Авторизація
Меню

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Странная страна
stebur2008 | 2018-06-17 15:04:41
Повідомлення прочитано 4451 раз

Радость на лице человека, радующегося за праздник футбола - плохо! Страна в войне, а он радуется такому событиюShocked

Радость на лицах гей-парада - хорошо! Ничего, что страна в войнеEvil

Единственное, в чем поддерживаю националистов, что они против! А вообще-то в нормальной стране не должно быть ни тех, ни других!

В ум не вкладывается, что на то мерзкое мероприятие еще и детей приволокли

И эту "раковую опухоль" обществу навязывает ЕС и США. Слава дУрдому... 


Користувач заборонив залишати коментарі у своєму блозі
Коментарі RSS :


"Неестественные" пары (люди) боряся за равноправие и отсутствие дискриминации по сексуальным признакам. Гомо такие же люди, как и гетеро. Они приносят государству такую же пользу, как и все, платят такие же налоги, как и все. Это не их вина, что они относятся к 2% с ексуальными отклонениями. Причем о причине гомосексуализма ученые спорят до сих пор. Только умственно отсталые мракобесы или явные фашисты могут выступать за лишение их всяких прав.Значит я фашист, а ты ангел. Как-то не вяжется с человеколюбием вообще, если ты хочешь приписать себя до таких.Ну, то такое.

Говоришь: гомо люди такие же , как и гетеро. Я уже сказал: не такие! Парень - не мужик. Девушка - не мать! Докажи, что это не так.

Пользу приносят, работая. А кто с этим спорит. И для этого надо гей-парад?

Вина не их. Тоже согласен. А чья вина? Может у каждого из них стоит спросить: кто тебя сделал таким? И найти настоящего виноватца?

Ученые спорят. Ученые еще не выяснили, а депутаты уже ЗА. Не странно ли?Что депутаты " за" ? Они что ввели обьязательную гомосексуализацию? 

Или кого то на эти парады принуждают ?

Людям нетрадиционной ориентации дают право заявить что они такие. Не прятаться и скрывать свое отклонение , не жениться и плодить детей ( а очень даже возможно что отклонение переходит генетически) .. а просто быть собой, не скрывая своей сущности...Насколько возможно? ,ты думал или чувствуешь... ссылка есть- до 2014г?

РС."а очень даже возможно, что отклонение переходит генетически"А в чому твій Мужик відрізняється від мужика гомосексуаліста? Що длч тебе мужик?

Що ж до нє мать, то тут під питанням, бо лезбіянки теж рожають і теж матері, якщо захочуть.чоловік (хлопець) - майбутній батько своєї дитини, а перед цим захисник Вітчизни.

жінка (дівчина) - це майбутня мама своєї дитини. І такий союз чоловіка і жінки є сім,я.

Все інше збочення!Скільки чоловіків (хлопців) вирішили стати на сторону окупанта а не на захист вітчизни - тобтг вони не мужики, за твоєю логікою, але у них ерекція на жінок. Якщо гомосексуалістів мало в армі, так це з-за того, що їх взагалі мало, а якщо вони і служать чи служили, то приховували свою суть, бо "мужики", які майбутні батьки їм би не дали зосередитись на захисті Батьківщини.

І Щоб стати батьком, чи матір'ю не потрібно трахати іншу стать, достатньо здати сперму і запліднити яйцеклітину. 

Тож виходить, якщо гомосексуаліст служив і воював за свою Вітчизну, а потім знайшов сурогатну маму для своєї дитини, то він Мужик, хоча його шлюб і збочення.

Але що таке збочення? Півтори сотні років тому, якби пан вислухав твою думку, то б було збочєнням, якщо жінка працює,  носить шорти, штани - збочення, оральний секс - збочення, не пити, коли всі бухають - збочення, говорити "тєлячою" мовою - теж збочення, а тисячу років тому збоченням було і вірити в одного бога, в круглу Землю і в Сонячну систему. Тобто, чим дурніша, чи тупіша людина, тим більше вона бачить збочинь навколо себе, і навпаки, чим розумнішою людина стає, тим вона терпиміше відноситься до інакшості інших людей.зрозуміло, у тому ж ключі, як завжди: ми розумні, бо підтримуємо, а ви дурні, бо не підтримуєтеLaughing

Так, я навмисне спровокував на початку, посилаючись на ККУ, поняттями природньо і неприродньо, задля того, щоб розібратись, чому їх там розділяють. Адже ннасильство є насильством, і при чому вже тоді природньо чи неприродньо, якщо в житті є все оте природнім.

