Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Март 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
2
3
6
7
11
12
14
15
18
19
20
21
23
24
29
31


Среда 25 марта 2020
Сообщение прочтено 92 раз

Люди ходять по вулиці в скляних (пластикових) скафандрах. Ну, марсіани, яких описували в 50-х роках 20-о  сторіччя. На тих скафандрах антени для мобільного зв,язку. А в кого гроші, то той придбав від італійської фірми "Маскишолі" ще й вмикаємий екран перед очима. Якщо зараз смартфон в кишені, а в вухах наушніки, то той скафандр майбутнього буде оснащений балончиком з киснем в кишені...

І люди-земляни уже не земляни. Це підозрілі один до одного особи: а може напроти хворий якимсь вірусом; а може щось він там хоче... В магазин без того скафандру не впустять, в театр не впустять, та нікуди не впустять.

Таке собі фентезі, яке розпочинається сьогодні...

І будуть в школах історію вивчати, а діти в скафандрах там будуть сидіти і дивуватися, як то можна було пити газовану воду з однієї склянки, та ще й у той рік, як Європа всередены 70-х запримітила новий штам грипу (до речі, добре пам,,ятаю той штам, і пісню Висоцького ви чули про той вірус. Але маразму не було. В школу ми ходили, навіть якщо до десяти учнів класу хворіло. Та й вчителі з розумінням ставилися. Були роз,яснювальні заходи, якщо хтось пам,ятає. А головне, лікарі тоді лікували безкоштовно, мовчки і без паніки, а не шукали способи спекулятивної (заборонної) наживи, і не було маразматичних "предпісаній" зверху: цього лікувати, а цього ні...,  і міліція не пугала людей штрафами )

Дмво та й годі. І сум від подібного "цивілізованого" розвитку...