Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Август 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
2
3
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Суббота 18 июля 2020
Сообщение прочтено 97 раз

Каждий охотнік желаіт знать, гидє сідіт фозан)) Ну заради Бога - досліджуйте ці всі суспільні формації собі на здоров'я, можете навіть велосипеда собі наново винайти. Тільки ж, благаю, не називайте колеса педалями, а сідло багажником, а дзвінок - шприхою. Ну не можна ж отак з бухти-барахти партію назвати капіталістичною, чи рабовласницькою. Є якісь ази суспільних наук, без знання котрих нІчого навіть пхатися до обговорення тої проблематики. Так, можна поговорити просто на хлопський розум, але тоді нічого вигадувати термінологію, якої не існує ніде у світі. Не треба свою глупОту демонструвати так вже аж відверто. Тим паче, що тут ми давно знаємо, хто чим дише. Посперечатись цікаво з розумними людьми, які можуть зрозуміти твої доводи, або аргументувати за свої. Розповідати щось невігласам - шкода часу. Алекса, Елана, МедЛєну, Котанчика  і решту притомних запрошую до п'ятничної дискусії.  Якщо хтось непритомний виявив себе в бані, партеся на здоров'я, або пишість скарги у СпортлотоSmile

Ось цей маразм  - це є підсумок пропагандистського маразму, повчання когось,  тоді як сам безмозгий, навіть  ще нижче, аніж одномозглий. Це остаточно є підсумок деградаціїї і дебілізму в нашому суспільстві!!!

Ми дивуємося,  що там в школах дітей навчають. А чому дивуватися, якщо повилазили на світ безмозглі,  і керують, і повчають. Але ж  якими розумниками себе почали вважати, учити когось збираються.

Так хто ж є хто? Так може ваше лице є інше за цією писаниною? Вам не сподобалось, що воно розкрите і прямо сказано:  тут ось твоє лице на людях, та таке ж толерантне, та таке ж українське, та таке ж, ну, хоч  до рани прикладай. А насправді? Не буду повторюватися,  просто  огидно.

А тепер аналізуємо.

Фазан, велосипед, навіть Бога згадав - на мою адресу, звичайно. І пише далі, немає у світі капіталістичних партій, що там хтось видумує, ази він знає суспільних наук. Ось такі "ази" пропагандистські пронизали усю нашу країну

Скажіть, люди добрі, таке може написаати нормальна людина? І що це? Це таким дебілом в майбутньому повинен стати українець? Це хто йому мізки промиває кожного дня? Банити він зібрався деяких? Кого банити? Щоб не сказали правду в очі? Щоб тільки хвалу маразму чути? Кого позвав до себе? Не таких самісіньких лицемірів, як і сам? А не схоже все це, як влада пригнічує іншу думку, дала свободу псам закривати  людям роти, щоб ті понурили голови?

Так от пише він, господи прости, немає у світі капіталістичних партій. Немає? А  суспільні ті науки кого поставили на праве крило? Розділили громадські організації на правих, лівих і центристів? Республіканська партія США не капіталістична  права? Демократична партія США не капіталістична права? А  з 350-и українських партій скільки правих капіталістичних? Та майже всі, лівих в кут загнали за минулі викривлення.

Так, майже ніхто з тих правих себе не називають капіталістичними, Єдина партія  в Європі є норвезька  капіталістична. Не називають себе прямо так, бо люди за такі партії не проголосують.  бо капіталізм, як відомо, це система природнього виживання. Звірина система. А люди все-таки є люди, наділені свідомістю допомагати друг другу, а не їсти один одного, як крисва. Тому сучасний  капіталізм все більше схиляється сьогодні до соціального, а початок тому поклав утопічний соціалізм 18-о  ст., від кореня "соціальний", а 
Читать


Пятница 17 июля 2020
Сообщение прочтено 376 раз

Объясняю.

Капитализм можт быть как социальный, так и дикий. Примеры вам привести? Или сами посмотрите на  цивилизацию.

