Авторизация
Меню
Категории

Календарь
 Ноябрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
1
2
4
5
7
8
9
10
11
13
15
19
23
24
25
26
27
28
29
30


Суббота 9 апреля 2011
Сообщение прочтено 2005 раз

Кожна сім'я особлива! Є сім'ї загадкові і відкриті, є - цікаві і замкнуті, є - розкуті і стримані, є - успішні і невезучі, насамкінець - щасливі і нещасливі. Як ті, так і інші сім'ї можуть бути довготривалими і можуть бути короткочасними. І залежить це, на мій погляд, в першу чергу від розстановки сімейних пріоритетів.

Пріоритети можуть бути слідуючими: сім'я (любов, кохання, діти), батьки (піклування, послуховність), гроші (планування сімейного бюджету, безвідповідальна трата, кар'єрність), хоббі, друзі, вірування. Тільки ці шість основних пріоритетів утворюють 720 типів сімей, а якщо врахувати до кожного пріоритету по 2-3 підпріоритети (наприклад, праця і відпочинок), то варіантів сімейних відмінностей можна нарахувати більше 100 млрд. Практично, кожна новоутворена сім'я або вже існуюча - це особлива клітинка суспільства.

Життя з часом розставляє пріоритети по своїх місцях і, якщо вони у чоловіка і дружини співпадають, то така сім'я буде довготривалою. Тоді підпріоритетні відмінності стають непомітними, а залишаються 2-3 пріоритети, які і утримують чоловіка і жінку в сім'ї до останнього їх прожитого дня...

 

На вашу думку, які пріоритети мають бути головними в сім'ї, їх розстановка в часі для молодих сімей і тих, що прожили багато років?


Комментарии (13)  
Пятница 8 апреля 2011
Сообщение прочтено 985 раз

Отче наш, що єси на Небесах!

Нехай святиться ім'я Твоє, нехай прийде царство Твоє, нехай буде воля Твоя як на Небі, так і на Землі! 

Хліб насущний дам нам сьогодні!

І прости нам провини наші, як і ми прощаємо винуватцям нашим!

І якщо вже спокуса, то збав нас від лукавого!

Бо Твоє Царство і сила, і слава навіки, амінь! 

 

Так навчав Ісус звертатися до Бога. У наведему зверненні є дуже суттєва коректировка. Ваше ставлення до цього?


Комментарии (8)  
Назад123...575859 | Указать страницу