Авторизация
Меню

Календарь
 Декабрь 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
 
 
 
3
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31


Думку можна нести по-різному
stebur2008 | 2018-06-25 21:42:39
Сообщение прочтено 154 раз

Один став письменником і громадським діячем, а інший співаком і композитором.

Одного не можуть дочитати, бо в тому писанні маячня. А іншого слухають, і поважають.

Перший ще й думку свою нав,язує суспільству, щоб Бог покарав другого. А другий дякує Бога за кожен прожитий день і поважає всіх живущих поряд, в тому числі і таких остолопів, як перший. 

Рядок з писанини першого: "Коли я був у Празі, то знайшов гаманець із грошима, який належав якомусь турку. Ми спробували той гаманець передати, але дорогою з нього зникли всі гроші, і ми не знаємо, хто їх забрав..." (?) А ще, як його читають: "Коли я написав роман, кинув його шістьом друзям. Двоє з них не могли дочитати книгу, а четверо мені сказали зовсім різні історії. Коли я послухав версії тих людей, я зупинився на думці, що я теж не знаю про що роман... " Це Остап Українець. (Із інтерв,ю на "Вежі")

Риска співака: "Знайти в собі щастя - це і є успіх. Якщо ти розібрався в собі, тоді у тебе все получиться. Звичайно, для цього потрібно багато працювати, думати над усім, аналізувати, учитися. Необхідно конструктивний підхід. Треба розуміти, для чого ти все це робиш, чому співаєш, твориш, навіщо виходиш на сцену, що ти хочеш сказати своїми піснями. Є багато питань, на які треба відповісти в першу чергу самому собі." Це Олег Винник. (Із інтерв,ю "Сегодня" 2017р).

І от перший, який "любить розповсюджувати чутки" (так він особисто характерезує себе), вирішив назбирати підписи на освячення стадіону "Рух" в Івано-Франківську після виступу другого у червні цього року. Мотивуючи тим, що той пропагував алкоголізм, антихристиянство і розпусні фантазії. "Я вирішив, що якщо такої петиції не існує – її варто створити. До того ж, почитавши трохи тексти Винника, я побачив, що в них не лише від'ємна художня вартість, а ще й пропаганда численних гріхів та непристойної поведінки – те, чому не може бути місця у християнському місті. Закликаю Руслана Марцінківа дослухатися до цієї петиції, провести відповідні наради з представниками церков і старійшинами нашого міста, докласти зусиль до викорінення розпусти, джерело якої змушує франківців масово порушувати правила паркування біля стадіону", – написав Остап у мережі Facebook. І далі продовжує свою думку (?), що "На концерті могли бути малі діти, не кажучи вже про мешканців навколишніх будинків, які змушені були слухати пропаганду алкоголізму (мне не все равно, с кем ты пьешь вино), розпусних фантазій (ты летала в чьих-то сладких снах), зради (Ах, как жесток обман, У тебя с другим роман), антихристиянства (ошибочное мнение: "Человек – отчасти Бог") тощо. На концерті також були заміжні жінки, у яких під час виконання артистом деяких пісень могли виникати гріховні думки, які згубно впливають на суспільну мораль. Зауважимо також, що більшість пісень, попри бойові дії на Сході України, виконувалися російською мовою", – йдеться у тексті петиції. 

Далеко ми підемо з такими "культурними" і громадськими діячами, як перший...

Далеко..., не помічаючи в собі справжнього спотворення суспільства! Комментарии RSS :

Максима | 26.06.2018 06:26 | [Ссылка]

Сучасний світ потребує удосконалення, зараз, як би сказати,панує хаос. Люди втратили певні моральні та естетичні цінності. Для всіх важливими стали гроші. Всі забувають в чому справжні цінності, в суспільстві поширюється неправда, та як результат масовий песимізм. Люди почали дивитися на світ не через рожеві окуляри, що також не є добрим, а через сірі, злі окуляри. Життя стало жорстоким, але, в цьому винні самі люди, і якщо нічого не міняти, то буквально через кілька десятків років світ покриє тьма. Люди почнуть не жити, а виживати, просто існувати.c)


stebur2008 | 26.06.2018 09:50 | [Ссылка]

десь так, але як? Люди не просто втратили голови, які вирішили себе залучити до носіїв культури свого народу, а це перш за все етикет, соціально зумовлена поведінка, національний колорит, сфера зовнішньої і внутрішньої культури людини, історичні надбання в цінностях. Та всупереч прямого призначення сучасні "культурні"  діячі почали вносити в "культуру"  все більше і більше елементів контркультури - течія, яка заперечує цінності домінуючої культури. Тож культуру тепер маємо писати в лапках, бо культурний діяч раніше боровся з контркультурою, а тепер поєднує. 

Приклад. 

Ти фанатієш від Мішеля Уельбека? Давно мріяв написати оповідання та стати українським Чаком Поланіком? Тоді цей конкурс саме для тебе "Львів. Доза. Порно".  В жюрі і наш "герой" Остап Українець - той самий борець за освячення місць культурного дозвілля українців. Не маразм? По-моєму ми деградуємо повністю разом з дебілом українського походження Чаком Поланіком і подібними українцями! До речі конкурс триватиме до 31 січня 2018р. Залучайте своїх дітей до "культурного" дебілізму і пропагандою всього, що поза рамками даної нам свідомості.