В первом случае  государство поощряет социальные программы частного сектора. Во втором случае все на самотек. Как в Украине сейчас? Сами можете оценить.

Социализм может быть как социальный, так и централизованный.

В  первом  случае гоударство оставляет средства на местные социальные программы. Во втором  случае все доходы распределяются  только централизованно, отсюда и перекосы в развитиии. Этим перекосом  страдал  и СССР.

Поэтому я и задал вам, недалеким, вопрос: что такое УСОВЕРШЕНСТВОВАНИЕ.


Комментарии (10)  
Вторник 14 июля 2020
Сообщение прочтено 64 раз

з днем взяття Бастилії.

А що це за день?

А це день  початку Великої французької революції.

А що таке Велика  французька революція?

А це революція бідних гноблених проти зажерливих багатих.

Так з чим поздоровив наш  Президент французів? А в своїй коаїні він не бачить зажраних багатихі і бідних від лицемірної знищуючої економічної колоніальної політики?


stebur2008 | 2020-07-14 15:33:09 Якщо
Сообщение прочтено 607 раз

наша свідомість дійде до організації в країні лише трьох партій,

то за яку би ви проголосували сьогодні? (на основі філософії про партії).

До речі, якщо вже говорити про цивілізацію, то прогресивний світ рухається до соціальних устроїв, і показники суспільного щастя в таких країнах найвищі:

Швеція, Данія, Ісландія, Швейцарія, Фінляндія, Нідерланди та інші.

Голосование
всуп до партії
1) соціальна капіталістична
0%
2) соціальна соціалістична
100%
3) центристська соціальна
0%
Всего проголосовало 4 человека
Комментарии (51)  
Понедельник 13 июля 2020
Сообщение прочтено 96 раз

Скільки у нас партій? 349. З Клітіной і Пальчевським, може бути 351-а. .

Назви які хочеш, від відомих на слуху і від  : "Київської Русі", "Козацької партії" до партії "Майбутнього" разом з любителями  пива і ще чогось.

Так чому ж таке розмаїття, якщо з досвіду ми знаємо, що може бути лише одна партія керуюча. Одна. В Созі комуністична, при Кравчуку соціл-демократична, при Кучмі "За єдину Україну",  при Ющенку "Наша Україна", при Януковичу "Партія регіонів", при Порошенку "блок Петра Порошенка", що трасформувався від Кравчуковської СДПУ (о),  Кучмовсько-Януковської партії Регіонів до "Наступу" і "Солідарності", до імені своєї.

При Зеленському "Слуга народу". Питання вже постає. Якого народу? А чи не заокенського?

Щоб не розсусолювати, дивлячись на Хабаровські події, а вони показові для всього світу, роблю такий висновок.

А  висновок такий, людям запудрили мізки назвами партій. І "демократія" в назвах від США. Чим відрізняється демократична партія США від республіканської? Та ні чим. Просто приналежністю до того чи іншого олігароха. Все.

Чим відрізняєтья партія Зеленського від партії Порошенко? Та ні чим.

Чим відрізняється партія Жиріновського від партії Путіна? Та ні чим. Хіба що болтовньою.

В США задушили негра і натовп зносив усе на своєму шляху з викриком: Трамп геть!

В Україні Янукович ялинку захотів поставити замість підпису євроінтеграції: Янукович геть!

В Хабаровські заарештували губернатора за кримінальне минуле: Путін геть!

Ви думаєте, що в Америці люди вийшли на вулиці із-за  негра? В Україні із-за ялинки і студентів? В Росії із-за губернатора?

Глибоко помиляєтесь! Люди виходять на вулиці із-за соціальної несправедливості!

Я  не пророк. Але Україна вийде ще раз із-за соціальної несправедливості, яка попрана Конституцією. 

А до чого ж тут назви партій? А до того, щоб, повторююсь, запудрити нам мізки. Адже і партія любителів пива скаже: ми за Україну! І партія зелених: ми за Україну! І партія розбещених повій скаже: ми за Україну!

