Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Странная страна
stebur2008 | 2018-06-17 15:04:41
Сообщение прочтено 4441 раз

Радость на лице человека, радующегося за праздник футбола - плохо! Страна в войне, а он радуется такому событиюShocked

Радость на лицах гей-парада - хорошо! Ничего, что страна в войнеEvil

Единственное, в чем поддерживаю националистов, что они против! А вообще-то в нормальной стране не должно быть ни тех, ни других!

В ум не вкладывается, что на то мерзкое мероприятие еще и детей приволокли

И эту "раковую опухоль" обществу навязывает ЕС и США. Слава дУрдому... 


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Комментарии RSS :


Відповідаю на перший абзац. Мова йшла не про підтримую-непідтримую, а про бачення чи небачення чогось неприродного, бо те що нетрадиційне не означає, що воно не природнє. Деякі види їжі яка традиційна в Азії, а у нас нетрадиційна, але ж їжа є їжа і вона природня що там, що тут. Так і з вподобаннями, комусь подобаються одні , а невеликій кількості інші, чи це якось на тебе впливає, чи хтось примушує тебе теж кохатись з чоловіками, або дивитись гей-порно, думаю такого немає, ні в Україні, ні в Європі. Як на мене, то саме примус це неприродньо, хоча і дуже для нас традиційно. Що ж до ККУ, то його писали люди зі своїми баченнями, здається в КК ссср взагалі була стаття за мужеложество, а тепер немає, може скоро зникне поняття і неприроднім способом, бо яка різниця, як людину згвалтували природньо, чи ні, це акт насльства над особистістю, може колись і за ментальне гвалтування (виєбав мозг), будуть наказувати, але не дуже скоро, бо люди ще не достатньо чемні один з одним.я вже казав, що згоден з тим, що таке явище є. Але я проти легалізаціїї  цього явища на рівень сім,ї та виховання дітей в таких сім,ях. 

Не змінить та легалізація суспільство на краще у сенсі свободи в цілому, на мою думку. А от збочень у відносинах, особливо дітей, ще більше принесе. 

 Не думаю, що в країнах, де відбулася легалізація, тепер немає проблем з тією легалізацією.  Проблеми є і в тюрмах, хоча там, то все під контролем.

Що ж до впливу на дітей. Звичайні пари не займаються сексом в присутності дітей, то ж чому ти думаєш, що одностатеві батьки, це робитимуть? Що робити з дітьми, яких виховують самотні батьки, їх соціальний світогляд теж під загрозою, як і проблеми в "нормальних" сім'ях де поширений мордобой, або відверта ненависть і зневага між батьками, то краще вже дві люблячі матері, чи два батька.навіщо додавати до проблем, які є в традиційних сім,ях, ще одні проблеми глобального психічного характеру, розкрученого в бізнес і політику?

Учені тепер пишуть, американські, французькі, що є дійсно великі проблеми. А то не видно було, до чого воно веде і без тих вчених. Але бізнес розкрутився, і тим, хто заробляє на цьому гроші, байдуже до нашого, чи іншого суспільства. Французи протестують проти прийнятого рішення про легалізацію, але що вони можуть зробити проти того бізнесу. Той бізнес і наркобізнес - два чоботи пара.

Нам же подається тільки поверхня, зло всередині!

 Ти пишеш, що французи протестують. Звісно є серед французів гомофоби, їх поменше ніж в нас але є. Вони меншість, як і гомосексуалісти, тому змінити нічого не можуть, лише протестувати, а протестувати вони мають право, бо живуть в ліберальній країні, а не в росії. У нас теж можно протестувати і можно проводити паради. 9 травня, хтось на параді, а хтось на протестах, так і хтось на гейпараді ,а хтось протистує. Це все нормально, так і формується думка суспільства. Інша справа, коли паради чи протести переходять в безпорядки, коли починають трощити один одному кістки, чи майно інших, тоді має вступитись Держава і всих розігнати, та зрозуміти що це було акт нетерпимості, чи провокація, та покарати згідно закона. Бо те що я проти голубих, чи червоних не дає мені права когось бити, чи щось бити. Тобто долбоєбізм не виправдовується світосприйняттям.