Warning: mysql_connect(): Can't connect to MySQL server on '192.168.11.30' (113) in /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php on line 146 Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /usr/local/lib/php/metaClass/DB/db.php:146) in /var/www/weblog/blog.php on line 144 Блог "Істинно чи хибно". Странная страна, Блог пользователя stebur2008
Авторизация
Меню

Календарь
 Февраль 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28


Странная страна
stebur2008 | 2018-06-17 15:04:41
Сообщение прочтено 4342 раз

Радость на лице человека, радующегося за праздник футбола - плохо! Страна в войне, а он радуется такому событиюShocked

Радость на лицах гей-парада - хорошо! Ничего, что страна в войнеEvil

Единственное, в чем поддерживаю националистов, что они против! А вообще-то в нормальной стране не должно быть ни тех, ни других!

В ум не вкладывается, что на то мерзкое мероприятие еще и детей приволокли

И эту "раковую опухоль" обществу навязывает ЕС и США. Слава дУрдому... 


Пользователь запретил оставлять комментарии в своем блоге
Комментарии RSS :


навіщо додавати до проблем, які є в традиційних сім,ях, ще одні проблеми глобального психічного характеру, розкрученого в бізнес і політику?

Учені тепер пишуть, американські, французькі, що є дійсно великі проблеми. А то не видно було, до чого воно веде і без тих вчених. Але бізнес розкрутився, і тим, хто заробляє на цьому гроші, байдуже до нашого, чи іншого суспільства. Французи протестують проти прийнятого рішення про легалізацію, але що вони можуть зробити проти того бізнесу. Той бізнес і наркобізнес - два чоботи пара.

Нам же подається тільки поверхня, зло всередині!

 Ти пишеш, що французи протестують. Звісно є серед французів гомофоби, їх поменше ніж в нас але є. Вони меншість, як і гомосексуалісти, тому змінити нічого не можуть, лише протестувати, а протестувати вони мають право, бо живуть в ліберальній країні, а не в росії. У нас теж можно протестувати і можно проводити паради. 9 травня, хтось на параді, а хтось на протестах, так і хтось на гейпараді ,а хтось протистує. Це все нормально, так і формується думка суспільства. Інша справа, коли паради чи протести переходять в безпорядки, коли починають трощити один одному кістки, чи майно інших, тоді має вступитись Держава і всих розігнати, та зрозуміти що це було акт нетерпимості, чи провокація, та покарати згідно закона. Бо те що я проти голубих, чи червоних не дає мені права когось бити, чи щось бити. Тобто долбоєбізм не виправдовується світосприйняттям.