українські чиновники користуються безкарністю і відсутністю судової системи в країні.

«Вони (представники влади - ред.) продовжують покривати діяльність публічних будинків, грального бізнесу і за рахунок цього збагачуватися. Вони не бояться необґрунтовано підвищувати тарифи на комунальні послуги, проїзд, відбираючи у людей останні гроші. Тому що немає закону і немає страху перед покаранням за скоєні злочини», - підсумував голова СПУ.
Среда 31 октября 2018

Стратегічні інфраструктурні об'єкти повинні бути націоналізовані і працювати на зміцнення та наповнення бюджету України, вважає голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті.

«Стратегічні підприємства в Україні сьогодні належать окремим чиновникам і наповнюють їх кишені, проте повинні поповнювати бюджет країни. Необхідно провести націоналізацію таких об'єктів, а також переглянути – умови, на яких раніше були приватизовані інші інфраструктурні об'єкти», – сказав голова Соціалістичної партії України Ілля Кива в ефірі телеканалу «112».

За його словами, націоналізація дозволить зміцнити економіку країни, встановити справедливі тарифи на комунальні послуги, а також дасть робочі місця українцям.

«Влада знищила українську промисловість, сільськогосподарський сектор, люди втратили робочі місця. Газові свердловини, обленерго, надра – повинні належати народу. Тому в керівництві стратегічних об'єктів повинні бути люди, які зможуть організувати їх роботу на благо народу і країни», – підкреслив голова СПУ.

І.Кива нагадав, що Україна видобуває великі обсяги газу, які можуть покрити, «якщо не повністю, то хоча б більшу частину потреб країни», а також сформувати справедливі тарифи для населення.

Вторник 30 октября 2018

Активісти сьогодні перестали нести свою основну ідею – захист суспільства, і перетворюються в вимагачів, заявив голова Соціалістичної партії України Ілля Кива, повідомляє прес-служба СПУ на офіційному сайті.

«Сьогодні створюються громадські організації, структури з гучними назвами, але їх діяльність зводиться до того, щоб створити проблему, а потім, вирішивши її, отримати гроші. Активісти перетворюються на вимагачів», - сказав він в ефірі телеканалу «Еспрессо».

Він також підкреслив, що активісти повинні мати роботу і платити податки державі.

«Активіст - це не професія, а соціальна позиція щодо суспільства, держави. Це не повинно бути заробітком, але сьогодні стає прибутковим бізнесом», - зазначив він.

Коментуючи частівипадки нападів на активістів в Україні, І.Кива підкреслив, що виною того, що відбувається є відсутність чинного закону і повноцінної системи покарання.

«Безкарність призводить до таких ситуацій, до падіння моралі. У нас немає закону «залізної руки» - це основна проблема», - сказав він.

123Вперед | Указать страницу
Поиск:
ИнформацияОбщениеБизнесДосуг
добавить сайт | реклама на портале | контекстная реклама | контакты Copyright © 1998-2010 <META> Все права защищены