Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Октябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
3
4
5
6
7
8
9
10
11
13
14
15
18
20
21
23
24
26
28
29
30
31


Пятница 25 октября 2019
stebur2008 | 2019-10-25 19:04:44 Про "совок"
Сообщение прочтено 65 раз

Коли б мені людина освічена і незалежна від політичних зомбованих поглядів сказала: ти не правий.  Я би  погодився може.

Але, коли людина зомбована політично і неосвічена мені говорить: совкодрочер.  Змиритися? Ніколи! Поки щось знаю.

Ось приклад.

1917-й рік. Написано те, чого і не було.  Але так треба сьогодні. Про Крим, наприклад, як Скоропадський боровся.  З ким і за що він боровся?..

2011-й рік. Видалено  те, що і призвело до втрати ЦІЛІСНОСТІ і СУВЕРИНІТЕТУ! Що тут обговорюється в топі

Саме 2011-й рік, вирішальний,  чи проводити ЄВРО-2012 в Україні і чи вступати в ТС.  Щоб не знайти перетину ЄВРО-2012 і ТС  матеріали  основні видалені.  Наприклад, ті,  хто був ініціатором тих деструктивних подій.

От вам  історія.  От вам і  совок без совка! ЄВРО-2012 і ТС тоді були взаємовиключені політично: або ТС,  або ЄВРО. Кому це не зрозуміло,  ну,  то таке. Григорій  Немиря,  тодішній герой,  про це знає дуже добре.

До речі, багато матеріалів по майдану видалено.  Мабуть, щоб таким як Елан і  Фея було легко нападати на тих,  які трохи більше бачуть і бачили!

Піднімай,  Елане,   толмути за 2011-й рік. І не забудь подивитися наш діалог (це було трохи пізніше,  і все ж) про нацистів на стадіонах, які чогось так раптово там з,явилися.

Ще цікавий факт по ходу.  Як ви думаєте, хто найбільше в ЗМІ переймався українським,  а отже європейським мундиалем? Європа? Росія? Не вгадали.  США. 

А останній коментар у пості Елана "Цілісність чи суверинітет" скопіюю, бо знову пише, що йому нічого не ясно:

Зберегти суверинітет - це значить визнати те, що залишилося! Визнати - це значить усвідомити, що самі винні! Винні від того, що від Росії,  від слов,ян найближчих, відреклися, а під США нагнулися!!! А це не є суверинітет.

Зберегти цілісність -  це значить вічно воювати, як Дон Кіхот з мельницею воював. Тільки в тому романі без крові, а тут з кров,ю!

Повернути розум -  це значить усвідомити, що винні самі у руйнації демократії. І щоб якось світ заповажав, зберегти те, що є; повернути тих, хто не бажає крайнощів у мові, менталітеті і зв,язках - треба наважитися проголосити НЕЙТРАЛІТЕТ! Це і буде справжній СУВЕРИНІТЕТ. 

Бо який може бути суверинітет під США? Та ніякий.  А отой, що зараз є - це подальша дебілізація суспільства і спотворення всього,  що було людським!!!