Але чи природньою є одностатева любов? На інфузорію-туфельку посилатись? На якогось песика, який поплутав іншого песика з сукою, бо ззаді не видно?

Отже, нетрадиційність має залишатися нетрадиційністю, а не поширюватися! Бо і в природі розумній те є не поширенням. А в свідомій природі  тим паче.

І взагалі, вважаю інтим - це особисте, і не може бути поняттям, доступним для більшості. Маєш щось своє ось таке інтимне, май при собі, а не влаштову подібного роду прайди.

А щодо того, що терпимий, а значть розумний - не розумію як це. Від такої думки розумному скоро на голову сядуть. Тобто дай свободу одному, щоб іншому терпілося. Це не свобода, Козаче! Це  - збочення!   Відповідаю на перший абзац. Мова йшла не про підтримую-непідтримую, а про бачення чи небачення чогось неприродного, бо те що нетрадиційне не означає, що воно не природнє. Деякі види їжі яка традиційна в Азії, а у нас нетрадиційна, але ж їжа є їжа і вона природня що там, що тут. Так і з вподобаннями, комусь подобаються одні , а невеликій кількості інші, чи це якось на тебе впливає, чи хтось примушує тебе теж кохатись з чоловіками, або дивитись гей-порно, думаю такого немає, ні в Україні, ні в Європі. Як на мене, то саме примус це неприродньо, хоча і дуже для нас традиційно. Що ж до ККУ, то його писали люди зі своїми баченнями, здається в КК ссср взагалі була стаття за мужеложество, а тепер немає, може скоро зникне поняття і неприроднім способом, бо яка різниця, як людину згвалтували природньо, чи ні, це акт насльства над особистістю, може колись і за ментальне гвалтування (виєбав мозг), будуть наказувати, але не дуже скоро, бо люди ще не достатньо чемні один з одним.я вже казав, що згоден з тим, що таке явище є. Але я проти легалізаціїї  цього явища на рівень сім,ї та виховання дітей в таких сім,ях. 

Не змінить та легалізація суспільство на краще у сенсі свободи в цілому, на мою думку. А от збочень у відносинах, особливо дітей, ще більше принесе. 

 Не думаю, що в країнах, де відбулася легалізація, тепер немає проблем з тією легалізацією.  Проблеми є і в тюрмах, хоча там, то все під контролем.

Що ж до впливу на дітей. Звичайні пари не займаються сексом в присутності дітей, то ж чому ти думаєш, що одностатеві батьки, це робитимуть? Що робити з дітьми, яких виховують самотні батьки, їх соціальний світогляд теж під загрозою, як і проблеми в "нормальних" сім'ях де поширений мордобой, або відверта ненависть і зневага між батьками, то краще вже дві люблячі матері, чи два батька.навіщо додавати до проблем, які є в традиційних сім,ях, ще одні проблеми глобального психічного характеру, розкрученого в бізнес і політику?

Учені тепер пишуть, американські, французькі, що є дійсно великі проблеми. А то не видно було, до чого воно веде і без тих вчених. Але бізнес розкрутився, і тим, хто заробляє на цьому гроші, байдуже до нашого, чи іншого суспільства. Французи протестують проти прийнятого рішення про легалізацію, але що вони можуть зробити проти того бізнесу. Той бізнес і наркобізнес - два чоботи пара.

Нам же подається тільки поверхня, зло всередині!

 Ти пишеш, що французи протестують. Звісно є серед французів гомофоби, їх поменше ніж в нас але є. Вони меншість, як і гомосексуалісти, тому змінити нічого не можуть, лише протестувати, а протестувати вони мають право, бо живуть в ліберальній країні, а не в росії. У нас теж можно протестувати і можно проводити паради. 9 травня, хтось на параді, а хтось на протестах, так і хтось на гейпараді ,а хтось протистує. Це все нормально, так і формується думка суспільства. Інша справа, коли паради чи протести переходять в безпорядки, коли починають трощити один одному кістки, чи майно інших, тоді має вступитись Держава і всих розігнати, та зрозуміти що це було акт нетерпимості, чи провокація, та покарати згідно закона. Бо те що я проти голубих, чи червоних не дає мені права когось бити, чи щось бити. Тобто долбоєбізм не виправдовується світосприйняттям.