Авторизация
Меню

Календарь
 Апрель 
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30


Адекватність і неадекватність
stebur2008 | 2018-08-07 10:27:08
Сообщение прочтено 6124 раз

Як продовження про правду і брехню. 

Після коментаря Козака і виляння хвостом Елана роблю висновок: той, хто в Україні намагається сказати правду, того записують в неадекватні, тупі, дибіли, зомби, совки. Той же, хто сіє брехню, підтримує ту брехню кричить зі словами слава Україні: я адекватний і свідомий!

Що з нами? Краще від цього жити не будемо! Чи нас постійно хтось серед своїх має зупиняти: СХАМЕНІТЬСЯ!

Якщо так і далі будемо продовжувати, а саме, підтримувати брехню і кричати, що це адекватно; цькувати правду і задзьобувати її неадекватно - Україна розпадеться ще на частини! Бо далі терпіти нормальні люди такої наруги не зможуть.

Звідки у українців ось такий негативний потяг, сказати неправду і доказувати потім, що то є правда? А я скажу, це звичка західного впливу, ще точніше, то польського. Звідти і ж хитрість обдурити ближнього і виляння хвостом. Як доказ вам, життя і діяльність митрополита Шептицького: одні перемагали - привітання і уклін; інші перемогли - привітання і уклін!

От і зараз бачу: США сильна і багата держава гне свою лінію по Україні - привітання і уклін! Завтра що буде? Кого будете вітати, коли геополітика кордони нові накреслить?  

А зомбування продовжується і вже нахабно. Якщо українці вибируть НАТО (Порошенко, Тимошенко, Гриценко і т.п.) - це вибір буде за неадекватними!!!

Ось маленький доказ правди і брехні, адекватності і неадекватності


Комментарии RSS :


можливо, таємне і стане явним, але як воно буде сприйматись ще теж питання

зараз вже є доступ до секретних радянських матеріалів., до більшості і що? ми взнали більш ймовірну цифру загинувшив у ВВЗ, взнали про звірства КГБ, взнали про виселення на соловки реальні цифри. зрештою, взнали що це були не міфічні кулаки, а звичайнісіньки трудяги, які наймали незаможних людей на роботу і платили їм за це, впускали під свій дах. у куркулів працювали всі: від малого до старого - і що це змінило? скрізь тільки і чцути "мьі помним, можем повторить" або "сталіна на вас нєт" я, як таке чую, думаю тільки про одне - така людина страшна і може нести загрозуя вже казав, такі посилання в минуле затуляє очі людям про сьогоднішнє зло!

Історію треба трохи знати - це так. Але коли роблять зло подібне до історичного, а людям кажуть, що це нова краща політика - не розумію.от ми і повернулись до нашіх баранів))) так-так. Вже пішли бараниLaughing Якщо історією починаємо крутити туди-сюди, то той, хто крутить нами, потирає руки!!!ну чому відразу крутити? історію потрібно знати і на її помилках вчитися, але то не є легко.  повторювати помилки історії будемо доти, допоки досконало не вивчемо ті помилки