І тут виникає питання: чому прямо не сказати: ми належимо до партії правих - за капіталізм. Ми належимо до партії лівих: за суспільний і державний устрій!  А ми центристи, виважено  поєднуємо капіталізм з соціалізмом з соціальним ухилом. Все, в країні для задоволення усіх прошарків може бути тільки три партії: соціальна капіталістична, соціальна соціалістична і центристська прогресивна. Все! Радикалізм (крайнощі) правий і лівий мають бути заборонені, що і передбачено Конституцією.

Так чому ж ховаються партії за назвами? Та тому що, якщо людям правду сказати: ми праві за природнє в суспільстві. Люди за таку партію не проголосують. Бо що таке природнє? Це значить забити і з,їсти слабшого. Проголосують лише самі за себе олігархи і тим, яким повезло у бізнесі. Якщо ж проголосує бідьшість - значить на виборах людям брехню підсунули. Що праві і роблять
Читать


Суббота 11 июля 2020
stebur2008 | 2020-07-11 21:44:02 А правда есть!
Сообщение прочтено 221 раз

И раскрывает правду - ВРЕМЯ!


Комментарии (17)  
stebur2008 | 2020-07-11 21:30:55 А правды нет?
Сообщение прочтено 90 раз

Потому что во лжи не можем разобраться!

А не можем разобраться, потому что есть инструменты во власти для этого!!!

Свобода слова в  инструментах власти превращается в пропаганду.

Все, что вне - уничтожается.

В последнее время со "свободой слова"  очень много манипуляций. Потому что очень многое нужно скрыть, очень многое очернить, очень многое показать в свете избранного спектра.


Комментарии (2)  
Вторник 30 июня 2020
Сообщение прочтено 138 раз

А вот вам , что это такое, если посмотреть через нее


Комментарии (5)  
Воскресенье 28 июня 2020
Сообщение прочтено 1084 раз

Это касается не только Одессы. Это злокачественная опухоль всей страны.

А это доказательство! Канал не тот, Козак (Элан) и подобные? Или ваша позиция мерзостная? Или на каком языке здесь говорят нэ розумиетэ?


Комментарии (45)  
Четверг 25 июня 2020
Сообщение прочтено 695 раз

Ответа нет.

Сегодня "выпускной" в школах. И что им вдолбили в головы за эти последние 6 лет?

Кто-то думает, что такая политика воспитания оправдана переориентировочным временем? Вряд ли.

Как обыватель,  как смотрящий со стороны на все это, услышавший и Зеленского: да я не поеду на  парад, хоть и пригласят. Подожди, а ты с какой страны? Не из  той, от которой тысячи принимали участие в параде Победы 1945г? Не из той, где миллионы погибли  от нашествия? Не из той, когда наши прадеды воевали плеч о плеч  с россиянами, белоруссами, молдаванами, грузинами, армянами, азербайджанцами, казахами, туркменами, киргизами, таджиками, узбеками, татарами,  прибалтами, поляками? Не из той, где евреев уничтожали просто потому, что они были евреями? И кто сберег, чтобы ты родился? И о каком мире ты можешь говорить людям, может идти речь, призывая снова созвать Нормандскую встречу после вот таких заявлений?

Ну,  и речь Путина вчера на параде. Ни слова про украинцев...

А  мог бы и сказать, что Украина понесла наибольшие потери в Великой Отечественной войне, как и Белорусь. И жаль, что нет  сейчас украинцев здесь из-за политики раздора и переориентации неоправданной.

Не сказал...

Не мудро ни с одной, ни с другой стороны!

В память тех,  кто принимал участие на параде Победы в 1945г от Украины  (спасибо Виталию Пискуну за интервью с участником того парада Иваном Горбенко)

В  память всем украинским воинам и гражданам, которые погибли в Великой Отечественной войне.

В память всем тем, кто пережил то время!

И нам, живущим в нынешнее время в каком-то беспамятстве...


Комментарии (43)  
Назад123...525354Вперед | Указать страницу