Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Июнь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Понедельник 26 мая 2014
stebur2008 | 2014-05-26 09:33:24 Наш вибір
Сообщение прочтено 211 раз

1991р - вибір за незалежність (нейтральний без,ядерний статус)

1994р - вибір за пріоритет економічного розвитку

2004р - вибір майданний за пріоритет національної ідеї (?) (мова, культура, спадщина) і проєвропейськість - віддалення від Росії і наближення до ЄС і НАТО

2010р - вибір за добросусідські відносини найперше з Росією, що сприйнялося як проросійськість, та  позаблоковість. Ваги між ЄС і ТС "зламалися"

2014р - вибір революційний за ЄС за умов громадянського кровопролитного міжвекторно-кланного протистояння і втрати Криму

 

Я також голосував. На початку думав за Бойко, але, щоб не розпилюватися проголусував за того, хто закликав до виборів в один тур, маючи при цьому потужну рейтингову перевагу. Тобто мій вибір зумовлений перш за все на стабілізацію обстановки! Але чи є це перемога всіх нас, як виборців? Чи будуть переможцю допомагати переможені? Взагалі-то, якщо би був ще один вибір за нейтралітет по-швейцарськи - я би голосував саме за нього!


Комментарии (5)  
Суббота 24 мая 2014
stebur2008 | 2014-05-24 17:47:47 Що ж то було?
Сообщение прочтено 610 раз

Вышел за клубникой к чаю. Люблю я это дело торжественное, тем более первый раз в этом году.

Полмиски уже нарвал, вдруг со стороны юга услышал нарастающий гул. Самолеты? В последнее время их много пролетает с юга на север. Обратно не видел ни одного, и почему именно в этом направлении для меня загадка. Гул становился все сильнее. Вертолеты? Нет. Стая гусей? Нет. Повернул голову, йо-ма-, прямо на меня  приближалась темная тучка в солнечную погоду с высокой скоростью и агрессивным звуком. Я застыл и прижался к клубнике. Метра четыре надо мной пролетел рой ос с такой рассеянностью, что если бы я встал во весь рост, кто-то из них в меня врезался точно. А дальше неизвестно, как эти особи повели бы себя. Но, все обошлось.

Честно, никогда не видел такого количества этих насекомых в нашей местности, и такой большой скорости их передвижения. А может это не осы были? Может это испытание нового оружия?  


Комментарии (21)  
Сообщение прочтено 138 раз

А у нас зупинку пофарбували до виборів, жовті ніжки і блакитне покриттяLaughing

Крізь душу і серце гордість промайнула за нашинськеPodmigivanie

Щоправда не має на що сісти, і дорога в воронках після 20-и років незалежностіEmbarassed

Та то нічого, може так і треба, адже пріоритет національна ідеяRolling Eyes

І головне, щоб у вибраних все було добре

А нам, якщо щось не так, майдан обіцяють не закривати...Laughing

 

Та кольори зупинки не дали заглибитися у щось таке зафілософське. Подумалось, оновлена ніжка швидко забрудниться. От якби навпаки пофарбувати, синя ніжка і жовтий верх, то не видно було би, що і ніжка брудна, і дах би не так нагрівався від сонця. Чекай, зупинка між каштанів схожа на грибок у лісі, біла ніжка і темна шляпка. А далі поле, в полі жовті квіточки, і небо синє-синє. Як гарно пасує моя зупинка до навколишньої природи...  
Комментарии (2)  
Четверг 22 мая 2014
stebur2008 | 2014-05-22 22:48:32 Невтішно
Сообщение прочтено 219 раз

Новини дня мене спантеличили повністю. Не можу навіть відповісти Унилому Глобіну на два його прості запитання:

1. Чи була влада за януковича дійсно демократичною, і якщо Ваша відповідь "так", то наведіть означення _демократичної_ влади, і доведіть, що влада була такою

2. Якщо все ж таки влада НЕ була демократичною, якщо Ви визнаєте, що УСІ гілки влади були у руках одної людини, і УСІ гілки влади керувалися не Конституцією і Законом, а лише волею клана януковича, то поясніть, будь-ласка, яким чином можна було б змінити цю владу, і до того ж _демократичним_ шляхом?

Лише фраза Тимошенко, яка програла попередні вибори, чомусь весь час крутиться: "Я ніколи не визнаю результатів цих виборів!"

