Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
19
24
25
27


Суббота 2 февраля 2019
Сообщение прочтено 117 раз

і якщо вже задавати питання, то  ось і питання.

Станом на сьогодні документи на реєстацію в кандидати на Президента подали 61 особа, крім Порошенка. Ну, скромна людина, що тут скажеш. І грошей мабуть таких немає, 2,5 млн гривень. Завтра позиче у Трампа, чи Болтона, чи Волкера і зразу викриє усіх тих зареєстрованих, а де це ви в бідній країні моїй грошей стільки назбирали? А ну, признавайтесь. І всі голови поопускають. А Президент на коні з шоколадно-червоним відтінком в Президенти. Боже збав, яка тут критика. "Демократія" та й годі.

Та й за що переживати? За бідну неньку? Через одного бідного, вибачте, неблагополучного, у кожного мабуть уже 2,5 млн є. Переживати, що я наварив борщу з кислої капусти і порібренок, а кандидати давно перейшли на європейське? Французські жаби їдять і п,ють Баварське пиво?

Щось обірвалося в мене переживати. Не бачу я жодного з тими двома з половиною мілліонами, щоб хтось з них переживав за Україну. Не бачу!

Бо є взірець, та він не в цій країні народився (я писав про нього). У якого з розумом з,явилися 2,5 млн, і який:

- розуміє, що ті гроші від людей, що поряд;

- а якщо ті гроші від людей, що поряд і вони бідують, то треба їм допомогти;

- допомогти роботою з новими умовами праці;

- вкладати ті гроші в соціальні потреби людей;

- і коли йти на відповідальну посаду, то щоб ті люди сказали: ось наш кандидат, він за нас переживає не на словах, а на ділі. Він все робить, щоб ми жили краще!

Покажіть мені таку кандидатуру.    


Комментарии (1)