Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
5
6
7
8
9
10
11
15
16
17
18
19
21
23
24
25


Четверг 4 апреля 2019
Сообщение прочтено 137 раз

Відповідь має бути однозначна - в Європі.

Але дочитайте до кінця.

Росія відстає, і Україна відстає. Це доказуємо. 

Але робити висновок, хоча би по тепловозам (по іншій продукції делітанти "свідомо" або спеціалісти навмисно в угоду тим, кому це треба), треба йти в Європу - я вже називав, як це називається. Можна було б з усім погодитися, якщо наші залізниці були однакової протяжності, однакової перевізності по структурі виробництва. Вони різні. Тому і тепловози мають бути різні! Тому і тепловози СНД відрізняються від європейських. Для порівняння європейський тепловоз Class і наші луганські 2ТЕ116 (були), чи російькі нові 2ТЕ25А. Там, де я працюю, наш (луганський) може тягти 5500т, а європейський візьме тільки 3000т. Американський тепловоз  ТЕ33А, що закупили, більш потужний, ніж європейський, але йому далеко до СНД-вського, бере 4200т. 

Вважаю, що Казахстан зробив велику помилку, заключивши договір  з американською компанією GE Transportation на виробництво тепловозів ТЕ33А. Але казахстанці ту помилку виправили, бо ті тепловози пристосували для пасажирських поїздів за іншою схемою тягової передачі. Для пасажирських поїздів такий тепловоз повністю себе оправдовує. У казахстанців завод, і вони можуть робити пасажирські ТЕ33А, і де треба за структурою виробництва вантажні ТЕ33А. Ми ж закупили тільки вантажні, і тепер лікті кусаємо. Та влада вам говорить інше - лицемірне! А що інше вона може сказати, якщо американці тут свою політику провадять.

Можна було би детальніше, але і цього поки що досить. Бо якщо вже в Європу, то треба не сировину возити, а технологічну продукцію тими тепловозами, що закупили. А ми возимо зовсім інше, втративши технології, що були.

А ось вам російський красень 2ТЕ25А, куди тому європейскому чи американському (подібні тепловози 2ТЕ116У починав випускати і Луганський завод, у тому регіоні, що обізвав депресійним натовп 2013р):


і не політик наш, а європейський спеціаліст оцінює:
Комментарии (6)