А може це і є відповідь? Якщо меншість не підпорядковується більшості - це війна.... 
------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- ---------- --------

Різні є думки про кандидатів на вибори, і якими ми хочемо бачити їх. А мені здається, не важливо хто переможе, а важливо те, які подальші будуть відношення між переможцеи і програвшим.

Мабуть доцільно буде в майбутннтому ввести обов.язкову до виконання присягу для кандидата на виборчий пост:

Я, такий-то, присягаю і зобов.язуюсь у разі програшу допомагати переможцю у державницьких справах, і не перешкоджати його діяльності у міжвиборний період заради добробуту суспільства, усієї української громади, добробуту громадян і справедливого розподілу по праці!

Хотілось би дуже такої свідомості вже сьогодні


Комментарии (8)  
Понедельник 19 мая 2014
stebur2008 | 2014-05-19 23:15:21 Два кольори
Сообщение прочтено 62 раз
те, що гарно, ніщо його не знищить


Квітка Цісик


Комментарии (1)  
Сообщение прочтено 103 раз

"Одна из главных целей Вашингтона как главы государства состояла в том, чтобы сохранить демократические преобразования, привить уважение народа к Конституции и с самого начала создать государственный аппарат, основанный на принципах, завоёванных революцией. Джордж Вашингтон как первый президент старался создать прецеденты, сделать более ясным само понятие должности. В течение всего своего правления он постоянно демонстрировал уважение к Конституции, стараясь способствовать развитию самосознания американского народа. Вашингтон содействовал улучшению механизмов функционирования трех ветвей власти, закладывал основы политического устройства США. Вашингтон окружил себя интеллектуальными деятелями, в своё первое правительство он включил Генри Нюкса (военные дела), Эдмунда Рандольфа (юстиция) лидеров противоборствующих политических группировок — республиканца Томаса Джефферсона (ставшего первым государственным секретарем США) и федералиста Александра Гамильтона (финансы). Сам президент старался держаться в стороне от политических конфликтов, предпочитая оставаться над партиями..." (Из Википедии)

В мире много примеров можно найти, когда казалось бы непримиримые воинствующие группировки объединяются, тем самым наступает мир. Накануне выборов еще раз давайте посмотрим на кандидатов рейтинговых и не рейтинговых, на тех, кто сможет объединить "Яроша" и "Абвера" под одну крышу! Это путь к миру и прекращению финансирования Россией настроенных здесь на дальнейший раскол Украины, и проведение выборов!


Комментарии (1)  
Воскресенье 18 мая 2014
stebur2008 | 2014-05-18 22:22:59 Надобраніч
Сообщение прочтено 177 раз

Ми пишемо з біллю про країну, пишемо з іронією про відомих політичних персонажів, пишемо про майбутні за неділю вибори - значить переживаємо за Україну!

Згадав Алекса і його Швейцарію, і така от думка промайнула: чому у них при мінімальній зарплаті 3300Є ні одного ворога немає, не піднімаються питання про мову і національність? Чому у нас при мінімальній зарплаті 75Є навколо одні вороги і згоди немає між людьми, яку сорочку носити - вишиванку чи просто? Згадується, як жили ми бідно в 60-х роках минулого століття, два покоління тому. Та хто будував хату, усім селищем сходилися допомагати. Що з нами трапилося, чому ми так змінилися? А відповідь є, здається і майдан хитро був піднятий по тому, та тільки-но ціль була досягнута проводирами, тему враз змінили. Так, Янукович і ми - велика різниця в доходах була. Скинули і забудьте! Але ж різниця в доходах між новими Я-ми і нами залишилась,  а в такому суспільстві толоки не буде.

І голосувати треба, та ентузіазму немає. Бо вся біда, повторюся, від межі дохідності і безмежності прибутків. І що, знову голос за те саме, що ділить людей, що їх губить?.. А мова, національність, децентралізація, бандитизм, тероризм, сепаратизм - це просто "мозголізм", що як шашель нищить країну.

Комментарии (4)  
Сообщение прочтено 601 раз

Комментарии (27)  
Пятница 16 мая 2014
stebur2008 | 2014-05-16 11:41:48 Цікаве
Сообщение прочтено 154 раз

На початку травня на Одеській залізниці відбувся конкурс дитячого малюнка. Ось один із малюночків

Комментарии (7)  
Среда 14 мая 2014
Сообщение прочтено 179 раз

Комментарии (4)  
Назад123...454647...495051Вперед | Указать страницу