Авторизація
Меню

Календар
 Квітень 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Нд
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Перехідне чи назавжди
stebur2008 | 2018-07-09 19:54:40
Повідомлення прочитано 1026 раз

раніше було: вчись- працюй - заробляй!

Зараз: навіщо вчитися, навіщо працювати - можна і так заробити!

Заспівав, відвернулися - не біда. Роздягнувся до гола, заспівав - ооо, зірка!

Пройшов по вулиці, ролик виклав - ніхто уваги не звернув. Пройшов по вулиці голий - ооо, десятки тисяч переглядів, 100 доларів заробив.

Проїхався в електричці, ролик виклав - ніхто не подивився. Проїхався, зачепившись, на даху електрички, сто тисяч переглядів - 100 доларів заробив.

Останні, правда, заробляють гроші собі здебільшого на лікування, в кращому випадку. А деякі на власний похорон.

Летальні наслідки зачеперів не зупиняють. Бо: навчання батьки не тянуть; роботи як такої в країні немає; слава владі, яка займається переорієнтацією, нагально заявляючи, що всі її у тому підтримують.

Тим часом молоді юнаки, хлопці та дівчата, знайшли вихід: заробляти собі не на життя, а на смерть! Скажете не всі? Не всі, але це уже пошесть!

Скажете: Росія винна! Ролики ж російські. Та ні, не Росія. Політики винні! Як їхні, як інші, так і наші!

Заблокувати російські сайти виявляється можна. А от блокувати такі ролики, за виключенням роз,яснювальних без оплати, і не давати на тому заробляти безголовим, що не можна?

Чи це спеціально вже робиться для того, щоб населення себе саме знищувало від нездатності управляти країною продажними політиками? Мабуть що так. І як каже знайома, а що ми зробимо... Це вже діагноз суспільства і повна перемога безголових політиків, і всіх, хто їм піддакує... Прикро

  Коментарі RSS :


А що саме ти хотів би забороняти ? Як законодавчо сформулював би заборону ?по-моєму, в пості все чітко написано, що має бути заборонено, або принаймні немонетизовано. До речі, в правилах Ютуба записано: забороняється викладати те, що при повторі може загрожувати життю! Яке тобі ще трба законодавство? Влада багато чого відслідковує, в останній час і гадати не треба, що вона відслідковує. Заробіток зачеперів теж могла би відслідкувати. Не доходить?Це чітке формулювання?

Ти уявляєш собі яке золоте дно для різних зловживань і корупції може створити такий запрєщатєль як ти ?!

Закон , особливо якщо щось забороняє повинно мати чітке і однозначне формулювання. А твоє, кожен буде толкувати як захоче))) 

" Викладати те, що при повторі може загрожувати життю".. Ти багато знаєш речей які ніяк не можуть загрожувати життю?

Взагалі.. наприклад , великою загрозою для життя є автомобіль. В автокатастрофах гине стільки народу... Давай заборонимо?

А в авіакатастрофах...

А скільки народу топиться , купаючись в річках, озерах, морях...

А скільки народу блудиться , шукаючи по лісах гриби? А скільки тими грибами травиться?

А горілка? То ж ціле бедствіє!! От що б заборонити!! Міхал Сєргєіч пробував якось.. )))  Я ж сказав не монітизувати те, що виклава! І вся ота охота до зачеперства пропаде масовоЯ думав ти доросла людина. Але стільки дитячого максималізму і безпосередньості))))так буває, коли не розуміють. Винен, що не зумів пояснитиВибач що не розумію, але зазначу що ти , як на мою думку занадто складно і заплутано все пояснюєш. Я далеко не завжди уловлюю логічні звязки в твоїх прикладах, порівняннях і аналізі...