Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
1
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Четверг 14 февраля 2019
stebur2008 | 2019-02-14 21:06:46 День закоханих
Сообщение прочтено 47 раз

Донедавна навіть Валентина і Валентин  не знали, що день таким буде. Та все змінюється.

Закохатися - мабуть найкраще почуття. Але і тут дебіли знаходяться, закони пишуть, щоб те почуття знищити, принизити. Одне забороняють, а що плодять?

Я сьогодні закоханий в таланти. Є така закоханість. Альтернатива дебілізму!

Цю пісню написали Михайло Гуцерієв і Ігор Крутой. Першою заспівала Лара Фабіон. Але Дімаш з Казахстану перевершив


Комментарии (4)  
stebur2008 | 2019-02-14 19:25:50 5 копійок
Сообщение прочтено 98 раз

П,ять копійок сьогодні вже нічого не варті. Тому просто думка з новин тутешніх і навколишніх.

А ця думка ось з цієї розмови, що підслухав. Розмовляють робітники і дивуються, скільки ж то кандидатів у Президенти зареєструвалося. Офіційно кажуть 44, а перед цим скільки? 60, 70 чи 80?

І кожен з кандидатів пообіцяв своє: один дороги відремонтує, другий знизити ціну на газ, третій в Європу з привидами, четвертий пенсії добавить, п,ятий економіку піднімить і відповідно зарплати, шостий з Росією покінчить, сьомий з Росією не буде "кінчати", восьмий усіх вилікує, дев,ятий усім видасть зброю, десятий усім дозволить недозволене, а чому б і ні, уколіться і забудьтеся, все рівно перекрутили все, що можна було перекрутити з людського до тваринного, з пам,яті до без пам,ятства, з свідомого до дебільного, з мудрого до радикального і т.д.

Так ото і думку кажу, чекайте, а навіщо голосувати за одного? Давайте проголосуємо за всіх зразу. 44 кандидати нехай стануть Президентами. І нехай усі ці Президенти за п,ять років виконають обіцяне. А якщо виконають, уявляєте, що то буде з Україною? Преобразиться і не впізнаєте: дороги поремонтують, усіх "вилікують", усім дозволять носити зброю і стріляти відразу в тих, хто не говорить українською, хто не думає про НАТО; економіка підніметься, зарплати і пенсії виростуть, а за комунальні будемо платити не більше 15%. Не країна а рай за п,ять років. Кого застрелять то також в рай попаде...

Ну, а хто не виконає свої обіцянки, наприклад, не получиться з усіх українців зробити під дозволеною трин-травою масовими дебілами, або провалить програму по ремонту доріг, або не покінчить з Росією, або не розсмішить коміка - відізвати! Не судити як Лазаренко, а відізвати! Відкликати і сказати: ти обіцяв те-то і те-то? Не виконав? Все майно своє віддавай людям, а сам лопату в руки і йди дороги будуй; іди на завод різноробочим, іди на фабрику чорнороробочим, іди посміши людей, що голодні і холодні; іди та подивись на країну, що продав!

Головне в цій ідеї, не буде фальсифікацій, не буде мордобою. Бо проголосуємо за усіх. Ото заживемо. Ото демократія, куди тій американській двопартійній чи китайській однопартійній, чи російсько-білорусько-казахстанській - царській...

 А це вже читаю з мережі. В Україні 50 осіб зареєстровано в книзі рекордів Гіннеса по людським можливостям за 2018р. Думав там хоч один знайдеться з людськими якостями: допоміг, зробив щось для людей людське. А ні. Там про знову про нелюдське: потягнув корабль за мотузку зубами. Молодець. А більше вразив нижче підтекст, дослівно: :«Напомним, популярный во всем мире анимационный сериал Маша и Медведь, рассказывающий об очень активной маленькой девочке, живущей с одним медведем, которая часто не может усидеть на одном месте и постоянно находит повод для развлечений, совсем недавно оказался вписан в Книгу рекордов Гиннеса. Точнее - одна его серия.» Як вам порвівняння? Аби щось, але зачепити ту невмивану Росію.

 Написано для розуміючих. Є такі люди ще в цій країні!    


Комментарии (16)  
Воскресенье 3 февраля 2019
stebur2008 | 2019-02-03 21:08:52 хрен с ними
Сообщение прочтено 54 раз

с выборами...

Все равно уже видно, что не те, и не тот..

Как говорил наш учитель по математике: чем тебя слушать, лучше касторки выпитьLaughing

То был не я. Та какая разница теперь.

Поэтому лучше послушать, что слух тешит и зрение


Комментарии (1)  
Сообщение прочтено 238 раз

Дебильными законами с запретами прошлого и неоправданным походом куда-то на запад мы отказались:

- от общего счастья! 

А значит, мы отказались быть людьми!!!

А вот какими должны быть люди


Комментарии (27)  
Суббота 2 февраля 2019
Сообщение прочтено 63 раз

і якщо вже задавати питання, то  ось і питання.

Станом на сьогодні документи на реєстацію в кандидати на Президента подали 61 особа, крім Порошенка. Ну, скромна людина, що тут скажеш. І грошей мабуть таких немає, 2,5 млн гривень. Завтра позиче у Трампа, чи Болтона, чи Волкера і зразу викриє усіх тих зареєстрованих, а де це ви в бідній країні моїй грошей стільки назбирали? А ну, признавайтесь. І всі голови поопускають. А Президент на коні з шоколадно-червоним відтінком в Президенти. Боже збав, яка тут критика. "Демократія" та й годі.

Та й за що переживати? За бідну неньку? Через одного бідного, вибачте, неблагополучного, у кожного мабуть уже 2,5 млн є. Переживати, що я наварив борщу з кислої капусти і порібренок, а кандидати давно перейшли на європейське? Французські жаби їдять і п,ють Баварське пиво?

Щось обірвалося в мене переживати. Не бачу я жодного з тими двома з половиною мілліонами, щоб хтось з них переживав за Україну. Не бачу!

Бо є взірець, та він не в цій країні народився (я писав про нього). У якого з розумом з,явилися 2,5 млн, і який:

- розуміє, що ті гроші від людей, що поряд;

- а якщо ті гроші від людей, що поряд і вони бідують, то треба їм допомогти;

- допомогти роботою з новими умовами праці;

- вкладати ті гроші в соціальні потреби людей;

- і коли йти на відповідальну посаду, то щоб ті люди сказали: ось наш кандидат, він за нас переживає не на словах, а на ділі. Він все робить, щоб ми жили краще!

Покажіть мені таку кандидатуру.    


Комментарии (1)