Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Май 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
11
12
14
16
18
19
21
23
24
25
26
27
28


Вторник 29 мая 2018
Сообщение прочтено 164 раз

З Польщі наші заробітчани за рік привозять в Україну мільярд доларів, з Росії тепер в два рази менше, але 1,2 мільярда.

Крім грошей додому українець може приїхати без зубів у кращому випадку. Адже як і у нас "Україна для українців", так і там подібне: Польща для поляків! Хіба не однакові?.. Відхилюсь, щойно прочитав, бо не можу не поспівчувати рідним 23-х річного Владислава Мініча, який будучи на заробітках в Польщі, помер там... 

А якщо однакові, то п,ять Президентів, три українських і два польських, закликають Україну і Польщу до єдності. Не буду загострювати увагу на тому, в чому полягає та єдність, бо вона є політичною на сьогодні.

Лише одне: Польща анонсує свій вступ до НАТО, і підтримує у цьому напрямку Україну. Бо на сході ворог!

А тепер про однаковість. Дещо можна прочитати тут

Інше своїми словами. 

- Однакові ми в лозунгах націоналістичних. Але такі лозунги ніколи не були об,єднуючими! Тільки вбивчими. На тому вся історія наша по сусідству.

- Однакові ми по продажності. Але ніколи продажність не об,єднувала людей. І тій продажності уже більше 300 років. А потім були і підписання спільних документів, та водночас їх невиконання. Останній із таких документів підписаний у лютому 2014р. А як може виконуватися той документ, якщо той і другий є продажними.

- Однакові ми по жадібності. Одні жадібні їдуть до других жадібних. Результат в постійних публікаціях про ту міграцію.

На тому і все. А якщо додати до тієї "однаковості" віру різну (все тут треба розуміти в більшості, особливо "політично розмазаній"), то до однаковості нам дуже далеко. Та й чи потрібна та однаковість нам?

Але видно, що комусь потрібна. І потрібна тільки з однією метою: просунути кордони НАТО поближче до Росії. Та й Крим і Донбас є нагодою для того. Гадаєте хтось загрожує Польщі? Якась загроза - це лапша на вуха для простих громадян. Вся суть тієї політики у тій же продажності. Думаєте польський чи наш політик задумується над тим, що база - це вже є загроза? Продажному політику в голові одне: отримувати орендні гроші! Про безпеку своїх громадян він абсолютно не думає. І не може він думати, бо продажних уже підкуплено.

Є в цоьму світі розсудливі люди. Вони не продажні, не підкуплені і не загіпнотизовані націоналістичним фанатизмом. 

Подивіться це відео 2014р. І на сьогодні воно актуальне.


Комментарии (1)