Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
3
6
11
12
16
24
28
29
30
31


Суббота 1 августа 2020
Сообщение прочтено 64 раз

Аналізуємо.

На один комент дав дві  відповіді. Навіщо? А щоб показати себе не лохом.

Привітав  коханих  камрадів. Цей лох кого привітав? Українців? Ні,  звичайно. Німців  і поляків,  які у свій час знищували євреїв і слов,ян.

Він мешкає в Україні. А полуницю де збираєш? Лох ти український. Де збираєш полуницю, на кого працюєш?

Після майдана пройшло 6 років, Клекіте. Не 30, а 6. Лохи з,явилися після майдану, звиилиною однію, та пошивили! І з,явилися під аплодисменти США. Під аплодисменти і таких, як ти, тут понаставляли жандармами.

До вподоби  - пишеться окремо. Якщо не знаєш, то нічого учити когось тут. А Президент пишеться так, як я написав, а не зневажливе "приЗедент". Це неповага до усіх громадян України, до Конституції. Це є твоє справжнє потворне лице! 73% чи 23%, яка різниця.  Шість років тому демократію тут убили такі одномозглі, як ти. Тому при вбитій демократії ті відсотки уже до лампочки, чи самодур до влади,  чи шут. Алодисменти від США дістануться без різниці жополизам.

"І лише 2% не лохи". Ось твоє справжнє лице, Клекіте. Бо якраз оті 2% є уроди цього суспільства! Які не за мир, не за економічне відродження з сусідом. Ви за убивство України! А прикриваєшся тут мовою.

Кому ти визначення хочеш дати? Визначення  тобі, і подібним повинні дати. Ви зло для України!  Ви - одномозгла злоякісна сектанська пухлина!